Zpetná vazba Systém metamorfózy – milník 5 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    kym sa to ustali prejdu mesiace
     
  2. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    ja nemam ani tolko peral ani ich nebudem mat lebo tu asi ma kazdy nieco bugnute kazdy ma silnu lod a ist hore na vrchne mapy zarabat zlato kde je az hodne enemy tak mi povedz ma vyznam nieco take hrat kupovat paluby za perly co mam ist vykradnut banku len aby som mal full paluby aj dela a zarobit na mape perly je nerealne nerealne nejde to niekto zapne bota a ma za den vydeelano aj 50 000 peral a bigoint sa len bezradne prizera a hadzat realne peniaze do toho nehodlam ja potrebujem na zivobitie peniaze lieky oblecenie aby som mal z coho zit ale tu to ta to hra nebude fungovat a co slabe lode myslis ze oni budu hadzat peniaze do tej hry a glitzovat na mori no jasne haha to sa mylis a kto mi neda za pravdu ze je to tak je slaboch keby bigpoint chcel tak by nebol ziaden bug ani *** zavriet pristupove brany do hry a je to ale stale su nejake bugy ktore prerazia tu to hru nechapem naco potom je ta to hra ked je cela pokazena
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    jaká místa na trámy za 2 mega, kupoval se trám a ne místo na něj
    když jsi koupil elitní palubu měl jsi možnost tam dat 10 děl a 10 trámu po vylepšní 13 a 13, ted musiš koupit mista jak na trámy i na děla
     
  4. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    a perly na vysokych mapach su to nehovorim ale v kazdom 15tom glitzi su perly a to aj tak slabe ved nech da bigpoint do kazdeho druheho glitzu perly a nech vymaze body zivota body skusenosti a dalsie blbosti co su v glitzoch ja osobne chodim po mori a zbieram glitze bez bota ani som nepouzival na glitze lebo riskovat nieco co som do toho vrazil nie len svoj drahocení cas ale aj svoje peniaze a usilie ktore vyslo nazmar tak nech spravia taki program kde nebude ziaden *** na mori a v glitzoch bohate odmeny
     
  5. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    :D:D jak ti to mám vysvetliť, pred milnikom si musel dať všetky paluby na max aby si na ne dal 130 diel je to tak ? Teraz to rozdelili a aby som dal delá na max potrebujem už len 300 tis perál
     
  6. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    Arrow a co si perly mam nakreslit ty nechapes co pisem na tento blog ze kto ma peniaze a bug ten moze vsetko
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ne )))
    kolik máš teď slotu na děla?
     
  8. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    kupit viac miesta pre dela 15/15 :328.500 kupit viuac miesta pre tramy 50/50 :1.665.000 peral a ja tolko v tejto hre nebudem mat tak najprv pouvazuj co ideš napisat
     
  9. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    Když si koupil elitní palubu měl si pouze možnost tam dát 10 děl. , až po vylepšení paluby si měl možnost tam dát i trámy.
    Každopádně nebyly žádný 2 mega za koupení místa pro trámy.. vůbec nic na tom neušetříš.Naopak bych řekl že pro ty co to neměli udělané za krystaly a teď to musí udělat pouze za perly je to těžší. Protože akce v Eventech na krystaly byly super ,naopak akce na perly jsou málokdy tak dobré. Tedy si myslím, že pro ty co to neměli už předtím bude teď o mnoho těžší to udělat teď. :)

    Ovšem Bender má pravdu. Aby si měl full děla tak tě to teď stojí o mnoho méně.Protože 1 položku (Děla,trámy) rozdělily na 2 ato: 1.Děla / 2.trámy

    ..Emkos..
     
    kywa tohle ocenil(a).
  10. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    miesta pre sloty 90/90 miesta pre dela 230/230
     
  11. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    248 miest pre delá momentálne. Skus mi napísať koľko by ma stálo vylepšenie palub na max mal som 4 hotove ostavalo mi 6 napíš mi približnu sumu v perlach.
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    pokud jsi měl 4 full tak ceny jsou takto
    5-10 paluba vylepšená ze základu na +++
    8942 krystalůx300=2.682.600 perel pokud se nepletu, ale trochu jsem se v tom ztratil

    nejsem ale schpopnej ti napsat kolik po 5 milniku stojí 130 slotu na děla a 130 slotů na trámy

    pred 5 milnikem jsem měl všechny paluby na max a jedine co jsem dokoupil bylo 30 trámu ( díky moznosti dat tramy na mojovku,ebenovku a slona)
     
