strelba - designy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem †—Đrake®—†, 5/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    dnes som skusil prehadzovat designy a prišiel som na jednu vec. desingy Deadulus , infernos a
    L'IMPERIAL strielaju mi uplne rovnako a pritom tam bi mali bit rozdieli 1 percento. može mi niekdo povedat ako je to možne?
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †—Đrake®—†,

    pokud si projdeš starší témata, je tady tato chyba již vícekrát rozepisována hlavně v souvislosti s designem Odysseus, kdy byla poprvé hlášena.

    rozdíl by samozřejmě měl mezi bonusy 14% 15% a 16% být viditelný, ale otázka je spíše kolik by Ti loď měla střílet a ve skutečnosti na moři střílí.

    dobrou noc
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    nejde o to kolko bi mala strielat, ale kolko striela.neni možne aby mi 3 dizajny stielali uplne rovnako
     
  4. Vyzkoušej střelbu dutou a elitou... ja mam design Stříbrná čepel a dutou mi to stříli jako bych měl pouze 15% a elitou to střílí o 1% navíc
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †—Đrake®—†,

    jde hlavně o to

    uvedu příklad pro názornost (takto by to mělo střílet)

    14% dutou 6100 elitou 33 000
    15% dutou 6200 elitou 34 000
    16% dutou 6300 elitou 35 000

    ale střílí to dutou se všema designama 6600, elitou střílí jak má 33K,34K,35K, ale máš pravdu je třeba to opravit, alespoň budou již všichni nespokojení hráči spokojení a přestanou tyto dohady, stejně tak jako jiné chyby ve prospěch hráčů.

    pěkný den
     
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    13% dutou 8159 s prachom- 31396 eli municia s prachom-design- infernos 12% aj L"imperial 13% neni rozdiel medzi dizajnmy
     
    Naposledy upraveno: 6/5/14
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce - zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.