Strelba

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Miso_SvK, 28/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Miso_SvK

    Miso_SvK Pisálek fóra

    Dobrý deň, mám problém s mojou strelbou! pred 2 dňami som srielal najväčšju ranu za 7 080 a najmenšiu cca 6 750 dutov bez prachu. Včera a dnes strielam najviššiu 6 555 a najmenšiu 5 950 dutov bez prachu.Za posledný mesiac som nerobyl žiadny pergamen nadostal som žiadne %. a pred tým som mal dizajn Bifrost a teraz mám Pašerákova česť čo dáva o 1% vyšší Dmg. Za skoré vyriešenie problému Ďakujem
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    tak ti asi skončili % z pergu keď si žiaden nerobil.. xD
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Miso_SvK,

    příčiny jsou nejčastěji :

    vypršení % ze svitku
    vypršení mojo paluby
    vypršení křišťálového daru / požehnání
    vypršení naleštěných hlavní (neni aktuální)
    přehozením TB nebo opevnění

    u elitní munice vypršení voodoo opraváře 3. stupně

    pokud ani jeden z uvedených důvodů neni tvůj případ, jedině kontaktovat podporu.

    přeji pěkný den
     
  4. Miso_SvK

    Miso_SvK Pisálek fóra

    • uveřejňování soukromé pošty
    Tiež som si myslel že to bude niečím stoho ale všetko som skontroloval nič sa mi nezmenilo. A podpora mi odpísala toto: SMAZÁNO
    Tak neviem či je to už naozaj na Hlavu postavené alebo čo .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/3/14
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Miso_SvK,

    prosím dodržuj pravidla, soukromá pošta na herní fórum nepatří, pokud mě tímto způsobem odpovíš, nezbývá mě nic jiného než tě varovat.

    Svůj dotaz na podporu musíš konkretizovat, např. Chtěl bych se zeptat, do kdy mám bonus na střelbu z bonusových map, do kdy mám mojo palubu atd., pokud se zeptáš všeobecně pošlou tě z cela logicky sem, pokud se zeptáš na konkrétní věc viz. výše určitě nebudeš odkázán sem na herní fórum, tady přístup k těmto věcem pravdu nemáme.

    pěkný den
     
  6. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    miso, jak sem psal v tématu odyseus, opět jsem vyzkouše zimní design 200K duté a odyseus 200K duté - rozdíl má být 1%, přitom průměrná hodnota je stejná, tudíž podle mě odyseus nefunguje - tedy mě. Odpověď - že prý funguje, že 1% není tolik znát, směšné.
     
  7. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    mirek len chcem povedať že to vypršanie voodoo kňaza má nejaký efekt len na eli muni a voodoo delá.. na 60 ky/ 55 ky /admi delá to nemá žiaden efekt

    a ktomu rozdielu... ten by malo byť vidno či je to 1% alebo 20%.. keďže s knižkami/naleštenými hlavňami dávam stále rovnaký dmg.... či s odyseom bifrostom alebo soul royalom...
     
    Naposledy upraveno: 29/3/14
  8. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    *booo* stím rozhodně nesouhlasím ;) zapnul jsem mazla na 5% dmg + střepinový déšť abych měl stále stejnou ránu a na duté munici mám viditelný rozdíl mezi Bifrostem a Odysseem ;) nejsem si teď 100% jist ale je to asi kolem 90dmg na ráně což odpovídá 1%
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    krumpik tak vidíš niekomu design funguje a niekomu (mne a booovi) nie... soudruzi v NDR udelali opet chybu
     
  10. KralicekP

    KralicekP Pisálek fóra

    Nechci aby to nekdo bral jako rejpani ale Mirku nemuzes bohuzel pocitat stim ze kazdy ma voodoo dela:) normalni clovek ma 60 dela:) a tam je voodoo knez k nicemu:)
     
  11. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Voodoo děla?Co to je?Já mám 55i.libráky.
     
