Starý Seafight , Nebo Nový Seafight. Pojďme spolu trošku zapřemýšlet a zavzpomínat.

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ☆°ΛήĐý°☆, 11/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste něco na Stávajícím Seafightu měnit ? Nebo dát zpět do starého ? Nebo už nic nechcete ?

  1. Ano. Ale pouze drobné změny 100% fungující + se snažit reálně vše dát do pořádku.

    51.0%
  2. Nevím. Ale spíš bych chtěl starý Seafight.

    44.9%
  3. Ne. Nic nechci , protože ....... ( každý má určitě svůj důvod :D )

    4.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Zdravím vás Všechny :)

    Pojďme spolu trošku zavzpomínat na doby Starého Seafightu a zároveň si říci co by podle našich úsudků bylo nejlepší či nejvhodnější dnes v Novém Seafightu mít či dělat.

    Určitě si mnozí z nás pamatují Starý Dobrý Seafight.
    • Lodní Nej Desing 21 , 24 , 27.
    • Mojovka v podobě krásných kostí kolem palub
    • HP max asi 353.500
    • Dobývání ostrovů naprosto každý den
    • HP věží ostrovů sotvá pár mega ( Meinir 1,5mega Cadoc asi 10mega ? už nevím )

    Moje loď Prosinec 2011.
    [​IMG]



    No a co Vlastně máme dnes ? Toť otázka.
    • Určitě zde je dosti pěkných Dizajnů , i když mnohé vlastně s lodí nemají Vůbec nic společného
    • Základ Seafightu kde se brali Elitní Dizajny už je ty tam.
    • Atraktivní Bonusy některých Dizajnů byť mnohé lze získat pouze za Peníze
    • Např: V Bokorově poháru pěkné odměny za vhozené krabice , ale jsou tam i nepěkné :)

    Moje loď Únor 2014.
    [​IMG]


    ALE NADRUHOU STRANU.

    • Seafight je pomalu Nehratelný neboť co chvíli sou Lagy , lodička nám utíká kam se jí zachce , nenačítají se správně mapy a mnohé další.
    • HP ostrovů naprosto nemožné X desítek milionů
    • HP lodi max něco kole 650.000 + štíty asi 290.000 nevím přesně , ale to je jen orientační
    • Pokud chce něco člověk mít navíc musí si to koupit jedině za Peníze
    • A mnoho a mnoho dalšího

    Ale i přesto se spolu pojďme podívat Co by se nám líbilo , kdyby sme MY hráči mohli Seafight změnit.
    Co by se vám líbilo ...

    • Mít starý Seafight bez jakýhkoliv změn.
    • Nebo udělat nějaké změny.
    • A další.

    Určitě toho je hodně co by normální hráč jako já nebo právě TY chtěl udělat , změnit , vylepšit.
    Tak se s námi poděl co Bylo pěkné , Co je pěkné , Co by bylo Pěkné a Mnoho dalšího.
    Vše je jen na vaší Fantazii a chtíči :)

    A byl bych rád i kdyby se Admini Fora také připojili , určitě mají taky své poznatky ze hry :)


    Začnu s tím první já.
    Mrzí mě ,že Seafight není to co býval , ale říká se že vše jde s dobou a tak i změny jsou na místě.
    Ale rozhodně bych se vícero zaměřil zpátky na Elitní levely / Dizajny.
    Snažit se opravit veškeré Lagování Serverů.
    Veškeré nové Dizajny dělat aspoň do podob Lodí a né Vzducholodí , nebo zvířecích podob.
    Hp věží bych určitě schodil asi né na původní Hp co bývávalo ,ale Meinir by mohl mít třeba 7,5mega a Cadoc 20mega NEVÍM.
    Bonusové mapy by mohli mít lepší odměny.
    Mohl by být zpět zimní svitek.

    Truhly by určitě chtěli něčím oživit a né že se veškeré dobré věci odeberou jako HP, Spectare, Krystalové požehnání a další.
    Tvořit akce tak , aby i ti menší hráči s menší lodičkou si dokázali na akci něco vydělat a né že akce je jen pro Silné lodě.
    A další věci by se určitě ještě našli :))
    Ale to už mi připomenete Vy :))
     
  2. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Já nejvíc chci, aby hra šla bez problému, abych se pomalu každý měsíc nemusel vzteky mlátit myší (už mám za 3 roky asi 6), že něco nefunguje. Chci, aby ta hra byla méně o penězích. Aby vrátili krystaly a vykašlali se na plachty (stejně to nahazaju 20 min., protože to prostě občas nenabíhá). Rád bych, aby naše podpora bylo o něco vstřícnější. Také když se ve hře něco pokazí a hráč tratí, aby mu to vynahradili. Mám pocit, že jsme jim naprosto ukradení. Rád bych, aby mi kotel za 100 mojo dal víc jak 4 dílky svitku. No ono by to bylo na román... Možná hp věží bych buď nechal nebo o něco snížil, aby zas nebylo moc jednoduché ho dobýt. A málem bych zapomněl, vrátit starý svitky :)
    Jinak pěkné téma, ale stejně nám s ním pošlou k šipku :)
     
