Zpetná vazba Systém metamorfózy – milník 5 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. .ReXoNa.

    .ReXoNa. Pisálek fóra

    Takže ti co upgradovali paluby za krystaly mají po krystalech???
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .ReXoNa., stačí číst Poznámka: Všechny paluby, které vlastníte, budou konvertovány na sloty, takže o nic nepřijdete.
     
  4. .ReXoNa.

    .ReXoNa. Pisálek fóra

    Neboj se Poseidone já umím číst, ale přijde mi to trochu nefér. Starší hráči kupovali upgrade palub za krystaly a teď si to ostatní budou moci koupit za zlato/perly? Vážně?!
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    rexona nikde to tak nie je napísané.. skôr sa bude dať kúpiť tých 100 slotov za perly a potom tých 30 dodatočných za kryštále..
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .ReXoNa., přesně tak jak píše AdmSity nikde není psáno, že výsledná změna bude spočívat i ve změně měny za jakou budou se sloty kupovat. Takže tu prosím nedělej ukvapené závěry děkuji.
     
  7. supa

    supa Pisálek fóra

    takže ak tomu dobre chápem bude sa dať kúpiť 100 slotov a to je akože 100 diel? Takže teraz mám v lodi 117 diel a budem si moct kupit 100 čiže budem mať 217 diel?
     
  8. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    Každá změna byla vždy o trochu dražší, tak se vůbec o krystalové sloty nebojim, budou možná za perle ale za tvrdý. Toť můj tip

    Sranda bude jen, že ty sloty si už asi budou muset hráči kupovat v přímých platbách za perle a ne dražit :)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj supa, ne, nikde se nehovoří nic o lodi když si to přečteš pořádně., ale o palubách.
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon čo su to tie Dodatočne predvolby čo sa budu dat zakupit ?
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, bohužel v tuto chvíli žádné přesné informace kromě těch, které jsme zveřejnili nemáme, nezbývá než vyčkat. Náhled plánu máš zde.
     
  12. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Už se těším co všechno přestane fungovat :rolleyes:
     
  13. tinka.t

    tinka.t Pisálek fóra

    Dobrý den,moc se omlouvám,ale jsem češka a umím dobře česky číst i psát,neumím mongolsky ani jiným podobným jazykem.Tím bych chtěla požádat česko-slovenský team,který má na starost forum a jeho stránky o překlad všech těch cizích jazyku co se týká metamorfozy a jejich tabulek pro takové jako jsem já.Myslím,že jste na to měli dost času,aby jste to udělali a pokud Vás to nenapadlo tak pardon.Já taky nemužu nikde psát(chat,forum)jiným jazykem,než je určeno tou společností,která si dělá jen to,co jí vyhovuje.Děkuji za vyhovění mé žádosti,myslím si,že to ocení více hráču.
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj tinka.t,

    pravděpodobně máš na mysli, tento odkaz a máš pravdu v češtině by to bylo zajisté lepší, já osobně to přepsat neumim, všeobecně jdou obrázky přepisovat hodně špatně, určitě to jde, ale ty příčné nápisy to hodně stěžují, pokusím se požádat o pracovní soubory/tabulky v kterých je to vytvořeno, pokud je obdržím tak samotný překlad už není tak složitý.

    pěkný den
     
  15. manasek82

    manasek82 Pisálek fóra

    sem zveda co to prinese at to nedopadne jako pre rokrm rok a pul nevim tetka jak ste nam hracu na npc lodickach sundaly demyc jinak proc ne uvidime jake to bude
     
  16. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    BP zase chce vytřít podlahu z hráči potom hle milniku se nebudou dat dražit paluby pouze perly a zlato za sloty
    10 palub vydražíte za zlato v tuhle chvíli po milníku budete muset dat 130 slotu touž je i vylepšené
    2015-02-06 10:19:17Náklady: labels_SubtractReason_SLOT-972'000 Perly
    -3'825'000 Zlato
    a za sloty na trámy dáte 130

    2015-02-06 10:21:53Náklady: labels_SubtractReason_SLOT-1'944'000 Perly
    -7'650'000 Zlato
    zase nás chtějí akorát *****
    puvodní sistém za krystaly je o dost levnější a to samé dražba palub
     
    Naposledy upraveno: 6/2/15
  17. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    pisali že tí čo to maju sa im to prevedie a ti čo nemaju - koho to zaujima, bp asi nie, nech platia
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    BP ide len o jedno znizit pocet hracou na minimum tym hlavne sa mysli neplaticou a novy hraci to hrat uz nezacnu kedze by to bolo nemozne uhrat takze bud da prachy alebo to vypne navzdy a zmeny este prijdu a asi ostanu len platici a silnejsi hraci neplatici
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj fakír-črc,

    pravděpodobně bude lepší počkat až na konečnou verzi a ceny, ale pokud něco napíšeš, tak si to ověř.

    10 palub je dnes téměř zdarma, to je pravda, ale těch 30 děl navíc a píšu teď o krystalizování +, ++, +++ ...
    stojí celkem 10215 krystalů to je v plné ceně cca. 3 146 000 perel a to žádnou dražbou neobejdeš.

    podle toho co píšeš mi to spíš přijde výhodnější, dříve jsem musel pracně vydražit paluby, jednu palubu i za 80M zlata jsem nevydražil, před rokem jsem musel ty 3,1M dát na vykrystalizování a teď pokud by to bylo tak jak píšeš, tak to má hráč levněji a bez těch nervů kolem dražby.

    a pokud jsem to pochopil správně a půjde přehazovat děla snadněji spíše to ocením, nebaví mě stále hledat děla na palubách, mám děla různorodá a každý dobrý hráč ví, že některá jsou na dutou některá na elitní munici a nemluvím o rege ...

    Jen můj pohled na věc, nic víc.

    pěkný den
     
  20. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Ale získávat krystaly je snažší. Na co teď krystaly budou? Nikdy jsem neviděl event co by byl primárně na vydělávání perel, takže je tím přinuceno botovat. Congratz. Výhodnější pro střední lodě a výš jsou rozhodně krystaly. Pro nováčky není výhodné teď ani jedno. Buď budou jezdit ve hře po lodičkách za perly a bude jim to trvat miliony hodin, a nebo nevím co, protože na eventech nevydělají, když nemají 100% šanci na dělech + nějaký ten bonusík v talentech

    Edit: myslím že stačí když má nováček full eli děla, koupí si balíček s 20/10k krystaly, dá si v talentech +prach +kritik + poškození NPC +šance na děla, a na Oblevě mohl s dobrým cechem vydělat 5k krystalů, kdyby hrál průměrně denně 3h
    A na tom všem neprodělal ani jednu perlu
     
    Naposledy upraveno: 6/2/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.