  12. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    kapucin kolko hras tyzden ci dva ???
     
  13. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Jaj, si snad myslíte, že sem na hlavu, skouším to tři dny, jak turubka, zimní a odyseus, setejnej průměr = stejnej dmg, nejsem slepej a počítat a psát taky umím, s tím jděto do edit.
     
  14. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    to už je fakt moc..... Po 3 za 5 min se mi to odhlašuje toto opravdu nejde hrát
     
    *Janny*CZ tohle ocenil(a).
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity a KralicekP,

    je to jen pro úplnost a dokreslení co všechno má vliv na střelbu s uplynutím doby platnosti, je to zkopírováno z mého poznámkového sešitu. Zapomněl jsem tam doplnit do závorky (neni aktuální), dotazovatel se ptál na dutou munici, pokud by vás to moc pohoršovalo, tak to můžu smazat, aby vás to nepletlo.

    a ano podmínkou jsou voodoo děla snižuje se bonus s 25 bodů na 15 bodů (Šaman 2) na jednu elitní kouli a funguje to velice pěkně, poměrně dlouho jsem to zkoušel:).

    přeji pěkný den
     
    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  16. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Mirku,

    tento ptoblém s dmg u nového designu i u Odysea je pořád stejný, asi bombarďákům u BP tento problém nikomu nevadí a nikdo to neřeší, to raději měli nechat max. navýšení
    poškození o 15%, tak jak to je a navyšováním poškození si jen způsobili problémy, loď střílí totiž pořád i s nejnovějším designem jako by měla 15% poškozování a ne 16%, hlavně tu nedělejte z lidí jitrnice, když si to každý dovede spočítat a vy o tomto problému víte....:eek::eek::eek:
     
  17. Přesně tak člověk musí mít na lodí 105% na přesnost zásahu aby mu to střílelo každou ránu max i když by to mělo fungovat i při 100% přesnosti zásahu
    a procenta na dmg maj špatně spočítaný i na obič elitních vzhledech ne jen u eventovích a % ze svitku ty nefungujou vůbec tak je to úplně zbytečná odměna
     
  18. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    skvelá podpora mi odpísala že nie je absolútne žiadny problém s odyseom že funguje ako má.. toto už je klamanie zákazníkov! to že nám predali niečo čo nedáva to čo má dávať a nemáme nárok na náhradu to je už krádež!
     
  19. .Krumpik

    .Krumpik Zelenáč fóra

    AdmSity ale ten design opravdu funguje ;) já mám přidané vše na poškození (v opevnění 6/6 talenty 5/5) a když zapnu střepiňák (10%) + mazla (5%) tak jsem na maximální hodnotě pak to můžeš posoudit ;) protože když nemáš pořád stejnou ránu tak tam je rozptyl který je u 1% neznatelný ;) musel by jsi počítat průměr za 3dny střílení aby jsi tam našel dostatečně velký rozdíl ;) když už umíte počítat tak vyzkoušejte i logicky uvažovat vznikne méně takových dohadů :)
     
    Tomek tohle ocenil(a).
  20. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    krumpik takže.. zviera na 5% presnosti mám.. talenty na full opevnenia to isté aj toho delostrelca či koho.. vychádza mi to cca na 97% presnosti BEZ knižiek.. zapnem knižky a:
    ODYSEUS
    http://prntscr.com/35hytf s prachom
    http://prntscr.com/35hyz4 bez prachu

    BIFROST
    http://prntscr.com/35hzb0 s prachom
    http://prntscr.com/35hzgy bez prachu

    niekomu funguje ten design niekomu nie...

    PS: podpora mi povedala že s designom absolútne nič nie je že funguje normálne.. takže ja mám asi vidiný a asi ďaľších niekoľko 100 hráčov ktorým nefunguje...
     
    Naposledy upraveno: 30/3/14
    *booo* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.