Sloučení serverů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Vy budute hodně vypatlaní, když to nedokážete pochopit. Je mi z Vás smutno.

    Ale existuje :))) ty jsi komik.
     
  2. MIČUDA.cz

    MIČUDA.cz Pisálek fóra

    Tak pozor podle mě je to zvihodnovani daný skupiny lidi na úkor druhých . Každý mám mít stejnou platební oblast všechno aby byla hra na stejný úrovni a ne … Podle mě tohle není jediný problém sloučení … Podle mě pokud provozovatel hry dává výhodu bit platební metodu příklad … je to stejný jako když jim dá dle mého *** a nebude je trestat jen protože jsou z daný země … myslím ze když sem dáte prakticky několik full tureckých lodi tak je to trosku divné ne Podle mě už to není fér hra … A ty co začali raději odejdou hrát něco jiného … Tohle je problém ale stejně to nikdo nebude řešit … Bp si to uvědomí až tu nikdo nebude jinak nevím … Podle mě tu bylo více lepších věci jak hru posunout než tohle . Za mě si myslím … chyba …
     
  3. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Tak prvně přečti si minulé příspěvky kde je to vysvětlené a pak otevři slovník spisovné češtiny a studuj.
     
    MIČUDA.cz tohle ocenil(a).
  4. MIČUDA.cz

    MIČUDA.cz Pisálek fóra

    Pozor chudý Turek má na PC ale ne na stejnou úroveň platební oblasti Kámo myslíš že to hraje na čem Na stole ne … Podle mě ty akorát tady děláš toho chorého jen ale co já znám Turky tak chudý fakt nejsou co hrají Seafight
     
  5. MIČUDA.cz

    MIČUDA.cz Pisálek fóra

    Chytrého #
     
  6. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Děkuju právě jsi potvrdil co jsem říkal ... svůj příspěvek můžeš upravit a nemusíš psát další. Zkus svůj argument podložit něčím co tě neztrapní :D
     
  7. MIČUDA.cz

    MIČUDA.cz Pisálek fóra

    Tak mě řekni na čem to hraje ? Mě to zajímá .
     
  8. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Nemá cenu s tebou ztrácet čas můžeš se vrátit k brečení. Končím s tebou .. Leo jdu za tebou na Ignor Island :)
     
  9. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Tak vzhledem tomu,jak to tu obhajuješ,je možné,že frčíš na turecký platebce.Tak tu máš Leo prvního adepta na prověření.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  10. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    no v první řadě za hry neplatím ani nechápu jak někdo může :D a klidně mě prověřit může problém mi to nedělá :) a nic neobhajuju jen používám selský rozum.. nebo rozum všeobecně.
     
  11. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    Taky vám nejde spustit hra?
     
  12. Orionekcc

    Orionekcc Pisálek fóra

    nejde mi jit na mapu
     
  13. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    28.7.2022 ve 13:00 (SELČ) a toto najdu kde ? Globální Evropa 8
    Já osobně , když platícímu klientovi řeknu : " dnes v 13.00 dojdi , tak tam musím být , - jediná omluva by snad byla SMRT , jsem OSVČ , to BP taky , i když to je a.s. nebo s.r.o.
    v Německu mají asi přesýpací hodiny , podle Slunkce nejedou , : spíš podle toho , co je komu do toho , sol chci jed na IBIZU a užívat prázdniny , tak bych to viděl
    Jinak si osobně myslím , že tento server je k ničemu : stejný princip by plnilo to co teď udělali s tím sloučením , taky dokázali vypnout PvP mod , , tak proč dělají další PvP server , nechápu to , ale zřejmě Turek a Číňan mají IQ jinde
     
    Naposledy upraveno: 28/7/22
  14. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Mičuda Bascota neber vážně;)
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nový server bude spuštěný po restartu.
     
  16. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    No hlavně platebka bude unbalanc jako jinde,takže děkuji nechci.
     
  17. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Proč protože mám pravdu ?
     
  18. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ....kterým resetu a kde vlaszně v mysli programátorů z Číny Turecka , nebo Hvězd z Německa , mně o ten server nejde ,ale jde o to ,že DĚLAT TAK JAK DĚLAJÍ TI VAŠI PROGAMÁTOŘI , UŽ BYCH DÁVNO POŠEL HLADY , HNUS HNUS HNUS
    )
     
  19. danger drž se globálu kde jsi ,zkusil jsem nový server a jen dvacetdva minut mi trvalo než jsem v tom mraveništi splnil jeden úkol na našem bych za stejnou dobu měl nejméně čtvrtý level za tu dobu co jsem zde dělal pět úkolů
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bascot není potřeba nahlašovat cokoli co ti připadá jako porušení pravidel. Jednak čtu na foru všechno a jednak nech laskavě posouzení na mě.
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 je jasný, že na začátku se tam nahrnuli všichni protože jsou zvědaví, za pár týdnů se to uklidní.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.