Slovní fotbal na Seafightu/Diskuze 3 kolo

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 6/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dá se zjistit i číslo baráku :D ale spadá to samozřejmě do ochrany osobních údajů.
    Většina z vás má už odměny připsané, zbytek se přihlaste na podpoře.
     
  2. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Štěpánku rozbít...noťas viď?:D:D Já ti velice děkuji za gratulaci. Příště třeba budeš o pár bodíků lepší než já ;) I já jsem veselý a přejícný človíček:) Do dalšího kola slovního fotbalu přeji nejen tobě, ale všem mnoho štěstí při hledání těch správných a dlouhých slov a moderátorům pevné nervy a žádný stres ;) M.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Dekuji,dekuji.
    V prvni chvili,kdyz jsem muj prispevek sem odeslal s reakci na Tebe,jsem mel obavy ,aby nebylo zle. No vidim,ze jste vsichni v pohode.;)
     
  4. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Zle? To jako že si tě najdu na moři a potopím ti loď?:D:D:D
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ne to neee:D ,spis ze me Leo napomene,ze takove vtipkovani do fora nepatri.:rolleyes:
    Ja jen chtel odlechcit ponurou naladu z tema IP adresama.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nejsem pedant a IQ mám taky myslím vyšší než 120 takže rozeznám vtip :D
    Tím, že každý bude hrát jen s jedním účtem (jak to má správně být) můžou nastat jen dvě situace. Zapojí se víc hráčů, kteří uvidí, že taky mají šanci a nebo se nezaplní ani odměňované pořadí a soutěž se zruší.
    Vím, že je míň hráčů než bývalo, ale menším lodím by se truhly za trochu snahy mohly hodit.
     
  7. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Souhlasim.
    Zadost o vyhru jsem posilal,zatim nic ,snad jsem to spravne popsal,odeslal.:(
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bedny ti byly připsané už dopoledne na účet končící ...863
     
  9. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Bedny pripsany,vse ok. Dekuji
     
  10. Neboj se *štěpánku* ,že by na tebe zapomněli a Morganovi také gratuluji k vítězství.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Příští pátek začne další (možná poslední) kolo soutěže. Upozorňuji, že hráči, kteří použití víc jak dva účty z jedné IP, že budou ze soutěže všechny jejich účty včetně hlavního vyřazené. Soutěž opravdu není myšlená pro dva hráče.
    Soutěž je myšlená pro hráče, kteří si nechtějí nebo nemůžou kupovat balíčky a rádi by dostali pár kapitánských truhel.

    Pokud ale o soutěž nebude dostatečný zájem bude zrušená.