Sloučení serverů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    názory samozřejmě ano, ale objektivní a ne zaujaté. Speciálně ty si už pomalu dva týdny stěžuješ pořád na to samé a i když jsme se ti to snažila vysvětlit několikrát furt píšeš to samé. Aby se mohl buff případně upravit je potřeba objektivní poznatky hráčů, kteří předmět vyzkoušeli a nezaujatě dokáží napsat v čem je dobrý a v čem špatný. Ne jen psát, že je to na houby stejně jako to děláte u všeho nového od sezony počínaje po kapitány konče. Na všem hledáte jen problémy, ale positiva nevidíte.

    A názor typu: Já jsem topený pořád a píšu že je to nesmysl.
    vážně centrále předávat nebudu, protože v něm není nic co by nějak vysvětlilo proč.
    I ostatní národy mají občas nějaké námitky, ale pokud vím tak jen naše komunita si stěžuje pokaždé na všechno.
     
  2. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Na ochraně na PVP serveru nemlžeš hledat nic pozitivního .. je to PVP z nějakého důvodu.
     
  3. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    No pane jo,objektivní názor.....Ty asi nevíš,co to je.Jsem ti psal,v čem je to(aura) špatný.Ale to je můj subjektivní názor a ten Ty evidentně slyšet nechceš.PVE server bude PVP server.Proč asi?Asi to nesype co?A moc by mě zajímalo,na co si stěžují ostatní národy.Hlavně Turci:eek:
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Podle mně je celá aura blbost. Že prý si slabé lodě nemůžou vydělat - co dělá slabá loď na mapách 30 a výš? Nemá si dělat PZ, když je slabá. Pokud je schopná udělat PZky, tak si podle mně může i vydělat. Ať aura funguje a teď by bylo o debatě do jakého levelu map, do 10? do 20? do 30? To samý platí pro hráče. Zase debata od jakýho levelu na ni už hráč nemá nárok.
    Kdysi byla tuším ochrana začátečníků nebo jak. A tuším že do pátého levelu. Měla jen chybu, že se při ní dali jen sbírat glitzy a bedny. Dobře, ať aura funguje, aby mohli s ochranou i střílet npc a harpunovat, ale ne pro hráče na nejvyšších levelech.
    PS 1: když jsme začínali my, tak nic takového nebylo, taky nás topili a myslím, že i tenkrát bylo na moři hodně hráčů.
    PS 2: líbí se mi, jak občas BP něco vymyslí a obhajuje to pomocí novým a slabým hráčům. Pak ale udělají event, který se velkým lodím nevyplatí střílet na horních mapách a střílí ho na spodních, aby ho těm novým a slabým vyžírali
     
  5. ҎӊλҊҭѳӍ

    ҎӊλҊҭѳӍ Zelenáč fóra

    V tomhle provedení naprostá hovadina, nechápu proč se servry spojovali když se pak vymyslí taková blbost, tohle se musí nějak omezit nebo už to bude naprosto o ničem...
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 ochrana začátečníka je stále a to do 7 lv. Má ale hodně omezení.
    Kapucín-ČR tvoje narážky na turecké hráče už se dost opakují. Na začátku jsem chápala, že jsi rozzlobený kvůli cenám, ale napadat je v každém příspěvku už je moc. Takže se toho vyvaruj.

    Zpětná vazba k novému buffu poslaná na centrálu:

    • buff pomůže pouze booterům
    • buff nepomůže slabým hráčům
    • obava z používání buffu u eventu, takže zmizí boje o event
    • obava z krádeže NPC nebo příšer bez možnosti nějaké obrany
    návrhy na vylepšení:
    • omezit zisk a použití buffu jen do určitého herního levelu hráče (například 20 lv)
    • zabránit použití buffu na vysokých mapách (například od map 30+)
    • zabránit použití buffu při eventech nebo u eventových admirálů
     
