Spatne navracene mince usili

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem GuwnoRez, 8/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. GuwnoRez

    GuwnoRez Zelenáč fóra

    Ahojte, mam dotaz spise na ty vysse. Vsichni vime co bylo za chybu ale bylo mi odebrano 85 minci usili a vraceno 70. Tech 15 je sice malo ale stale me treba budou chybet jak na tohle budou reagovat vyvojari nebo podpora? Screen s odebranim mam, ale bohuzel na navraceni minci neudelali zapis do deniku proc? Aby si to lidi nezkontrolovali? Jen dali od oka kolik kde minci? Mimochodem vsichni prisli o klice usili a jeden clen od nas dostal od BP zpet presne 128 klicu usili, co s tim dostane bann nebo ma kontaktovat podporu a zadat o odebrani nebo cekat az provedou veskere akce(cekat na bann treba)
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nesrovnalosti ve vrácených mincích a klíčích samozřejmě hlaste na podporu. Je potřeba provést kontrolu.
     
  3. Macan-666cz

    Macan-666cz Zelenáč fóra

    Takže už můžeme nahlašovat i klíče?
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    k vrácení klíčů má dojít během dneška takže klíče ještě ne. Mince měly být vráceny včera kolem 17h. Pokud má víc hráčů pocit, že mu bylo vráceno míň mincí než měl tak můžeme jedině požádat o kontrolu scriptu.
     
  5. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Takže mince mám asi v pořádku. Ale klíčů se mi vrátilo o jeden míň. Takže si mám napsat na podporu??
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud vím, tak podpora už ti odpisovala, spousta hráčů si neuvědomí, že ve druhé sekci sezony není jako odměna v 5tém okně klíč, takže si myslí, že měli víc klíčů ale přitom neměli
     
  7. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Nie, problem je v bonusovom kode, script pravdepodobne nebral do uvahy, ze kazdy hrac tam mal jeden kluc navyse z kodu.
     
    matfons tohle ocenil(a).
  8. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Ano Leo, podpora mě už odepsala. Nevšiml jsem si, že ve druhé sekci není klíč v konečné odměně. Bohužel to nemůžu zkontrolovat v deníku, jelikož se tak daleko nedá dostat. Nezbývá než věřit. Osobně si myslím, že tam klíč býval.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hugosamo ve scriptu nebyl zjištěný problém, spousta hráčů si neuvědomuje, že druhá fáze nedává klíč.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nějak nechápu co chceš hledat v deníku. Tak přeci víš jestli jsi nějaké klíče kupoval a pak si i v sezóně můžeš spočítat kolik jsi z ní dostal klíčů a k tomu případně jestli sis zadal poukázku jakože si jí určitě zadal každý.
     
  11. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ono je to stejně divný, sebrali mi 4 klíče ač jsem měl jen jeden :)

    2021-01-07 11:51:10 1000 x Dračí prach připsáno. Důvod: Klíč úsilí
    2021-01-07 11:50:59 1 x Přízeň královny připsáno. Důvod: Klíč úsilí
    2021-01-07 11:50:43 1 x Dělo Světoborec 1. stupně připsáno. Důvod: Klíč úsilí
    2021-01-07 11:50:34 3500 x Koruny připsáno. Důvod: Klíč úsilí
     
  12. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    pindrusec to je odmena za jeden klic ale jsou 4 ruzne polozky
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Přesně tak. Ono mate rozdílný čas, ale výměna byla dle oficiálního oznámení.
     
  14. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Mě by taky zajímalo kdy hodlají úšpěšně vyměnit akční klíče. bude to letos? :D
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Výměna rozhodně NEBYLA dle oficiálního oznámení, protože máme sezonu 5 a tvůj odkaz se týká sezony 4. Výměna proběhla, protože to někdo zblbnul :)
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano k chybě došlo. Měla proběhnout výměna zimní akce a místo toho proběhla výměna sezóny 5 dle oznámení pro sezónu 4. Výměny sezón jsou dosti podobné možná stejné dokonce. A hlavní princip o který šlo, že za klíč se dostává více věcí.
     
  17. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    A kdy se vymění akční klíče? zrdžuje mi to sezonu -_- ....
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To ti bohužel nikdo nepoví. Od dob co přestali dávat tyto informace do FAQ, protože ve většině případů se tak nestalo tyto informace dostamene občas po spuštění či ukončení scriptu a dost často je nedostaneme vůbec.
     
  19. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    achjo :( ale díky za odpověď, ale čekal sem že aspoň s tebou a s Leo bigpoint trochu komunikuje no :D
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tyhle informace nedostává žádný tým nejen my. K výměně dochází během několika dní po akci. Na výměnu už jsme se ptali, ale zatím bez reakce.