Systém metamorfózy – milník 4 / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Tohle může mít jediný komentář: KONEČNĚ!
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Souhlas. Pokud bude vše fungovat tak, jak má. Bude konec neustálým dotazům na podporu do kdy mám to a to. Podpora bude mít více času řešit podstatnější problémy :p
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    myslis jako funguje ukazatel premka?))
     
  5. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Mam teda jeden podstatnej problem, ze vsechno se presouva na herniho klienta a v zakladu na webovske strance nelze videt tyto nove pridavane informace :(
    Abych videl jak mam vybavenou lodku, musim nalogovat na more, coz casto ani nechci, ale protoze to v zakladu neuvidim, tak musim :( Vadi snad necemu, aby tyto informace byly videt i na hlavni strance?
    Uvedu jednoduchy priklad:
    Mam slabsi pocitac a pokud chci prohazovat mojo v kotliku, musim se odhlasit, protoze jinak je kotlik strasne pomaly a kouse se mi. Podle novyho se pro kontrolu, jestli jsem nahodou neprehledl mojo palubu, musim prihlasit na more, coz normalne ted uvidim ve skladisti. To same je podivat se, jakych mam kolik treba munice :(
     
  6. martínek

    martínek Pisálek fóra

    No určité věci dobré, nebudu muset přehazovat okna, snad to bude fungovat
     
  7. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    teda ty mas problemy misto toho abys byl rad ze budes vedet co ti jak dlouho trva coz byl do tet problem tak te zajimaj kraviny
     
  8. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Sanroh, většinou stačí projet ten výpis v kotlíků pod svitkama, když hodíš 100mojo, tak ti vyjede asi tak 13 řádků odměn. pochybuju že když to projedeš za 2sekundy, tak přehlídneš mojo palubu. To leda že bys tam rval tisíce moja za sekundu
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Sanroh souhlas, rad bych treba delal drahokamy v praci ale tam se nepripojim, mam jich pres 2000 a zuslechtovat je na mori se mi nechce, kdyz uz se dostanu na more chci hrat a ne hodiny vylepsovat drahokamy
     
  10. Knowshon

    Knowshon Pisálek fóra

    nemali to dnes nahodit ? ci uz je to nahodene len si musim vymazat cookies ? :)
     
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    nie ešte to nedali. malo to bit dnes
     
  12. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    mě ted nejde sklad, všechno se načítá asi tisickrat pomalejc. Takže sláva. nemůžu nahodit plachty, nemuzu hrat, a to to tam ještě ani nedali
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    no už to takto pomali ide asi pol hodinu.Asi to už daju najbližšiu hodinu
     
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    takze toto je nova rychlost hry :)
     
  15. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    bp si jede parádičky, každopádně na začátku jsem je přecenil, nevim co jsem si myslel, byl jsem zaslepen vidinou rychlých info o bonusech
     
  16. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    len aby tam aj boli pravdive info.
     
  17. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    to je doba :)
     
  18. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Mě nejde vůbec se přihlásit do hry na hlavní stránku. server Asia Zkoušela jsem to i na účet dcery a také to nejde :( To mám asi za to, že jsem jim pochválila akci :p
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    maju to momentalne padnute.
     
    VLKKOC tohle ocenil(a).
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    kedy to uz bude stupstene celkom sa na to tesim
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.