Podpora Špatně připisuje munici

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ***ANGELIKA***, 27/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ***ANGELIKA***

    ***ANGELIKA*** Pisálek fóra

    2016-11-27 15:19:51
    Získal jsi 3125 x Šrapnelová munice
    A bylo mi připsáno jen 1950. Není to poprvé. Bude oprava nebo se mám smířit s tím, že se bude připisovat míň.
     
  2. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    ja jsem už nato upozornioval několikrat a nic se neděje doposud
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ***ANGELIKA***, co vím není to problém jen truhel. Ale opravu může udělat jedině pouze centrála. A chyb je bohužel moc.
     
  4. Takže milý hráči... Lepší najít jinou hru co je bez chyb... Tady totiž jen přibívají, ale nikdo je neřeší...
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  5. gordon99961

    gordon99961 Pisálek fóra

    aj mne dnes pri nakupe za perly pripisalo menej gul ako som kupoval.
     
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

  7. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    chce to jen vydržet.... snad. podle podpory se toto týká jen několika hráčů a cele je to v řešení.... taky bych uvítal nějakou náhradu... docela se to hromadí to množství které se strácí kdoví kam.
     
  8. ja som si včera pozrel munici z truhel a mne osobne ju pripisuje správne, neviem teda nekontrolujem to stále ale včerajší deň som si dal na to pozor a bez problémov.....
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖,

    jak je psáno i nad tebou v příspěvku, jedná se o individuální chybu, bohužel tyto chyby jsou nejhorší asi si dovede každý hráč představit proč.

    pěkný den
     
  10. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    • nevhodný výraz, vulgarita
    no ono to tomu nejak EDIT celkovo odhlasim full hp nalogujem 25% ..seka sa to jak EDIT zrušte celu akciu ked to ma ist takto ani neplanujte niečo zimne rovno dajte hračom 7mg peral ..na mesiac to odstavte a opravte potom to spustite zas ked všetko pojde lebo toto už neni vrchol hory ale maxi ladovca.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/11/16
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kvako*svk*FMF,

    pokud se máš u toho takto nervovat a psát vulgarity, tak raději zvaž setrvání v této hře, hra by měla být k relaxu a né se zde uspokojovat jiným způsobem.

    pěkný den
     
    Remiel a kandoll tohle ocenili.
  12. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    tak dneska to prestalo pripisovat i svetelku z kotle
     
  13. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    jsem trpělivej ale už jsem to na podporu psal několikrát a nic... jen tak bokem... už mi to připisuje aji mín koupených klíču( akčních) normálních sem si nevšiml zatím.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kandoll, psát opakovaně na podporu je zbytečné. Problém je hlášený nyní záleží vše na provozovateli, který problémy opravuje.
     
    kandoll tohle ocenil(a).
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.