Sluneční mapa

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Macan-666cz, 25/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Macan-666cz

    Macan-666cz Zelenáč fóra

    Ahoj,chtěl by jsem se zeptat,jestli se ještě vyplatí jezdit na sluneční mapu 1 lodičce(mám lvl 15)?
    Pokud ano,za jakých podmínek(
    děla na vyšší úrovni,talenty,reutace atd.)
    Děkuji :);)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nemáme žádné informace o změne a nemyslím si, že tu někdo sleduje množství děl atd. Jde o to také jakou municí to budeš střílet a vždy musíš počítat s nějakým časem aby se ti vrtátil poplatek za medailon a vystřílenou munici. Jinak samozřejmě či více a lepších děl, šance na zásah atd tím lépe.
     
  3. Macan-666cz

    Macan-666cz Zelenáč fóra

    Jde o to že je to nevýdělečný,když si spočítám vystřílenou munici (světelnou) a drop,tak na tom prodělávám,jedině to střílet dutou a na to zase nemám dmg,to by jsem to pižlal dlouho :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v tom případě sis odpověděl sám. Nejspíš nemáš takový dmg aby se ti světelná mapa vyplatila, ale v tom případě nemá smysl dělat další herní level. NPC budou jen a jen silnější , později i s obranou a pokud teď nejsi schopný na amaterasu vydělat tak na behemotě budeš totálně v minusu. Nikam se nežeň, zesil a teprve pak jdi dál. Na foru si můžeš najít bonusy různých děl a dalších věcí a podle toho si nastavit lod nejlíp jak to s tvým vybavením jde.
     
    Macan-666cz tohle ocenil(a).
  5. Macan-666cz

    Macan-666cz Zelenáč fóra

    Ještě jeden dotaz,v balíčku jsem viděl děla Nositel bolesti,ale nikde jsem nenašel žádné hodnoty,jen nějaký hráč v roce 2019 psal,že je má.Nemáte k nim bližší informace? ;):rolleyes:
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsou to děla Zkázonos, nositel bolesti je SK název a bohužel dochází poslední dobou k tomuto označení děl
     
    Macan-666cz tohle ocenil(a).