Systém získávání bodů z boje (BP)

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem killzoner_CZ, 3/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete získávat BP podle nastřílených bodů života?

  1. Ano!

    27 hlasy(ů)
    58.7%
  2. Ne, je mi jedno kolik získám BP

    19 hlasy(ů)
    41.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Zdravím piráti, už delší dobu přemýšlím nad tím, že kdykoli je boj (war) mezi cechy nebo aliancemi, tak už naprostá většina hráčů získává body tak, že čeká až nepřítel dosáhne tolik hp, aby ho potopil na jednu ránu a tím získal celou odměnu za hráče. Je to velmi otravné a nesprávné aby to tak fungovalo. Člověk si pak ten boj ani neužívá protože pokud chci získat nějaké BP musím si to hlídat a dělat to samé jinak získám bodů velmi málo. Navrhuji aby se BP rozdělovali podobně jako teď už téměř všechny odměny z NPC a to podle nastřílených bodů života. Člověk si pak ten boj více užije a nemusí se pořád jen soustředit na ,,dorážení'' hráčů. Vyjádřete prosím svůj názor a doufám, že budete souhlasit.
     
    djmeema. tohle ocenil(a).
  2. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Možná dát bonus za poslední ránu.
     
  3. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Mě se ten nápad líbí...Za mě souhlas.
    S pozdravem The Legend :)
     
  4. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Bonus za poslední ránu být třeba může, to už jsou jen detaily... Důležitá je základní myšlenka, že není celá odměna jen za to doražení. myslím že to ani nebude tak těžké nastavit to ve hře.
     
  5. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    neviem si predstavit ako by to slo dohromady s tym ze body za hraca dostanes iba dva krat ...to by si si strelil dostal 3 body po 2x a koniec ? to si radsej pockam na tu poslednu ranu a dostanem viac a ked sa ti nepodari sak skusaj
    Ja by som bol rad keby sa do systemu odmenovania hracov vobec nevrtaju...to akoze mala lodka si raz streli a dostane odmenu a za co ? ze ubrala 5 hp ? dalsia vec mas hromadu boterov co maju programy nastavene tak aby do teba zacali strielat ked na nich zautocis ...to akoze idu sa uz aj battle body farmit na botoch ? sa len trosicku zamyslite nez tu daco napisete
    a tu anketu mas polozenu dost blbo :) nie je mi jedno kolko ziskam BP napriek tomu klikam nie pretoze tento napad je hlupost
    ... vy co ste hlasovali za ano aby ste este neplakali ze ma vasu tazko naskrabanu hodnost hrac ktory za sea mesiac nesadol
    to sa potom zase budete stazovat na BP :D skoda slov...:rolleyes:
     
    matfons tohle ocenil(a).
  6. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    je mi to putna,BB je vymyšlený nesmysl od BP,jak vytahat z lidí munici a peníze
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to pirátská hra, hráči se tu stříleli od jakživa, jen s BB systémem za to dostávají i odměny.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.