Staré dizajny

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem -tomaslm193-, 30/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Boli by ste za, aby sa dali kúpiť staré dizajny, ktoré sa už nedajú získať?

  1. Som za návrh!

    88.0%
  2. Som proti návrhu!

    7.2%
  3. Je mi to jedno.

    4.8%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    OK, ďakujem Mirek.
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    touto vetou - citujem : "aby sa staré dizajny dali kúpiť za určitú cenu stanovenú poskytovateľom hry." som si myslel ze za herné menu = zlato alebo perly .... ak ide o peniaze tak sorry, ale som proti návrhu :)
     
  3. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Sem proti tomu pač desingy jakou jsou-Black Inferno,Rostperle,Eisperle,Rainbow,Ghost Kokelau,Ghost Dragon atd. mohl bych psát dál by ztratily hodnotu co mají jsou hodně vzácné a pak by je mněl každý
     
  4. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    vidíš jak to nyní vypadá? na moři jezdí poslední 3 designy z eventů + z platební oblasti, na to že je designů okolo 500 nic moc, jen ať je má každý, ne všichni budou jezdit se stejným designem
     
    Zdenek73.cz. a -tomaslm193- tohle ocenili.
  5. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    socient, ja dúfam, že by to mohlo byť aj za perly, nechajme sa prekvapiť, ja som tam dal za peniaze kedže viacerí poznáme BP.
     
  6. Zdenek73.cz.

    Zdenek73.cz. Pisálek fóra

    Tak z Bokorem souhlasím 99% hráčů to má za reál a v téhle anketě se jedná o starší desingy někdy před tím než tu začli létat vzducholodě a tak by to mělo i zůstat.
    A ještě pro R.I.P mám i Riptide ale v loděnici se mi to ukazuje už jen jako Speciální počítačoví obraz.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/14
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ani omylem, dizajny z minulých akcí nedávat v žádném případě ani za perly ani za zlato,ani do platební oblasti.
    Některé z těch dizajnů bylo sakra těžké získat a stálo to desítky minut času,spolupráce v cechu,perly atd.
    Nevidím jediný důvod proč by měl mít někdo s rok starou lodí dizajn z akce ze začátků sea
     
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No sice je mi to jedno jaké designy dají do prodeje za perly, zlato nebo real, ale komentář si neodpustím.

    Co bude pokytovatel prodávat je jeho věc (je to jeho vlastnictví), a pokud můžu zhodnotit, tak podle mého názoru přeceňujete všichni "hodnotu" designů získaných z akcí (těžký snadný atd.) Při implementaci stejně stratěj smysl, tudíž pokud jsem to pochopil dobře, bude možný jezdit třeba na malým bukanýrovi s vlasnostma 16% designu nebo vyššího a samozřezřejmě si tyto vlastnosti budete moci dále vylepšít. Tudíž je tato diskuse zcela bez významu!
     
  9. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    ano, právě proto, že si budeš moci dát na jakýkoli design libovolný bonus, takže by nebylo špatné získat více starších designů, aby jsi si mohl vybrat, nějaký který se ti bude líbit
     
  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh zamykám a posúvam RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.