Slovní fotbal na Seafightu/Diskuze 3 kolo

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 6/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Po domluvě s kolegou jsme se rozhodli Vám soutěž příliš nekomplikovat a brát písmeno CH jako dvě písmena nejen při počítání bodů, ale i při navazování výrazů.

  Při navazování výrazů tedy navazujete na poslední písmeno H místo na písmeno CH. Výrazy, které byly vyřazeny z důvodu navázání na H (v případě kdy předešlý výraz končil na CH) budou dodatečně uznané a body připočítané. Od dalšího kola už toto pravidlo bude brané automaticky.

  Však my to vychytáme :D
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  *štěpánek* když zadám výraz a není na něj přímo článek, kontroluju celou stránku. Pokud je jakákoli zmínka na wiki stránce, že jde o město nebo obec je výraz samozřejmě uznaný. Jde jen o to, že určitě nebudeme prohledávat u každého výrazu net aby jsme zjistili jestli existuje nebo ne. Proto jsou dané dvě wiki, ve kterých musí být nějakou formou ověřitelný výraz.
   
 3. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Super,dik
   
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Při kontrole IP jsme zjistili, že několik z Vás loguje různé účty a soutěží s nimi buď aby získali odměnu i jiným hráčům nebo aby zaplnili odstup 3 příspěvků a mohli si tak pro svůj hlavní účet získat více bodů.

  Tato soutěž byla spuštěná pro zábavu a aby si mohl hráči POCTIVĚ získat truhly pro kapitány. Pokud z toho ale budete dělat závod za každou cenu i s podvodem soutěž zruším.

  Budu tolerovat maximálně 2 soutěžící účty z jedné IP s předpokladem, že můžou v domě hrát dva rodinní příslušníci. Ostatní účty budou ze soutěže vyřazovány. Sáhněte si do svědomí kdo z Vás neumí hrát fér. Toto kolo to ještě nechám být, ale od příštího kola budu pravidelně kontrolovat i IP a účty ze soutěže vyřazovat.
   
 5. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  A pokud by mě náhodou někdo nepochopil tak pokud zjistím, že z jedné IP si na soutěž někdo loguje víc jak dva účty vyřadím ze soutěže všechny účty logované z této IP.
   
 6. To tedy znamená ,že já a moje partnerka sítem projdeme a syn má po soutěži ,nebo jedno jak poskládané i když hrajeme z jednoho počítače.
   
 7. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ne to samozřejmě neznamená, že je ze soutěže venku. Pokud hrajete z 1 PC je nemožné mít příspěvky hned po sobě. Kromě IP vidíme i čas kdy a kam byl příspěvek daný. Jsou tu soutěžící účty, které jsou logovaní z 1 IP adresy a evidentně si pomáhají at už navázáním potřebného písmene nebo rozestupem. Když je v během 10 minut logovaných 5 účtů z jedné IP je jasné, že jde o zvýhodňování. Takové účty budou vyřazované ze soutěže. Všechny.

  Uvažuju i o levelovém omezení pro jednotlivá soutěžní kola. Každý měsíc by byla soutěž jen pro určité rozmezí levelů například 1 - 15, další měsíc 16 - 30 a další 31 - 50, aby měly i menší lodě šanci získat odměny. Chtělo by to zpětnou vazbu k tomuhle nápadu abych věděla, že by byl zájem.

  Pokud ale bude dál pokračovat podvádění bude soutěž ukončená.
   
 8. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  JA bych navrhl at si kazdy hraje treba s 10 ucty,ale musi mezi nimy byt rozestup 3 jinych IP adres. Jak jednoduche.
  Levlove omezeni se mi libi.
  A nazaver velka poklona ki!!erka_CZ ,jak zvlada nachazet tak paradne dlohe nazvy.:eek:
   
 9. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Soutěž má být zábava pro Vás ne muka pro nás :D
  Kontrolovat ještě i rozestupy u IP to fakt nebudeme. Každý hráč smí soutěžit jen sám za sebe. Pochopím, že v rodině hraje více lidí, ale určitě nesedí u hry celou dobu všichni najednou.

  Téma máte napsané v pravidlech dopředu takže si můžete ještě před soutěží najít zdroje.
   