    Naposledy upraveno: 12/3/14
    =Ronny™97= tohle ocenil(a).
  3. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Také s nostalgií vzpomínám na starý seafight, který jsem kdysi začal hrát. Ta hra byla jaksi spravedlivější, vyrovnanější. Byla také o penězích, ale ne v řádu desítek tisíc tak jako dnes. Nemusíte platit, nikdo vás nenutí, ale pak jste jako kachna na rybníce. Byly časy, kdy na spodních mapách jezdily desítky nových hráčů, dnes je tam prázdno. Sem tam lod na botu, která sbírá gitzy, nebo střílí chapadla, o akcích se dolů stěhuje znepřátelená aliance a střílí eventy, jinak nikdo. Rozepisovat se o tom, co by jsme jako hráči chtěli, co se nám nelíbí, nebo líbí je na knihu, ne na příspěvek o pár řádcích, ale děkuji Andymu, že toto téma připravil a otevřel. Snad se k němu přidá více hráčů a snad bez zbytečného pláče, stěžování a urážek. Hlas lidu, hlas boží se říká, i když česká podpora je bůh, jemně řečeno zlý:)
     
  4. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    jo no u stareho sea se to dalo se starymí svitky ktere vám dali dost perel na nákup děl a vylepšení to bylo v pohodě ted je to strašně o času a lagach o ničem jinem mně ani nevadí to jejich ams ale štve mně tu x věcí lodě už nestojí když je střílíš musíš snima jezdit atd jak ma lod dělat ukoly třeba qintori když to neustřílí to je oničem dřive si to člověk chitl na dostřel a ustřílel jsi ji ted se vam to sekne npc odjede nebo jim to vypadne a vy nic nedostanete a oni vas pošlou s nahradou někam prostě stojí to zpart a nemluvě o akcích ted jak byli calipso tomu se neda říkat akce 5 procent že vypadne je oničem event jednou za 30 minut a o 10 map jinde třeba je kničemu lodě co začínají šanci proti těm co používají programy bez šance
     
  5. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Tak bych taky rád přidal pár návrhů, ikdyž se jich asi nedočkáme :)

    KRYSTALY Z NPC
    -Flying Dutchman (5x krystal, pravděpodobnost 10%)
    -Tiamat (10x krystal, pravděpodobnost 25%)
    -Calico's men (1x krystal, pravděpodobnost 5%)
    -Kiribati (3x krystal, pravděpodobnost 5%)
    -Santa lucia (2x krystal, pravděpodobnost 3%)
    -Almirante (10x krystal, pravděpodobnost 15%)
    -Nerus (2x krystal, pravděpodobnost 5%)
    -Admirál lucia (20x krystal, pravděpodobnost 10%)

    HODNOSTI
    -Bavíme se o hodnostech před jménem. Dnes na moři najdeme snad jen Barony, Knížata a Krále, občas se najde nějaký Flibustýr.
    -Bylo by pěkné opět využít všechna ocenění.
    Příklad: Na serveru je 1000 hráčů: 1x Vládce moří, 9x Král, 30x Kníže, 100x Baron, 200x flibustýr, 300x Námořní pirát, 500x Korzár atd atd... Např. loďka s 200mega BZ by neměla Barona, jak je tomu doposud, ale např. hodnost Mořeplavec.

    PŘEHLED HODNOSTÍ ZDE


    PŘÍDAT VLASTNOSTI NEPOTŘEBNÝM PŘEDMĚTŮM
    -
    řetězy, lampy, vesty, čluny...

    CECH
    -
    již dávno bylo slibováno vylepšení cechů (Větší pravomoce diplomata, aliance, na minimapě rozeznán spojenec/dohoda o neútočení/protivník)


    VYDĚLAČNÉ AKCE
    -
    při poslední akci, kdy došlo k rozbití objevování Kalypsó si hráči vydělali desetitisíce perel, tak to má vypadat :)

    ÚKOLY
    -Dále bych tu pronesl nápad, který už tu byl kdysi. Cechovní úkoly (10x Tiamat, odměna 5 miliónů zlata + 15.000 perel do cechovní pokladny), 100x Santa Lucia (odměna 10 milionů zlata+10.000 perel do cechovní pokladny)...
    -Úkoly od levelu 15+, ze kterých se dostane jak zlato (14k), BZ (150k), tak i perly (1k), už nejsou tak atraktivní. Nové úkoly by mohly vypadat takto: 80x Santa Lucia (odměna 10.000 perel, 50.000 BZ, 5.000.000 zlata)
     
  6. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Mě se to líbí .
     
