Sloučení serverů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Zase klid Leo. Od toho tu tlačítko report je takže jestli ho používám na to co si myslím že je porušení pravidel je moje věc.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na to to tlačítko sice je, ale taky by sis měl přečíst co je porušení pravidel a nenahlašovat každý názor, který někdo napíše. Ze tvých nahlášení neporušoval pravidla ani jeden. A tvoje věc to tak docela není protože já je musím vyřizovat :D
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  3. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Nezlob se na mě ale od toho tady jsi.!!
     
  4. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Aaa,že by hrdina bonzáček?
     
  5. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Sorry, ale může ti být jedno jestli a koho nahlasuju. Já jsem byl vychován k respektu k lidem a pravidlům to že tam Leo porušení nevadí neznamená že tam není.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    velká písmena nebo vyjádření názoru, který je proti změnám, ale není vulgární jednak není nic, co by bylo potřeba nahlašovat a ani to není nic co by porušovalo pravidla fora. A ano, moje práce je mimo jiné řešit hlášené příspěvky, ale taky číst každý příspěvek na foru, takže pokud hráče nepotrestám přímo za příspěvek, tak přes tvoje nahlášení ho nepotrestám taky.

    Dál už sem pište jen ohledně sloučení serveru. Včera se zveřejnily plánované změny. Už tu můžete psát svoje názory nebo otázky k tomu. Pro nový server založím další vlákno.
     
  7. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Můj názor je že by chtělo rozšířit rychlost respawnu NPC i na mapách s hrelly.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    rozšířilo se u všech NPC na všech mapách. U NPC, která jsou výhodná na měnu nebo dávají měnu, která je potřebná třeba na sloty je to a bude to málo i kdyby jich přidali 10x tolik pro tyto specifické mapy.
     
  9. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    To sice není pravda ale ok.
     
  10. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Bascot . Ja se z tebe picnu,ty musis mit vzdy pravdu, poslední slovo:rolleyes:.:)
     
  11. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Respektuj prosím příkaz Ley. Děkuju.
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    To to je super,doufam,ze je to vsude globalne. Ne jen na sloucenych servrech.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    obávám se, že pouze na ultra serveru, protože je na stejný počet map najednou mnohem víc hráčů. US serverů se to týkat nebude. Proto se taky změny dělají postupně. Kdyby je udělali všechny najednou došlo by ke změně i na US serverech a to nechtějí.
     
  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Aaa tj škoda:(,taky by nam mohli trochu prilepsit. At ty mince safad nezbiram az do duchodu:).
    Diky za odpoved.
     
  15. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Tak ono se může stát spíš opak. Plno jich končí, udělali si full Bašty a teď BP přidal Nadvládce...a to je pořád dokola děla, sloty atd. Navíc tam mají inflaci jak prase. Ať to pozvednou, BP na to dřív nebo později dojede těch pár Turků a Maďarů to nezachrání. Jako co si budem povídat taky by se mě líbilo platit za balíček co mě cpou za 1800kč jen 350kč jako turek. Za tudle cenu si ho může BP nechat :) Však taky jediný důvod tohoto sloučení je že jim na to lidi dlabou. Čím to asi bude? :)
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Takže naposledy. Platební oblasti různých zemí sem nepatří. Proč jsou ceny rozdílné jsem na foru vysvětlovala už několikrát, takže si to můžete vyhledat.
    Tohle vlákno slouží k věcem ohledně sloučení serverů tak se držte tématu.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nedá mi to, tak si ještě rejpnu, i když to sem nepatří: sice si Leo vysvětlila asi 100x, proč maj Turci třetinový ceny než mi, ale už jsem tu nikde nenašel, proč mi nemáme třetinový nebo aspoň poloviční ceny než třeba Němci.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    protože Vaši politici nedělaj dobře svou práci :D a tohle téma už fakt uzavřem.
     
  19. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    k tým "boterom" sa niečo robí? či iba slová do vetra :)
     
  20. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Cakal si nieco ine Sparrowsak[TEC] Daju ban par hracom ktory su neni platici a hra ide dalej a BP je spokojny peniaze im idu a su radi ked neplatici prestanu hrat . Je menej lodi a tym menej problemov s hrou
     
    venouš72_cz tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.