Sopka/FAQ

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Leo., 16/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Sopka

  Screenshot_3.png Screenshot_1.png
  Připrav se, protože přicházíme s nejnovějším přírůstkem v podobě velkolepé sopky, kterou najdeš na některých mapách; přesně jde o mapy 5/1, 23/1, 38/1, 41/2 a 51/1!

  Ohnivá roztavená láva stékající po jejích stěnách spolu s impozantním vzhledem celé sopky dává tvým zažitým a zamilovaným herním zážitkům zcela nový rozměr.
  Nezapomeň si zachovat rozvahu, protože sopka je nepředvídatelná přírodní síla. Může kdykoliv vybuchnout a všechno, co jí stojí v cestě, zahrne lávou a kameny.

  Sopka představuje jedinečnou výzvu, která pro udržení sopky při životě vyžaduje spolupráci hráčů. Ti musí pracovat jako tým a likvidovat sopečné kameny, sytit sopku a zabránit vychladnutí magmatické komory. Pokud se jim to nepodaří dostatečně rychle, erupce sopky se zmenší, což nakonec povede k jejímu zániku.
  Čím déle spolupracující hráči udrží sopku naživu, tím více odměn budou moct získat. Pokud se jim navíc podaří zlikvidovat sopečné kameny a Golemy z trhliny dostatečně rychle, mohou postoupit se sopkou do další fáze, která nabízí ještě lepší odměny.

  Screenshot_2.png Screenshot_3.png

  Ale pozor, s každou další fází bude úkol stále obtížnější a sopka se začne zmenšovat rychleji. Hráči budou muset těsně spolupracovat, využívat všechny své schopnosti a pečlivě taktizovat, aby výzvy, které před nimi leží, překonali a získali vytoužené odměny.
  Shromáždi tedy svůj tým, zásob se zbraněmi a dávej pozor na sopečné kameny. Zlikvidujte je společnými silami co nejrychleji a zajistěte, aby sopka zůstala živá a aktivní, ať si můžete rozdělit co nejlepší kořist. Hodně štěstí a ať vás síla sopky provází!


  Jak poznám, že je sopka aktivní?

  Sopka bude na mapách vždy přítomna, ale pouze v případě, že je aktivní, uvidíš po jejích stěnách stékat lávu.
  Na aktivitu sopky budou hráči rovněž upozorněni zprávou.


  Jsou všechny sopky aktivní ve stejnou dobu?

  Ano, všechny sopky vybuchnou ve stejnou chvíli, a když se jedna z nich zmenší, zmenší se i všechny ostatní.

  Kde se zjevují sopečné kameny?

  Sopečné kameny se objeví okolo každé sopky.

  Jak se sopka zmenšuje?

  Výbuch sopky trvá jen krátkou chvíli. S každou další sekundou bude chladnout, až se nakonec zmenší a erupce ustane.
  S rostoucí sopečnou fází se zároveň zvyšuje rychlost jejího zmenšování.


  Jak lze erupci udržet v běhu?

  Hněv sopky podněcuje prostá likvidace sopečných kamenů, které se kolem ní objevují! Každý zlikvidovaný kámen přidává sopce víc času.

  Lze sopku udržet aktivní nekonečně dlouho?

  Maximální trvání erupce sopky se při každé erupci liší, takže se zapoj, dokud to jde, a zkus získat všechny odměny!
  Po dosažení doby maximálního trvání přestane sopka vybuchovat, a tak bude třeba počkat na další erupci, které bývají vzácné.


  Jak sopka postoupí do další fáze?

  Pokud dojde k likvidaci sopečných kamenů dostatečně rychle v rámci serveru, dojde tím k prodloužení doby trvání sopečné erupce. Jakmile bude dosažena určitá hranice, hra se posune do další fáze s prudší erupcí, větším počtem sopečných kamenů a šancí na lepší odměny.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.