  13. *Vodnice**CZ*

    *Vodnice**CZ* Pisálek fóra

    psal sem si ted s CMkem a není možný že mi něco nefaká je to OK:)
     
  14. martínek

    martínek Pisálek fóra

    zdarec, mě zmizelo 25K hp proti stavu ze včerejška, docela mě zajímá, co se zase nepovedlo! CMko mi napsalo cosi, že odečetli 2K za elitní palubu, to ovšem nevychází! a ještě, že to kompenzovali přidáním trámů na mojovku a koupený paluby. To je tedy paráda - podle mého totální nesmysl.
    Že musím při každým odlogování nahazovat mazlíka, při nakrmení ho musím znova aktivovat, to je taky trochu mimo mísu. Jinak možnost přehodit si děla na moři je dobrá ale myslím, že by se jim mohlo občas povést něco napoprvé.
     
  15. *Vodnice**CZ*

    *Vodnice**CZ* Pisálek fóra

    taky mi chybí cca 20K HP,mazel mi jde,tím to není,před změnou jsem měl základ 341 000 HP jen s trupem virgo po změně jsem k tomu přidal 20 trámů(které se koupí za perly) a mám základ 326 000,takže jsem na tom hůř i s těma trámama,nikdo mi to nevysvětlil.-(
     
  16. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    No a oni tou zmenou tú sumu rozdelili takže už nemusím robiť všetko spolu aby som dosiahol plný počet diel. Môžem si vybrať či chcem navýšiť počet diel alebo trámov a keďže mne ide teraz len o delá, miesto na trámy nemusím teraz kupovať stačí mi kúpiť miesto na delá ;) Takže si kúpim len miesto za tých zvyšných 288 tis perál a delá mám full ( okrem opevnenia ktoré tu teraz nerátam ) Miesto na trámy už nemusím kupovať ako to bolo predtým.
     
  17. *Vodnice**CZ*

    *Vodnice**CZ* Pisálek fóra

    hodně lidem chybí to HP cca 20K a nikdo neví proč:cool:
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jak už jsem tady psal po prvním nalogování na moře jsem mel zaklad hp 415000
    nahodil jsem zvíře a základ stoupl na 435000
    dokoupil jsem 30 trámu=30*900=27000, takže jsem měl HP 462000,
    udělal jsem kozoroha a dostal 25000,takže jsem měl 487000, chtěl jsem se poprvé dostat přes 500 000, jedinou možností u mě bylo si v černém trhu koupit opevněnou zvýšenou palubu která mi měla přidat 20000HP, od koupení uběhlo cca16 hodin, HP mám pořád 487000,

    podlě mě žádné HP za elitní palubu (10x2000) nespadlo, prostě nefunguje booster
     
  19. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ☢Arrow☢ tu to mas biele na čiernom boster funguje ale zobrali hp za elitne paluby

    Ahoj Piráti!

    jak jste jistě zaregistrovali, má Vaše loď po včerejším updatu méně BŽ. To je tím, že kvůli změně palub na sloty tento bonus sloty již nemají. Proto při další synchronizaci (což bude buď dnes nebo začátkem příštího týdne) navýšíme BŽ, které poskytují tvrzené trámy z 900 na 1200 a BŽ dřevěných trámů z 225 na 400.
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mě jejich oznámení nezajímaj, v příspěvku nahoře jsem popsal co jsem dělal, já si samozřejmě nezapisuju když odloguju hru jaké mám HP,takže jsem klidně mohl mít před včerejším 5milníkem HP 455 000, takze mi spadlo na 415000 (20mazel 20paluby), mě prostě po zakoupení boosteru nenaskočilo 20000HP to jsem kupoval cca ve 20:05, ráno jsem ho stále neměl

    HP z kozoroha mi třeba naskocilo po 2hodinach....

    jinak samozřejmě to navýšení hp u trámu potěší, v mém případě to místo dosavadních 144 000 bude 192 000
     
    Naposledy upraveno: 27/2/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.