Tabulka: Přehled lodě

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem .°°~Bobo~°°.*CZ*, 30/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

vyhovuje vám nová tabulka pro přehled lodě

Anketa uzavřena 4/7/14.
  1. ano tabulka mi vyhovuje

    44.7%
  2. ne uvítal bych změnu velikosti nebo automatické zavření

    55.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .°°~Bobo~°°.*CZ*

    .°°~Bobo~°°.*CZ* Pisálek fóra

    Zdravím
    Tabulka je moc krásne udělaná ale díky tomu že je je tak obrovská a po přehození desingu jí musím stejně zavřít křížkem v pravém horním rohu tak mi prehození desingu trvá jeste delší dobu než předtím pokud bylo v úmyslu usnadnit hráčům prehození desingů tak tohle nebylo šťastné provedení.

    Tabulku bych buďto zmenšil ať nemusí hráč honit myš po celém monitoru nebo a to by bylo idealní aby se po přehození desingu sama zavřela
     
  2. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    Podle mě ta tabulka je super jen bych tam přidal víc věcí jako je třeba za jak dlouho mi vyprší bonusy ze svitku,doba voodoo paluby atd.
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    absolutne zbytecna predelavka k nicemu, proc mam mit info o HP a VB v dalsi kolonce kdyz ji mam uz jednou na mori, nechapu, pirati to same a rychlost nefunguje
     
    ===Demon===ATA, JEZUS-CR a Milosek771 tohle ocenili.
  4. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    myslel jsem si ,že když to předělají ,tak že se tam dočtu jak dlouho mám HP ze svitků , toto je předělávka k ničemu , to info co tam je ,to zjistím na moři a nemusím kvůli tomu otvírat toto okno , upgrade k ničemu , kdyby radši začali opravovat chyby , který se množí místo toho , aby ubývali , udělali by líp , než vymejšlet zbytečný upgrade k ničemu
     
  5. .°°~Bobo~°°.*CZ*

    .°°~Bobo~°°.*CZ* Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    Prosimvas jestli mate svoje navrhy tak si udelejte svuj odkaz a nemelte mi tady paty pres devaty mate jasne napsano o co mi jde tak se vyjadrujte k tomu a neplacejte nesmysli diky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/14
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  6. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    toto téma je založený k ničemu ,co tím chceš vyřešit , to teda mi hlava nebere ,nech ho zamknout a uděláš nejlíp ,
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    s placanim nesmyslu si zacal ty, nesmslnym tematem
    zmenit dizajn jde stejne rychle jako pred tim
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .°°~Bobo~°°.*CZ*, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
     
  9. .°°~Bobo~°°.*CZ*

    .°°~Bobo~°°.*CZ* Pisálek fóra

    pardone :)
    Arowwe nejde zmenit stejne rychle jinak bych to sem nepsal ...
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jde jinak bych to sem nepsal
     
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nehadejte se pac ja vas rozsoudim ten disajn jde zmenit stejne rychle akorat tabulka je o neco vetsi s vecmi ktere vidis na mori jak uz tu nekteri psaly takze co se tyce tabulky bleee :)
     
  12. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    nová tabulka je super, jen by nebylo špatné, kdyby se dalo zamknout menu s výběrem designu, aby nemizelo při kliknutí na moře nebo změně lodě

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/5/14
    -tomaslm193- tohle ocenil(a).
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Nedostatočný počet hlasov, zamykám bez odoslania RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.