Stav Mojo

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem kandoll, 29/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

zobrazit stav mojo třeba vedle zlata na mapě moře

Anketa uzavřena 13/1/17.
  1. ano

    76 hlasy(ů)
    86.4%
  2. ne

    12 hlasy(ů)
    13.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    lepší kontrola stavu bez nutnosti jet do BP
     
  2. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    souhlas..
     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    ahoj je to zbytečné si myslím..vyházet ho stejně půjdeš do přístavu...:)tak se rovnou koukneš tam :)
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemyslím si, že je to zbytečné. Když je akce a úkoly, jsem v přístavu každou chvíli. Ale pokud nic není, tak musím jet do přístavu speciálně kvůli tomu, abych se podíval, kolik moja mám. Ano, vyházet to půjdu do přístavu, ale potřebuju vědět, jestli už má cenu tam jet. Nepojedu tam kvůli 10 mojo.
     
  5. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    Mě se ten navrh libí dost :)
     
  6. .Doriana.

    .Doriana. Pisálek fóra

    Bohate staci aby byl stav psanej treba ve skladu lode - stejne jako klice - uz sme to navrhovali od te doby co kotel presunuli...

    Jako polozka vedle zlata mi to prijde zbytecne + si myslim ze ten navrh tak ani neprojde...
     
  7. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    ano jak psal Geralt, do BP mimo akci se třeba nejede vůbec krom slabších lodí, které tam opravují, tudíž je zřejmé že je potřeba stav moja vědet a nejet tam zbytečně. určitě by stačilo mít stav moja v inventáři, nezáleží kde, ale aby bylo jasné kolik ho mám. Předem je jasné že návrh neprojde, jelokož 80% hráču ani neví že nějaké forum či nápady kde se dá hlasovat existuje. Je potom na hře docela těžké něco zmněnit.
     
  8. Renna-cz

    Renna-cz Pisálek fóra

    Bylo by lepší vidět stav, aspoň bych nejela do BP zbytečně na kontrolu :)
     
  9. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    mne je to napríklad uplne jedno, ak chcem zvitky idem hádzať a je mi jedno či mám mojo alebo nie, vyhádžem tolko perál kolko chcem zvitkov, nepôjdem hádzať len pretože mám mojo ked nemám čas alebo chuť robiť zvitky
     
  10. gordon99961

    gordon99961 Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    tebe ano je to jedno ale vacsina hracov nehadze moja za perly len to co nazbiera..urcite je to dobry napad aby sa to dalo niekde kontrolovat mimo bp.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/1/17
    dieber.cz tohle ocenil(a).
  11. ponorka82

    ponorka82 Pisálek fóra

    Já bych to nechal jak to je ,spíše by bylo lepší dát munici akční na přístupné místo.
     
  12. BlackTigerCze

    BlackTigerCze Pisálek fóra

    Mě se to tento návrh zamlouvá.
     
  13. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    a este aku mas rychl, lode ,gps ,a budeme spokojny...DDD
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh zavedený do hry. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.