Strelba

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Miso_SvK, 28/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Mě taky nefunguje odyseus.
    Přesnost zásahů vše na full +mazel + střepinák = 107% tudíž každá rána stejná a bifrost mi stříli stejně jako odyseus.Možná to někomu funguje ale mě ne a nejsem sám.
    Takže prosím předat výše a dát to do pořádku..
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    problém s Odyseusem předáme výše k prověření, nápravě.

    pěkný den
     
  3. NoGameNoCry

    NoGameNoCry Zelenáč fóra

    odyseus nezvysuje poskodenie len na dutej municii, na elitnej to ide ako ma...
     
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    presne na eli ide v pohode na dutú nie.. a nie som si vedomý že by bolo pri designe napísané 16% dmg len na eli muni...
     
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    tak mam max pravdepodobnost a ... prehodil som praskove rohy na 2 stupne slotu strelal som 7809 max ranu prehodil som na normalne miesto kde ho mam na slot ktory je na stupni 5 a strelam 7809 cize u dutej municie to nezvysuje dmg ale u elitnej to je vidno a presne jak ma tak nvm v com je problem opevko praskove rohy taktez funguje iba na elitnu municiu ale ak nemam max pravdepodobnost dmg to na dutu zvysi ale ne nad 7809 ale stejne zvysi tak asi ked strelas dutou ta sa rohy zapocitavaju do pravdepodobnsoti a na elitnu municiu ako ma na silu dmg? mam v tom bordel ale nesom jediny...a videl som uz aj typka co strela 10 134 s pusnym prachom a dutou do leviathana s hlavnami a ked pocitam ja ked urobim opevka vse mozne na dmg tak sa nedostanem ani cez 9,7k tak sa na to pozrite ozaj
     
  6. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Pro dokresleni situace,po ziskani designu Odysseus mi taky zadna DMG navysena nebyla,pouze na elitni munici. Podpora me odpalkovala s tim,ze je vsechno v poradku. Fakt je ten,ze Odysseus na dutou strili uplne stejne jako Bifrost a v popisu designu neni nikde uvedeno,ze se jedna o navyseni jen u elitni munice,takze nekdo nekde lze,bud BP v popisu nebo podpora,kdyz tvrdi,ze je vsechno v poradku.
     
  7. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Konečně vidím screeny :) tak teď už mi nezbývá nic jiného než tzv. sklopit uši stáhnout ocas mezi nohy a jít kňučet do kouta :D Takže já můžu být rád že design mi funguje :)
     
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    ti závidím, jen mě vytáčí, že někomu jde, někomu ne. Chyby v popisech je klasika našeho fóra - ale nechci nikoho obviňovat, že za to může, nevím totiž koho přesně označit.
    Korkoráne, já na podporu psal a dopadnul sem úplně stejně, takže si o nich myslím jen to nej.. asi moc práce pro ně.
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    paráda takže vyhral som design z bokora (16%) a dáva mi len 15%.. :D :D skapem z BP
     
  10. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    To vůbec nechápeš, počítáš ty procenta špatně! Všechno funguje, jen mi hráči jsme banda trolů, kterým patří dát jen bann a jiný tresty za to, že otravujem. Potom tu nikdo nebude a nebudou mít s ničím práci! -- Jaj, to asi o tu práci taky přijdou. :), Takže by se mohli zamyslet nad svým přístupem. Ale k myšlení je třeba mozek, tudíž zase nic.
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.