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Pekne tema dalo ti to praci urcite tu padne plno prispevku jak by co kdo chtel zlepsit co bylo lepsi co ne a muzete se tu o tom bavit mesice roky staleti nakej FM L atd to klidne muzou poslat nahoru ale zapominate ze tohle uz je byznys ne hra vlasnena samotnym hracem takze pokud spolecnost potrebuje zaplatit vsem svym zamestnancum musi k tomu prizpusobit taky hru a aby usetrila tak podle toho tato hra vypada
     
  8. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    MAXTONS,

    ale oni si neuvědomují, že kdyby byly lepší akce a né ''akce''v platební oblasti, tak tu mají mnohem více hráčů, kteří si i rádi zaplatí, a mají mnohem více €, než teď, a k tomu i spokojené hráče! :)
     
    maaasthed, Mirekcz a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  9. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    No, půjdeš radši do hospody, kde ti jídlo přinesou za 2 hodiny, studený a na 2 sousta? na pivko čekáš další hoďku a pak ještě omdlíš, když uvidíš účet. Nebo půjde tam, kde se o tebe bude pečovat, porce supr, pivko během chviličky a nad účtem se pousměješ, jak je to pěkný :) Jen menší srovnání :) Proto odchází hráči do jihé "hospody" . Jen my jsme s prominutím hloupý (možná jen zvyklý chodit na jedno místo), že tu zůstáváme...
     
  10. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Tak tak Iscare , srovnání je to v celku dobré a trefné Bohužel :(
     
  11. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Iscariot,

    Ano, takto jsem to myslel :)
     
    maaasthed, Mirekcz a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  12. Balтic_SK

    Balтic_SK Zelenáč fóra

    A čo tak na jeden cech max. 5 ostrovov po 2% zlavy a na alianciu max.20 ostrovov?
    Možno by nebolo od veci ani skorigovať čas prihlasenia na mape napr. 20hod. denne.
    Mohli by si pospať aj tí čo to hraju non-stop:).
     
  13. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Balтic_SK, dobyl by jsi 6. ostrov a co pak? :) komu by se připsal...
     
    maaasthed, Mirekcz a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    preju vam at se vam vase sny splni ohledne teto hry jak by to melo vypadat podle vas :)
     
  15. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    No moc nedoufám, ale někdo by to mohl poslat výše... :)
     
    maaasthed, Mirekcz a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    vyse se to posle jen v pripade potrebnych hlasu a jak tak koukam na uspech to moc nevypada :) pac tady na forum uz nechodi lidi natoz na more :)
     
  17. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Ano, na moři jsem zaznamenal dost velký pokles. :\ Však rozposílám odkazy :)
     
    maaasthed, Mirekcz a ☼~TΣP~☼ tohle ocenili.
  18. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Tak sem si zahlasoval, podle mého názoru vracet se k tzv starému seafightu je nesmysl, změny jsou potřeba - ale musejí být funkční. Ale nejsem tak naivní, abych si myslel, že se mávnutím kouzelnýho proutku všechno opraví. Bohužel hlasování je napsané nějak nekonkrétně - pokud to někdo pošle vejš, tak si nedovedu představit, jak to tam popíše, co vlastně chceme.

    Myslím, že by tam spíš mělo stát toto:
    Odstranit věčné sekání hry. Opravit funčnost předmětů (nezadržitelnost např.). Opravit rychlost lodí na svitku (jezdí furt stejně rychle i když jsou velmi poškozené). Opravit mapu kraken. ... jaj to asi tak všechno na co sem si teď vzpoměl.

    K chatu a fóru:
    Informovat hráče o chystaných akcích s předstihem (oficielní oznam je pravidelně při zahájení) - a nepovídejte, že ho dostanete tak pozdě.


    Dobrá zlepšení: (podle mého názoru)
    Jiné hodnosti piráta (před jménem) - více různých
    Aktualizovat odměny na svitcích (lepší nebo jiné)
    Přidat do kotle další svitky (nyní dostupné pouze někdy v platebí) - klidně ať mají hodně dílků - bude to aspoň změna
    Změnit odměny ta body z boje (jsou nějak zastaralé - např. 31250 Bodů - 5000 kulí, 3x 55ti lb .... - směšné děla jsou lepší k dostání, kulí spotřebuju 1000x tolik abych dosáhl takového stupně)
    Umožnit prodej nepotřebného vybavení (děla např. za perly - nikoliv za drtek zlata, když sem platil perlama)
    Sjednocení odměn zlato a perly za běžná NPC, stejně tak BZ (bude to snadnější pro server - u HP NPC jste to dokázali hnedka).


    Uff, to byla fuška. Díky za vaše reakce.
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    problém není v tom jestli starej nebo nový sea, problém je v týmu a jejich přístupu k hráčské komunitě, o to více mě to překvapuje u němců, kteří jsou proslulí svou precizností, ale to co předvádí tým BP je na zvracení
     
    *booo* tohle ocenil(a).
  20. LORD*VOLDEMORT

    LORD*VOLDEMORT Zelenáč fóra

    Yes,tohle je myslím v pohodě,jen bych doplnil-snížit HP cadocu a vrátit krystalové požehnání do truhel.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.