Sloučení serverů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dalo by se to zjistit, ale výšky balíčků nejsou jen o platech. Pokud budeš porovnávat dvě země kde v jedné bude průměrný plat 500€ a ve druhé 1 000€ tak sice vidíš, že plat je 2x takový, ale musíš se podívat i na další aspekty žití jako jsou ceny bydlení, pohonných hmot, potravin a dalšího. Když ten co bere 500 má měsíční výdaje třeba 400, ale ten co bere 1 000 má výdaje 950 tak to znamená, že je na tom hůř ten co bere 1 000 i když má vyšší plat. Je to kombinace mnoha aspektů. Nemá smysl to tak podrobně rozebírat. BP při vytváření cen vychází z údajů úřadů daných zemí.
     
  2. yωσяy

    yωσяy Pisálek fóra

    @Leo. Takže mě by zajímalo jaké jsou podmínky které určí danou platebku ?

    1. Pracuji v Turecku nebo pro Turky a žiju tam. -> Můžu být jaké národnosti chci a ovlivní mě to.
    2. Mám Turecké občanství ale nežiju v Turecku. -> Je mi jedno jaká je ekonomika, mám se fajn.
    3. Pracuji pro Tureckou společnost, mám a používám jejich plat. kartu / banku ..... -> Jejich ekonomika na mě má značný vliv!

    Ve všech případech mám nárok na jejich platebku?
    Případně teda, jak na to mají mít češi žijící v zahraničí, nebo naopak Turci v Německu?

    PS: Chci jen zjistit jak tedy určit správně platebku na kterou mám nárok.
     
  3. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Zisitm ti večer, som v Nemecku, zaregistrujem sa.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    neznám přesné podmínky, ale
    1) platební oblast se nastavuje (ať už automaticky nebo ručně) podle místa pobytu. Pokud žiješ v turecku a můžeš to doložit, oblast se ti buď může změnit automaticky když platíš nebo ručně přes podporu
    2) stejný případ oblast se nastavuje podle místa pobytu
    3) to pro koho pracuješ BP nezajímá :D

    Pro příklad, já žiju v zemi, kde je měna libra. Žiju tam dlouhodobě takže používám jejich měnu. Platební oblast mám tedy v librách. Hodně záleží na tom jak dlouho se v určité oblasti vyskytuješ, pokud jedeš na 3 měsíce někam na stáž tak si určitě cíleně platebku měnit nebudeš. Pokud se stěhuješ do zahraničí na trvalo nebo na několik let můžeš si o změnu platebky požádat, musíš ale doložit, že tam žiješ.
     
    *štěpánek* a yωσяy tohle ocenili.
  5. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    tak všade kde je € su ceny rovnake ,české koruny su rovnaké ako €
     
  6. =SCORPIONS=

    =SCORPIONS= Pisálek fóra

    Ahoj Leo. Mám lodě na vícero serverech pod jedním účtem se stejným jménem a stejným přihlašovacím heslem, přihlašování jsem dělal pomocí výběr serverů, tím jsem přeskakoval na jiný server, tak by mě zajímalo jestli to je nějak pořešeno, neboli na kterou lod se po sloučení serverů vlastně přihlásím.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    co se týká multi účtu projdi si toto vlákno, odpověď jsem tu psala už 2x. Na který se potom přihlásíš nevím, ale aktivní zůstanou všechny a ty budeš moct mezi nimi přepínat.
    Servery Vám zůstanou stejně jako když se slučovaly evropské servery.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To znamená, že se máme stejně dobře jako v Německu? No sláva, konečně :)
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  9. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Geralt stejné jako u nás,zrovna tak rakousko,anglie,francie,nizozemí,Lux,belgie...jezdím tam pracovně,takže není problém se připojit a kouknout,v německu jsem si založil i loď abych měl kontakt přímo na Německou podporu,ještě v době kdy mě ta hra bavila a česká podpora měla velmi laxní přístup k řešení problémů,ale tj 9 let z pět.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    sice to sem nepatří, ale co se týká podpor, všechny mají předepsaný určitý postup, který by měly dodržovat. Taky jsou problémy, které vyřešit může a problémy, které nemůže a ty se posílají na centrálu. Záleží na tom co jsi řešil. S něčím ti pomoct mohla a s něco mohla max přeposlat centrále.
     
  11. Alex-C2F

    Alex-C2F Zelenáč fóra

    ahoj lidi a co 7 taky se slouci
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    četl jsi vůbec některý oznámení? Asi ne tak se na něj podívej.
     
  13. Alex-C2F

    Alex-C2F Zelenáč fóra

    jo cetl 7 tam asi nebude ale tak vichni rikaji ze jo.Je tady nuda na 7
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v oznamu je přesně vypsané, které servery se budou slučovat.
     
  15. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Ten kdo toto zlucenie vymyslel to nemohol bit zdravy clovek.Hra nehratelna ked je trosku slabsie PC alebo internet.po potopeni mi 10minut nejde naskocit na mapu mora z nimbusu. https://prnt.sc/Km1sUr24DNlw Kazda mapa plna hracov nikdo nevie koho ma strielat. Ked sa znova objavim na mori tak po par sekundach ma potopia zase. Ak chceli zlucovat serveri tak to mali zlucit postupne par serverov a nie naraz vsetko dokopy ale hlavne ze ony riesia kraviny ako nove dela a bonusy z boja aj ked hra sa neda hrat .
     
  16. kinkaid68.cz-Jižan

    kinkaid68.cz-Jižan Pisálek fóra

    GAME OVER!!!
     
  17. kinkaid68.cz-Jižan

    kinkaid68.cz-Jižan Pisálek fóra

    ten kus hovězího co to vymyslel bych chtěl mít v mrazáku, na vždy za vodou s masem....
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  18. mrakomor1

    mrakomor1 Zelenáč fóra

    Tak to je konec hry, to je poslední hřeb do rakve.Dnes skončilo 15 kamarádu,s touhle hrou
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  19. kinkaid68.cz-Jižan

    kinkaid68.cz-Jižan Pisálek fóra

    paysafe použiju na sazku tam je větší pravděpodobnost výhry než tady hraní
     
  20. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Samej ubulánek :) já jsem slabá lodka a nijak mi to nevadí dává mi to motivaci...
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.