  7. ҎӊλҊҭѳӍ

    ҎӊλҊҭѳӍ Zelenáč fóra

    Díky Leo, uvidíme co si z toho vemou a případně pozmění :)
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    feedback posílá většina zemí, různí hráči, různé názory. Taky záleží na tom co z toho je proveditelné a co z toho budou chtít zavést. Přece jen BP je firma a ne charita.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    BP je firma, OK. Ale jedna z mála firem na světě, která se dokáže živit prodejem nekvalitního zboží ;)
     
    pistac.cz tohle ocenil(a).
  10. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Osobně bych naopak možnost získat auru zvýšil. Klidně zavést PVE 50% času a PVP taky 50%. Stejně každý farmí ono to ani jinak nejde když každý rok přibude xy slotů a jiných nesmyslů.
     
    papa-xXx tohle ocenil(a).
  11. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Leo to si děláš srandu,že.Podívej se do historie vlákna,kdo tu začal psát o turecké platebce.V naší konverzaci jsi to byla Ty.Já psal pouze " jeden server= stejná cena pro všechny".A to že jsou chudí,to nám tu stále nesmyslně cpeš Ty.Tak mě laskavě nenapadej .:eek:
     
  12. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Přesně tak!! Jedna cena pro všechny na celým ultra "lagovacím" serveru, žádná diskriminace v platebce :D Odeslat na centrálu.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    návrh na jednotnou cenu jsem poslala už na začátku diskuze, ale odpověď samozřejmě byla, že ne.

    Kapucín-ČR já použila tureckou platebku jako příklad, protože rozdíl v cenách je na jejich platebce nejvíc vidět. Ty jsi z toho udělal osobní křivdu a používáš to skoro ve všech svých příspěvcích.
    ☆Wнitę†rhino†» při tak rozdílných ekonomických podmínkách v různých zemích by byla jednotná cena právě tou diskriminací o které tu píšeš. I před sloučením bylo na evropských serverech několik zemí s různými cenami, ale to nikomu nevadilo.

    Najděte si něco o turecké situaci a pochopíte proč mají levnější balíčky.
    Další příspěvky s tématem platebky v tomto vláknu už začnu mazat.
     
    Bolehlav tohle ocenil(a).
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Ale vadilo.A když tu píšeš Leo o diskriminaci,tak si nejdříve zjisti co to je.
    Diskriminace = nerovné zacházení... a na základě čeho,už si snad najdeš sama.Jen tak na okraj...o ekonomické situaci a DPH zemí tam není ani zmínka,ale o tom,kdo odkud je jo.Zajímavé:eek:
     
    Naposledy upraveno: 7/8/22
  15. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Ty nebudeš moc chytrý Kapucíne ... :D
     
  16. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Leo když to bereš takto tak proč máme tedy stejný ceny jako Němci. Nechceš nám tady tvrdit že se máme stejně dobře jako oni :D Turci jsou na tom s inflací špatně, proto každý třetí prodává účet. Co bude BP dělat bez turků? No ono to je asi jedno stejně po sloučení server při waru laguje. Přesně jak tu všichni očekávali nic se nezměnilo. Takže brzo to můžete slučovat znova všechno dohromady - protože se na to lidi vykašlou a budou znova prázdný mapy. BP jde zase jen o prachy, akorát nechápu proč týden po sloučení rozesílá email s dotazem proč jsem přestal hrát? Tedy spíš proč jsem přestal platit. Můžou hádat. o_O
     
  17. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Aaaa....oznamovatel.Řekni rodičům,ať tě vezmou ven a ukáží ti, jak to funguje ve světě.Jestli ne,tak dej vědět,zastoupím je.By mě zajímalo,kolik ti je oznamovateli...:eek:
     
  18. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    woow ted jsi mi to nandal :DDDDD a děkuji, že jsi uznal že nejsi chytrý ... bylo to pro tebe určitě těžké ale jsem na tebe hrdý.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  20. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Mascote, Ty ještě nespíš?Tak šup,šup.A používej interpunkci(jestli víš,co to je).Nedá se to číst.:eek: