systém Klesající výnos

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ........, 29/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dračice.cz

    Dračice.cz Pisálek fóra

    dle mého je fakt blbost to počítat od nahlášení na hlavní stránku, na moře ok, ale hlavní stránku????? to to neumí odlišit
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Đavidos, klient stejně jako prohlížeč jde odhlásit úplně stejným způsobem. Na moři je to ikona v pravém horním rohu a na hlavní stránce je to funkce poslední vpravo Odhlásit. Pokud neodhlásíš z hl. stránky budeš mít neustále -80%.
     
  3. Dračice.cz

    Dračice.cz Pisálek fóra

    omlouvám se, ale je to nelogické............přes hlavní stánku nehraješ, nemůžeš vzít odměny, nic , jen zjistíš zprávy a můžeš na forum, max si dokoupíš, což se týká i placené oblasti a bude ti to počítat klasickou hru??????????? z mého pohledu fakt nelogické a pro BP destruktivní
     
    železnej.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  4. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    vztahuje se to i pro zisk perel ze svitku?
     
  5. Đavidos

    Đavidos Pisálek fóra

    no ale ja pri prvnim loginu zaskrtl nikdy neodhlasovat a kdyz dam odhlasit na hlavni strance tak to mam bugle jen se me to tim refreshne ale neodhlasi jedinej zpusob jak se odhlasit je ten zmenit herni heslo
     
  6. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Jen dve veci:
    1. take neodhlasuji z hlavni stranky a myslim, ze tohle je zrovna blbost (kdyz jdu treba na hodinu pryc, proc bych mel odhlasovat z hlavni stranky?).
    2. klesajici vynos by mel platit na vsechny ziskane bonusy ... body z boje, reputace, odmeny z truhel, body do zebricku akce atd.
    ... a at mi booteri klidne nadavaji

    P.S. a ano, pri akci a nevlidnem pocasi tu clovek muze sedet i vice nez hodin, ale neco za neco :D asi to preziju
     
  7. Huns

    Huns Rádoby autor

    při potopení npc, jak dostáváš ty perly atd. tak by to na to mělo platit ty -% ,ale na samostatnou odměnu za vlnu by to vlív mít zatím nemělo.
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  8. Parks

    Parks Pisálek fóra

    Sanroh-ČR nevím co je za problém kliknout tlačítko "odhlásit" a jak příjdu k pc ,tak kliknout "přihlásit" ? dva kliky...:D a k tomu druhému bodu..bylo by to jen dobře ,aby tam přidali další věci..podle mě to je jen otázka času ,než to doplní.

    Đavidos přeinstaluj klienta , mělo by se to nastavení vymazat.

    na svitek by se klesající výnos neměl vztahovat vůbec. zatím.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/19
  9. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    konečne niečo pre boterou bravo BP
     
  10. Yuchido

    Yuchido Zelenáč fóra

    Já bych řekl naprosto perfektní věc!! Chtělo by to jen ukazatel času, kdy se ten klesající výnos už zapne. Je to samozřejmě proti Boterům.
    Pro mě není problém se odhlásit a zas přihlásit. Řekl bych, že 12h cooldown je zbytečně moc a mělo by to být tak 4h. Fakt se mi nechce věřit, že si někdo nezajde ani na záchod, ta necelá půlminutka není tak moc na nové přihlášení.
    Long.John
     
    hook.cz tohle ocenil(a).
  11. «๖ۣþř†hY»

    «๖ۣþř†hY» Zelenáč fóra

    Kdyby aspoň se sníženým výdělkem snížily počet lagů ve hře
     
  12. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    :D..boteři toho litovat nebudou..vždy maj minimálně 2 a víc lodí,takže budou online pořád;)
    A ten kdo nebotuje,pouze neví jak...:cool:
     
  13. Parks

    Parks Pisálek fóra

    Yuchido ovšem přelogování ti nepomůže, systém si ten čas pamatuje i po odlogování , kdy se začne postupně nahraný čas odečítat, když se opět přihlásíš ,tak jsi prakticky tam, kde jsi byl. Nevynuluje se to relogem.
     
  14. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Začína komunistická dopa? že nam dávajú čas na hranie bez postihu nafarmiť. To potom môžú dať premko a všetky balíčky na čas za polovicu. Ked chcú niečo proti boterom tak perma bann je tiež rešienie a nikomu tu nebudú chýbať taký hrači čo nechcú hrať.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Protože známe BP a víme, že spoustu novinek nemaj moc vychytanejch :) tak mám jen takový dotaz: systém počítá čas, i když nejsem na moři a jsem jen na hlavní stránce, znamená to tedy, že systém hlídá jen hlavní stránku? Co se stane, když bude někdo botit na moři, ovšem z hlavní stránky se odhlásí?
     
  16. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Skus uvidis :D mozno najdes sposob ako to oklamat :) ale na GE7 je to dlho a bez problemov to funguje a nikto sa nestazuje na to
     
  17. Parks

    Parks Pisálek fóra

    TotojehraPche jaká komunistická doba :D Tenhle systém je jenom pro hráče ,kteří u toho sedí extrémně dlouho popř. pro ty s programem.Tebe to přece jako normálního hráče vůbec nemusí vzrušovat.

    Geralt64 podle mě systém vychytaný je,jelikož už to běží 5 měsíců na PVE serveru,kde měli čas si s tím pohrát,pochybuju,kdyby to nebylo vychytané tak jak chtějí, že by to dali i jinde.A odpověď na tvojí otázku , včera jsem to zkoušel , -% mi naskočily i při odhlášené hlavní stránce.
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    congy71, já si nestěžuju, vůbec s tímto systémem nemám problém, víc jak 12 hodin určitě nehraju, takže jsem v klidu, jen jsem se ptal. Jen se budu muset naučit se odhlašovat z hlavní stránky. Třeba o víkendu jsem se ráno přihlásil a odhlašoval až před spaním, i když jsem celou dobu nehrál a nebyl třeba ani doma.
    Parks díky za info. Pokud je to v pořádku, tak je vše OK.
     
    Parks tohle ocenil(a).
  19. hook.cz

    hook.cz Zelenáč fóra

    Ahoj taky pridam nazor,jestli mohu?Klesajici vynos pro me samotneho zatim nejlepsi vec co mohlo BP udelat!Proti bootakum super.A pokud se jedna o nejake minusi za delsi dobu hrani,no tak co no tak skouknu nejakej film a pak muzu jit znovu hrat;).
     
  20. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    presne tak bezny hracovi t proste nemoze vadit ze bude moct hrat iba 12 hodin a potom si da pauzu a zase moze :D
     
    matfons tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.