Sloučení serverů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Mír

    Dnes večer spustíme Mírovou akci umožňující rozkoukat se po sloučení na ultra serveru.
    Mírová akce znamená, že bude dočasně vypnutý PvP systém na běžných mapách.

    Začátek: 25.7.2022 21:00 (SELČ)
    Konec: 26.7.2022 03:00 (SELČ)

    Také by jsme uvítali Vaši zpětnou vazbu v Diskuzi. To akurat tak pre boterov aby mohli v klude zarabat
     
  2. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    umíme číst.
     
  3. durik6

    durik6 Zelenáč fóra

    Bohužel spousta Sk,cz hráčů jsou npc bojovníci a taky to tu teď tak vypadá končí ani ne po jednom dni když tu píšete že seto seká ale ještě jste tomu nedali ani šanci děte na dyskort podejte žádosti o přidání map atd vaše řešení je skončit místo aby jste něco začali dělat
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  4. jardaMT

    jardaMT Zelenáč fóra

    otazka toto uz bude na stalo ci ako... to sa neda ani hrat
     
  5. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak za prve, neni na chranence ani zadavatel ukolu na trhlinu ani na skok na trhlinu (a kvuli tomu asi nestihmu v sezone design :( ). Za druhe po nimbusu casto more vypada takto https://prnt.sc/FiZrE0FGn6Gx a navic po oprave je nekolik sekund, nez se vubec lod pohne a zacne opravovat a mezitim mne dalsi hrac treba sestreli :(
    Neni mi jasne, proc se se sloucenim nepockalo az po sezone :( grrrrr :( To zase ti nemcouri s japoncema vymeslej ptákoviny.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jardaMT sloučení bude na stálo, jen se bude muset něco upravit.
    Sanroh-ČR trhlina bude přístupná zítra
     
  7. Jan.V.cz

    Jan.V.cz Pisálek fóra

    osobně se mě nelíbí sloučení serveru .
     
  8. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Co to má bejt? Už teď to bylo proti hráčům s war programem nehratelné a nikdo s tím nic nedělá. Tohle znemožní normální hraní, denní úkoly budou na hodiny, to se na to raději vy....... Díky nechci
     
  9. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    No za mě je to zatím super bojové body skáčou a to je důležité člověk nepotkává pořád ty samé hráče dokola je to pirátská hra a ne piškvorky. Jen je škoda že už jsem potkal mraky lidi na programu třetí strany a těmto lidem bych dal hned perma bann . :)
     
  10. hami

    hami Perspektivní autor

    neplačte a děte na discord dat navr nebo nebo uněkterich dejte svuj hlas :D UDĚLEJTE STÍM NĚCO
    SEAFIGHT Adresa pro přístup na oficiální discord: https://discordapp.com/invite/6fHQDMA
     
  11. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    sú 3:7 a pvp ochrana je stále aktívna to nenaplánovali reštart ? desní géniovia
     
  12. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Ani se hráčům z PVP servrů nedivím,kašlete jim na to a běžte hrát na PVE,ať si to na PVP užívaj Turci se svou platebkou
     
  13. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Npc mořský číhal bude ještě? Ikdyž je žebříček Atlantida uzavřen
     
  14. hami

    hami Perspektivní autor

    JAK ZAČNE ATLANTYDA
     
  15. Když na to tak koukám jsem rád ,že hraju G.Am. 3 ,protože v G.E. se hrát nedá
     
  16. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Až se naučíš česky a přestaneš porušovat pravidla fóra.4

    Ale dá, stačí nebýt ubulánek. :)
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Je to,jak jsem čekal. Většina hračů je po spojení nespokojená.:(
    Bascot.Samozřejmě,že se dá.Prvnich nejsilnějších top 500 možná víc si teď chrochtá:cool:,ale střední a chudá třída ,bude postupně hru opouštět. A pak uz to vypnou nadobro.:eek:
    Real. Na pve se vsichni nevejdem:(,připomíná mi to realnou situaci v Evrope.:confused:
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  18. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Já jsem loďka slabá a sloučení mi vůbec nevadí alespoň mám motivaci se zlepšovat a není to nuda a stereotyp.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  19. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    No,ale vetšina si tady,ale i na Ts stěžuje a tj zásadní!
     
  20. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    "Většina" chtěla spojení serverů a když se spojily "většina" si stěžuje to mi nějak nesouhlasí :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.