Spoiler pro Sezónu/Tipování

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 26/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zde můžete tipovat správný vzhled designů, které budou k dispozici v 10 Sezóně.
    Soutěž je bez odměn a správné výsledky budou zveřejněné na začátku Sezóny.
     
  2. Malasorte

    Malasorte Pisálek fóra

    2,6,9
     
  3. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    1,5,7
     
  4. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    1,4,8
     
  5. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    1,5,9
     
  6. SANTA-CATARINA

    SANTA-CATARINA Pilný autor

  7. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    3069,72691,281674 - soutěže bez odměn jsou nejlepší,je o ně veeelikánský zájem.To nám to ta nová kapitánka Lili pěkně rozjíždí:eek:
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a kdyby ses místo neustálého rejpání podíval pořádně tak ve stejný sekci máš další minihru s odměnou. Na to jak málo hráčů je u nás aktivních je zájem jak vidíš docela velký. Správný řešení pak zveřejním se začátkem Sezony.
     
  9. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Pořád chcete slyšet názory a když ho sem napíšu,tak píšeš že je to rejpání.Co by jsi chtěla?Chválit?Bohužel není zač.Jestli to nezvládáš emočně,tak to nedělej:eek:
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Chtěla bych aby jste četli celé forum, ne jen to co se Vám hodí, taky aby jste zkusili vidět i dobré věci ne jen ty, které Vám nevyhovují, ale to bych asi chtěla moc. A o moje emoční zdraví se bát nemusíš, mám dostatečný tréning a rejpálek jako ty mě rozhodně rozhodit nemůže. :D
     
  11. Jenže my jsme si přišli zahrát , tak že denně zběžně prolétnu forum ,na čtení si můžu koupit noviny nebo knížku ve stejné hodnotě jak tady balíčky , možná že to bude zábavnější a ne strávit hodinu na foru a deset minut hrou. Leo pěkně stárneš a o dalším pomlčím
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Možná je to pro tebe novinka, ale všichni stárneme. Forum je i podle oficiálního vyjádření BP "nedílnou součástí hry". To, že Vy jste leniví to forum otevřít jinam než jen do rejpavé diskuze upřímně není můj problém. I kdybych Vás pro všechny informace, které na foru jsou odkazovala jen do vláken na foru tak je to v pořádku.
    Kdo projíždí forum pravidelně a věř, že je jich tu spousta, akorát nemají potřebu reagovat na každý můj výrok, ti ví, že denně stačí jen otevřít forum, podívat se do záložky Nové příspěvky a zkontrolovat co ten den je nového. Nejsou to stovky příspěvků, jen chvilka čtení. Když je akce tak víc, ale bez přečtení FAQ nebo dobré paměti pro FAQ z předešlého roku většinou pak nevíš co dělat.
    Takže nemáš pravdu, není to hodinu čtení a 10 minut hraní.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nemáš pravdu, musím souhlasit s Leo. Každý den, když se poprvé přihlásím, zkontroluju na foru Nové příspěvky. Bývají tam tak 1-3, většinou ale žádný (když je akce, tak bývají častěji, samozřejmě). Zabere to 5 minut, možná ani ne a jsem v obraze, co je nového. Pokud někdo koukne na forum jednou za měsíc, tak potom je to možná na hodinu, ale to je každého věc, jak často forum kontroluje. Jen by si pak neměl stěžovat :)
     
  14. Omlouvám se máte oba pravdu taky tu jsem denně jen chvilku ,reagoval jsem na svoji stížnost a trochu na odpověd Leo na ni. Byl jsem zbytečně tvrdý a proto se ještě jednou omlouvám
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v pořádku, názor napsaný slušně je samozřejmě povolený i když není stejný jako u většiny. :D
     
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Opravdu si vazim lidi,kteri toto dokazou verejne napsat. Vetsina kolem nas je neomylna a kdyz nahodou zjisti ze udelali chybu,nikdy nikdy nikdy se nepriznaji.
    Kloboucek:)
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tomu se říká pokora a ne moc lidí ji má. Zkuste ale spíš tipovat které designy budou v další sezoně. :D
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  19. schwestka007

    schwestka007 Zelenáč fóra

  20. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    3,4,8