Slovní fotbal na Seafightu/Diskuze 4 kolo

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 3/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Necky:D:D,dobrej pokus,pobavilo:D.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    možná starší ročník, asi používal místo lodičky na řece :D
     
  3. Hele babičko to řekni hejtmanovi Libereckého kraje ,že na neckách se nedají přepravovat lidi ,sama si v nich jezdila ,když Šemík byl ještě hříbě a ty Mirečku ještě dnes ti v nich možná Štěpánka pere košile a to zase pobavilo mě a za další - co je toto Niterói

    nesplňuje téma ,je to lod tudíž dopravní prostředek ve wiki brazilské námořnictvo
     
  4. JménoVerzeSpuštěnaVstup do službyStatus
    Niterói (F40)protiponorková8. února 197420. listopadu
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 v obou stanovených wiki je Niterói město. Nikde tam není zmínka o ponorkách. Nebude uznané.
     
  6. Slovan-Liberec

    Slovan-Liberec Pisálek fóra

  7. Slovan-Liberec

    Slovan-Liberec Pisálek fóra

  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je možný, ale pokud zadám do určené wiki Niterói, objeví se jen město v Brazílii a nikde na stránce není zmínka o tom, že by to byla i třída lodě. My určitě nebudeme prohledávat celou wiki a zkoušet různé možnosti jak název najít. Název, který použijete musí po zadání do wiki mít stránku nebo zmínku na té stránce. To je stejné jako v jednom z kol, kdy hráči používali akvarijní rybičky. I když jsme věděli, že ty rybičky existují nebyly uznan, protože nebyly ověřitelné v předem daných wikipediích.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Soutěž je ukončená a výherci vyhlášení. O výhry se přihlašte na herní podpoře.
    Pro malý zájem bude soutěž zrušená.
     
  10. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Škoda.:( A taková pěkná soutěž to je...:cool: Gratulace všem zúčastněným ;)
     
  11. Slovan-Liberec

    Slovan-Liberec Pisálek fóra

    Ti co by to rádi hráli a nehráli jen proto ,že odměny byly na mnohé moc malé a za další nelíbili se pravidla , která se měnila z hodiny na hodinu ,mě osobně se nelíbili ty značky aut při zadání se mi neobjevilo wikipedia hned ,musel jsem zadat ,ale dál u toho není nikde napsáno ,že to je dopravní prostředek , ale jen automobil a to už bylo zmiňované jako automobil co by dopravní prostředek jednomu to vyjde a druhému ne .Jsem rád ,že se nebudu nervovat ,ale soustředit se na hru ,která mě uklidňuje.
     
  12. Slovan-Liberec

    Slovan-Liberec Pisálek fóra

    Morgan gratuluji k vítězství a Štěpánkovi ,která opět nezklamal a byl jako obvykle druhý
     
  13. Slovan-Liberec

    Slovan-Liberec Pisálek fóra

    [​IMG] Niteró
     
  14. Slovan-Liberec

    Slovan-Liberec Pisálek fóra

    Niterói
     
  15. Gratulace Morganovi ,Štěpánkovi a Alence ,ale i všem ostatním za účast v soutěži ,která neměla budoucnost.
     
  16. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    :D:D:D:D
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Je to škoda,soutěž mě bavila.Tak snad brzy vznikne jiná.;)
    Ja děkuji především Leo,že pro nás tu soutež zorganizovala.:)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není zač, kdyby se zapojilo více hráčů, aby byla i zábava a trošku zdravá soutěživost tak bych ji nechala, ale soutěží jen pár hráčů a zbytek napíše jeden výraz a doufá, že se dostane na nějakou pozici. Celkově je málo hráčů nejspíš se některým nechce snažit kvůli pár truhlám pro kapitány. Zatím neuvažuju o obnově jakékoli soutěže.