 10. Štěpánku stačilo zadat na Wikipedii
  Seznam seznamů měst
   
 11. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Změna pravidel pro další kolo soutěže:
  • vyrovnanost soutěže bude zajištěná povinným odstupem příspěvků. Mezi příspěvky každého hráče musí být minimálně 3 příspěvky od rozdílných hráčů - změna na 5 příspěvků
  • pokud bude z jedné IP adresy logování více než 2 herní účty budou ze soutěže vyřazeny všechny účty spojené s danou IP
  Možné pravidlo:
  • soutěž bude rozdělená podle herních levelů na 3 měsíční cykly
   • 1 měsíc - herní levely 1 - 15
   • 2 měsíc - herní levely 16 - 30
   • 3 měsíc - herní levely 31 - 50
   
 12. Tomu rozdělení levelů nerozumím ,chápu to že budeme hrát jednou za tři měsíce
   
 13. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  pokud máš jen lod v určitém levelu tak ano, znamenalo by to, že lod na 50 lv by hrála jen jednou za 3 měsíce. Možná ale k vyrovnanosti bude stačit odstup 5 příspěvků.
  V dalším kole budu sledovat jak odstupy ovlivní účast a podle toho se rozhodnu. Možná to přiláká další hráče, ale mohlo by se i stát, že dva měsíce by se ani nenaplnilo pořadí. Uvidíme.
   
 14. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Při psaní na podporu je minimální počet nutných znaku 140. Stačí když napíšete svůj text a zbytek uděláte tečky ..................................
   
 15. Pro mnohé není ta odměna asi atraktivní
   
 16. ki!!erka_CZ

  ki!!erka_CZ Vycházející hvězda fóra


  Dekuji, ono v dnesni dobe najdes vse na google.com, IP muzou byt proverovany ale jak vidis zapojuje se do hry malo lidi, neni to atraktivni odmena pro mnohe, z naseho cechu sme byli 3 z 10-20 lidi co hraje i kdyz jim na TS reknu pojdte si zahrat na bednicky tak se jim nechce ze z toho nic nemaji a kolik bylo celkem aktivnich hracu nas nad 150 bodu napr. 6-7 ? Par lidi napise a kasle na to skoda...mohla by byt zabava. Pro me za me je to odmena ok zadarmo, mozna by bylo vice kdyz by se dalo 20 E (v balickach) prvni misto a tak to stupnovat, protoze ty bedny ok ale lod ti kapitan nevylepsi, balicek ano a treba by bylo vice lidi, no nevim.

  Levelove rozdeleni se me zda zbytecne, osobne neznam nikoho kdo ma nizsi lvl jak 15, a tipuji s tech co tu hrali tak maji vsichni minimalne 30 takze radeji udelat soutez jednou za tri mesice a poradnou nebo mesicne s jinou odmenou. Ceskych a Slovenskych hracu je hodne ale jdou narocni ;)
   
 17. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  No kdyby se hralo o dela basta,to by byl jinej rachot,ale bedny se taky hodi .
   
 18. ki!!erka_CZ

  ki!!erka_CZ Vycházející hvězda fóra

  Jeste mimochodem jestli odmeny zustanou tak 5.6. a 7. me misto ma horsi odmeny jak 8-10 misto, ta obri truhle nedava nic moc extra

  (muj nazor)
   
 19. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  obří truhla je dražší protože z ní dostaneš víc věcí a máš šanci na vybavení a talenty, které z kapitánské nedostaneš.
  Odměny se musí nechávat předem schvalovat a trvá to dlouho. Druhá věc je, že v soutěži a forum nesmí být v odměnách děla, buffy s expirační dobou a další věci.
  Balíčky jsem zkoušela, jenže problém je v tom, že ceny balíčků, které vidíte v platebce jsou s velkými slevami a skutečná cena bez cen je mnohonásobně vyšší, takže balíček za 20€ by se Vám taky nelíbil. Výška odměn pro jednotlivá místa je pevně daná a předměty do odměn musí být bez jakýchkoli slev.
  Záměr soutěže byl aby si zahráli hlavně malé lodě, kterým se hodí jakákoli pomoc a truhly pro kapitány zadarmo by se jim hodily. Možná když vidí, že po pár hodinách už mají někteří několik set bodů tak to vzdají.

  Co se týká IP adres, prověřovány budou určitě. Soutěžit má hráč jen s jedním účtem a máte to napsané i v pravidlech a dokonce červeně. Pokud se nezapojí dost lidí aby byla soutěž zajímavá a hlavně bez podvádění tak ji zruším a ušetřím tak hlavně nám moderátorům stresové víkendy :D .
   
 20. *štěpánek*

  *štěpánek* Vévoda fóra

  Leo?
  Da se z IP adresy zjistit,kde dotycny hrac bydli?Ja bych chtel hraci Morgan rozbit .....,teda co to kecam,pogratulovat,ze me o par bodiku porazil. :D:D Vazne to bylo o chloupek.

  Jen vtipkuji.
  Morgan uprime ti Gratuluji .:) Ja jsem prejicny clovek a vesely;)