Slovní fotbal na Seafightu

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 3/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Brzy spustíme novou soutěž na herním fóru s názvem Slovní fotbal na Seafightu. První kolo bude zkušební (bez odměn) za účelem zjištění zájmu hráčů. Pokud bude dostatečný zájem bude tato soutěž pravidelnou součástí fóra za menší odměny. Účelem je především nabídnout Vám trochu zábavy i mimo moře.

  O jakou soutěž půjde?
  Hru Slovní fotbal zná určitě každý z Vás. Spočívá v napojování slov na poslední písmeno slova předešlého, například kanón - noha - auto - okno ....
  Tato soutěž bude na stejném principu jen s trošku jinými pravidly.
  Každá hra bude mít téma, které bude určeno se začátkem každého kola. Slova, která použijete musí být buď uvedena na herním fóru nebo na webu, ale musí být ověřitelná v CZ nebo SK wikipedii. Používat se mohou pouze CZ nebo SK názvy a jména.

  Jak dlouho a jak často bude soutěž probíhat?
  Frekvence soutěží záleží na zájmu Vás hráčů. Může být jednou měsíčně nebo i týdně a trvat jen pár dní nebo celý týden.

  Jak bude probíhat samotná soutěž?
  Při spuštění bude určené téma kola jako například, Názvy lodí, Části lodě, Světové toky, Ryby atd. Každé téma bude dále upřesněno jako například Světové toky - jakákoli vodní plocha (oceán, moře, řeka, potok). Na začátku bude zvolené první slovo na které budete navazovat.
  Aby byla soutěž vyrovnaná a měli šanci všichni bude muset mezi jednotlivými příspěvky jednoho hráč být odstup. Pokud hráč napíše slovo musí být mezi jeho prvním a dalším příspěvkem minimálně tři příspěvky od jiných hráčů.

  Jak bude soutěž hodnocená?
  Bude vytvořená tabulka, do které se budou zapisovat získané body. Podle délky soutěže buď denně nebo na konci soutěže. Body se budou počítat za každé písmeno nebo číslo slova, které hráč použil. Je tedy lepší použít co nejdelší slovo.
  Pokud dojde k situaci, že celý den nepřibude ani jeden příspěvek z důvodu nezájmu nebo že není další slovo v tématu, které by mohlo navazovat bude kolo ukončení a body sečteny.
  Pokud bude o soutěž zájem budou odměny a počet hodnocených míst upřesněny před začátkem kola.

  Jaké příspěvky nebo hráči budou ze soutěže vyřazeny a co se nesmí?
  V soutěži se nesmí používat jakékoli vulgarismy. Příspěvek, který bude jakýmkoli způsobem porušovat pravidla fóra nebo soutěže bude vymazaný.
  Pokud použijete slovo, které nebude splňovat podmínky soutěže (téma, navazující písmeno, správná gramatika atd) bude označeno červeně a nebudou za něj hráči přičteny body. Návaznost dalších už použitých slov, ale nebude narušena.
  Pro příklad pokud bude sled slov kormidlo -
  ovce - okénko.
  Slovo kormidlo bude uznané, slovo ovce nesplňuje téma proto bude vyřazené bez bodů a slovo okénko bude opět uznané v plném počtu. Není tedy třeba dělat si hlavu z toho, že slovo před Vámi nesplňuje podmínky. Jen použijte poslední písmeno toho slova a na něj navažte svým slovem.
  Hráči, kteří budou opakovaně vulgární, budou úmyslně škodit soutěži nebo napadat soutěžící nebo moderátory, budou ze soutěže vyřazení a potrestáni podle pravidel herního fóra.

  Pravidla a obsah soutěže se může změnit.

  Na konec nezapomeňte, že

  je to jen hra, účelem je se bavit
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  První zkušební kolo začne dnes 4.2.2022 ve 12:00.