Svitky

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ***~Vodka~***, 18/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ***~Vodka~***

    ***~Vodka~*** Zelenáč fóra

    ahoj zdravím všechny chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte jak dlouho trvají otočit mapy raka a střelce tak přibližně časově ubírám 9 tisíc dutou tak se ptám díky :)))
     
  2. Ahoj Vodko:) já ubírám dutou kritikem přes 10 tisíc s prachem a rak mi trvá přibližně asi 7 hodin, samozřejmě jsou v tom opravy, odjíždění do rohu atd.:D
     
    Naposledy upraveno: 18/12/13
  3. ***~Vodka~***

    ***~Vodka~*** Zelenáč fóra

    taky davám 10 až 11 tisíc kritik ale když máš v talentech +5 opravu a v opevnění +5 opravu a prémko tak by to mohlo trvat trošku méně času ještě navíc mam 513k hp základ +vodoo 245k tak by to tolik nemuselo zabrat času až :D
     
  4. Ano já mám taky vše akorát méně HP mi to popadalo :D, ale těch 7 hodin je cca někdy méně někdy více jak mě to baví většinou ho dělám na 2x raka:) a dobré je před tím než skočíš na svitek dělám to u všech svitků, si nakrmit mazlíka nejlépe zlatým obraným krmivem a mazlíka na svitek si vybrat buď tu mumii o 10 procent méně škod a nebo toho jontara 15 procent méně škod plus 15 procent méně škod z toho nakrmení mazla a je to super ;) Není zač Vodko rádo se stalo;)
     
    Naposledy upraveno: 18/12/13
  5. ***~Vodka~***

    ***~Vodka~*** Zelenáč fóra

    jo dobře tak díky za radu a měj se :)
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    zodpovězeno, hodně štěstí oběma, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.