Zpetná vazba Systém metamorfózy – milník 5 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mne tiež zmizla mojo paluba , čakam čo bude teraz po reštarte
     
  2. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    Takže, dobře BP rozlučte se z některými hráči, ten vzhled to je hrůůzzaaa. Nechápu jak někdo pro toto mohl hlasovat!
     
    Sparrowsak[TEC] tohle ocenil(a).
  3. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Tak jo, HP mi kleslo o dalších 25k takže jsem se dostal na neuvěřitelných 156k :(
     
  4. Gabča

    Gabča Pisálek fóra

    Taky mi po teď po restartu opět kleslo HP, takže už mi chybí víc jak 30k HP. Opravdu dobrá oprava :(
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    20k chyba kazdemu /bonus za paluby/ namiesto toho si mozes pridat dalsie tramy do mojovky,slonovinovej a ebenovej, mojovku som mal viac ako na 50 dni a teraz len 33 , vzhľad krok späť ale možno časom si zvyknú hráči aj naň aj tak vacsina travi na botovi tak tym je to šumafuk :) inak vydareny update
     
  6. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Promiň mi to rýpnutí socient, ale tomu, když polovina věcí nefunguje, nebo efungují správně se neříká vydařený update
     
    Kap.kook tohle ocenil(a).
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Mne ukazovalo ešte včera 37 dni mojo palubu a teraz nemam nič
     
  8. Gabča

    Gabča Pisálek fóra

    Druhý restart ještě lepší, zmizela mi mojo paluba a stále postrádám cca 30k HP. Dávám velký palec dolů.
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tak už to opravili aspon čo sa tyka mojo paluby
     
  10. migo60[VIP]

    migo60[VIP] Pisálek fóra

    Tak to už není normální, druhý restart a čím dál lepší. Doufám, že do třetice se vám to podaří opravit tak jak to mám být. Držím vám palce vážně už na to nemám co říct co se tu děje to je prostě extrém.
     
  11. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    Tak z 210 tis. HP uz mám 167 tis. Se mi nechce ani hrát...se bojím že mně budou topit a okrádat lodičky na 1. levlu. Bigpointu bych doporučil vrátit vše zpět do původního stavu jinak přijde o 1/5 hráčů.
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ja neviem ako vy ale ja mam teraz vinimočne všetko tak ako bolo. Len keby ešte dali na poriadok tych sprievodcov- mazlikov, a na mory prehlad lode nejde mi otvorit položku oblubene
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    chyb je v současné době ještě stále hodně, ale věřím, že si na tyto změny velmi dobře zvyknete, vždy při jaké koliv změně, je velká řada hráčů co to odsuzuje a po měsíci si na to již nikdo nevzpomene. např. drahokamy a dnes ani v jednom tématu nikoho nenapadne, že by chtěl něco měnit. Za měsíc nebude nikdo proti tomu, aby během pár vteřin změnil rege děla a nastavil si profil např. rege lodi.

    co se týče HP, také mi ubylo 20K za paluby, ale taktéž přibylo 30 slotů pro trámy, ale mám v současné době přízeň i mojovku, pravděpodobně 10 slotů mi skončí s jejím vypršením.

    pěkný den
     
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ak dobre chapem tak je za kazdu dalsiu palubu vratane mojovky dalsich 10 slotov pre tramy ...aj za priazen alebo pozehnanie ?
     
  15. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    je sice Mirku pravda že dali miesto 20K za paluby 30 slotov pre tramy ,ale .ide o to že zas musime si tie tramy zakupit. 1 tram -2500 perel.To čo sme si v akcii zarobili tak mame zase hned minut pri ich vychytavkach v hre? Nie je pravda že si po mesiaci nikdo nespomenie, ale si aj tak nič nepomože lebo BP stale niečo dava nove s čoho bi z nas ešte vyžmikal dalšie a dalšie Eura . Maš pravdu že za mesiac nebude nikdo pisat o rege delach , lebo každy bude pisat o dalšich a dalšich problemoch s celkovou hratelnostou
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj lukas-reper1,

    v oficiálním oznámení je slonovinová, ebenová a voodoo paluba, přízeň a požehnání pravděpodobně ne.

    Ahoj †—Đrake®—†,

    nikdy jsem se netajil a nikdy ani nebudu kolik stojí full loď, přibližně před 2 lety jsem to mezi prvními hráči počítal, vycházelo to přibližně 42M perel nyní je to podle mého skromného odhadu 60M perel. Když to shrnu za 2 roky odhadem 18M perel nárůst stále to jde vpřed a nikdy se to nezastaví.

    Akce, psal jsem to v jiném tématu byla slušná a ano musel jsem z těch 900 000 perel, které jsem vydělal koupit za 47 000 perel trámy, původní plán jsem měl 700 000 perel, design amulety legby a 2300 krystalů (také cca. 700 000 perel) beru jako bonus akce, je to na každém hráči, povinnost mít trámy v žádném případě není a už vůbec ne za Eura.

    pěkný den
     
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    No Mirku, nevím, jak je to myšleno, když jsi to psal v jedné větě. Snad po nás provozovatel nehce, aby jsme si na tyto chyby zvykli.
    A nemyslím, že by všichni hráči zapomněli na to, že nám provozovatel stále dluží náhradu za opravné listy, ale co si pomůžem, když to sem budeme stále psát. Není to o tom, že by hráči zapomněli, ale že to vzdali, protože ví, že u toho výkaly znečistěného bigpointu se stejně ničeho nedovolají - např. lodní sluhové a kotel z Aruby.
     
    ~Cpt.McCoroner~ a TotojehraPche tohle ocenili.
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    měl jsem tušit, že mě někdo chytí za slovo, raději upřesním, aby si to už nikdo nevysvětloval jako Ty, změnou je myšleno milník č. 5, o kterém je toto téma. K těm dalším věcem se vyjadřovat nebudu, minule jsem byl tebou upozorněn na věcnost tématu a budu to respektovat, od tebe bych si přál to samé, názor na to máme odlišný a vedlo by to jen k nekonečné debatě.

    pěkný den
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Mirku,
    " minule jsem byl tebou upozorněn na věcnost tématu a budu to respektovat, od tebe bych si přál to samé" mnou jsi drahý Mirku nebyl upozorněn na tematu vlákna, já se jen zastala toho hráče, který tě na to upozornil a ty jsi ho okamžitě zesměšnil. Jen jsem poukázala na to, že když někdo udělá to co ty běžně, je to špatně.Pokud chcete, abychom dodržovali pravidla fóra, měli by jste nám jít vy příkladem.
    PS. A jakj se ti to nyní hodilo, aby jsi se nemusel ke starým dluhům BP vyjádřit.
     
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    Mirku mohol by si mi zistit kolko znizuje orli zrak pravdepodobnost zasahu?(alebo poskodenie ja nvm co to ma znizovat) v oknu na mori tam je napisane ze mam npr 110% pravde. zas. po zapnuti orlieho zraku to klesne na 95% orli zrak ak si dobre pamatam znizoval o 10% ne o 15% ? prosim skontroluj to mozno to je chyba alebo zmena o ktorej este nevieme neviem...ja si pamatam ze oko orla pridava dostrel no znizuje 10% dmg ( nvm ci prav.zas. alebo poskodenie) lame mi to hlavu :eek: a tiez to robi problem u mojho nastavenia(ked si nastavujem lod na boj) mi potom nevychadzaju % ako by som chcel :( dufam ze to je nevedoma chyba ktoru v pripade nahlasenia rychlo opravia
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.