SOUTĚŽ

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem †R.I.P[†], 8/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    TAKŽE JÁ TEN STRÁVENÝ ČAS HLEDÁNÍM NA GOOGLU O MS VE FOTBALE DĚLAL ZBYTEČNĚ JO ŽÁDNÁ ODMĚNA NEBUDE NIKOMU PŘIPSÁNA? TAK TO FAKT PŘEHÁNÍTE UDĚLÁTE SOUTEŽ A PAK JÍ RAČI UKONČÍTE TAKŽE ZBYTEČNÁ SNAHA DĚKUJI ZA ZTRACENÝ ČAS :(
     
    kywa tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †R.I.P[†], k účasti v soutěži tě nikdo nenutil a touto účastí jsi souhlasil i s pravidly této soutěže. Ano došlo k ukončení soutěže viz oznámení. K tomuto rozhodnutí došlo na základě dohadů o podvodu a podobně viz zde, proto opravdu tyto soutěže nejsou organizovány. Nezbývá než doufat, že se nejednalo o poslední soutěž od CZ/SK teamu a příště to dopadne lépe.
     
  3. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže opět budu reagovat na ty vaše nesmysli ve vší počestnosti.To si jako myslíte FM,CM,TL,že na vás není metr?To jako tady vždy odpovíte-bla bla bla?zatím jste mi a ne jen mi odpoveděli v hadánkách.to,že majitel tehle hry nemíní reagovat na stížnosti hráču,tak to neznamená,že vy budete odpovídat tak jak se vám to bude hodit.A že s tím nemužete nic dělat?Sakra vy jste první na řadě co by jste měli makat na tom,aby se něco změnilo,a psat,a psat a ne jen -mate ban za slovo co ani neznám:confused:
     
  4. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    to chce klid :)pro nas se nic neudela :p mi je zivime :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, jakékoliv stížnosti a nespokojenosti s teamem směruj prosím na podporu. Pakliže jsi nespokojen s hrou máš též možnost napsat přímo provozovateli hry viz kontakty v tiráži. Myslím si, že nejsme jediný team, který problémy neustále hlásí a podává hlášení ohledně názorů, nápadů ... hráčů. Bohužel více chod hry nemůžeme ovlivnit na to jsou jiní to snad sám při troše zralé úvahy pochopíš.
     
  6. TEKIN.KURTULUS

    TEKIN.KURTULUS Zelenáč fóra

    Poseidon jestli tohle nebyla poslední od CZ/SK týmu tak raději žádne nedělejte !!! pak jste jen pro smích všem
     
  7. troan000

    troan000 Zelenáč fóra

    bylo to správně, že hra byla ukončená díky kámošovy jsem věděl odpovědi na otázky 5 minut předem :) ( ani na jednu jsem neodpovídal ) udělal jsem body jen na těch které jsem opravdu znal. + proč otázky na CZ!!! chatu pokládá slovensky mluvící CM? A za 3. nikde kde je psáno o té soutěži není že když budou cm podvádět tak se soutěž pro jistotu zruší, aby nešlo o krk jim!!!!!
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj troan000, co se týče ale tvojí otázky pokládání otázek na CZ chatu slovensky mluvícím moderátorem, tak je to z důvodu, že není pouze český team, ale je to CZ/SK team taktéž toto fórum je CZ/SK viz pravidla povolený jazyk.
    Dále si myslím, že je zbytečné téma soutěže nadále rozebírat. Důvod ukončení soutěže je viz oficiální oznámení v příspěvku soutěže. Pakliže máš nějaké důkazy ohledně podvodu CM či jiných členů teamu, obrať se v tomto případě na podporu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.