Sloučení serverů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    BlackOuts s tím se plně ztotožňuji
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sparrowsak[TEC] pracuje se na tom, nemám podrobnosti, ale pole infa se má přitvrdit.
    BlackOuts ještě nevíš co je v plánu, třeba budeme překvapení.
     
  3. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    Ono sa to pritvrdzuje už nejaký ten patek, mesiac, rok a zmena nikde....
     
    venouš72_cz tohle ocenil(a).
  4. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Leo podla toho ako sa hra vyvija tak plan je spravit hru len pre VIP hracov- cize len platiaci hraci. Platobne baliky hadzu jeden za druhym a rozdieli medzi hracmi sa neskutocne prehlbuju.A teraz ked to zlucili tak hraci budu odpadavat z hry jeden po druhom . Hram tuto hru 14 rokov a stravil som pri nej dost hodin . Ale teraz po zluceni sa na mori viac ako hodinu nezdrzujem a pochybujem ze to budem hrat aj za dva tri mesiace. Proste uz mi ta hra nic nehovori a hram uz len zo zvyku
     
    *štěpánek* a dejdy tohle ocenili.
  5. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    A že prý se přitvrdí proti boťákům...Ono nestačí,že jim udělali perlová NPC,teď mají ještě tři hodiny ochranu:eek:
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ale ostatní hráči ji mají taky. S tímto buffem mají všichni stejné podmínky. Kdo ho jak a kdy využije je na něm.
    Navíc nemyslím, že 3 hodinová ochrana bude tak snadno k sehnání.
     
  7. ҎӊλҊҭѳӍ

    ҎӊλҊҭѳӍ Zelenáč fóra

    No s tímto "výmyslem" to opravdu vylepšili, už se těším na to jak budu dělat např. eventový NPC do sezony a enemák s tímto bludem zamnou bude jezdit, krást mi je a já s tím nebudu moct nic udělat protože do něj nemůžu střelit, opravdu skvěle vymyšlené...
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    každá věc má pro i proti, ale Vy vidíte jen to proti. Spousta hráčů po sloučení mělo problém vůbec hrát, protože byli hrozně topení. Kvůli nim byl vymyšlený tenhle předmět. Pokud máte lepší nápad nebo nápad jak předmět vylepšit tak sem s ním, ale není třeba sem psát jen všechny možnosti jak je pro Vás buff nevýhodný. Pro jiné je zase dobré, že konečně můžou udělat v klidu aspoň pár deník úkolů.
     
  9. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    jeden návrh..-co udělat takový buff,který by byl opakovatelný...tzn.třeba dvě hodiny aktivni a pak dalsí dvě hodiny ne.Pro mě tato hra neni jen o plnění dennich ukolů ale taky o vydělávaní mincí na to co potřebuji,no a za hodku se toho moc udělat nedá...ani za ty tři.Tohle by podle mne bylo nejspravedlivejší.
     
  10. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Ale těm ostatním je na prd,když chtějí ty boťáky střílet.Možná dobrý úmysl,ale nedomyšlený.Co se nám to z té pirátské hry stává....Chci atomovku:eek:
     
  11. ҎӊλҊҭѳӍ

    ҎӊλҊҭѳӍ Zelenáč fóra

    Podle mě by to mělo alespon mít omezení použití podle map, když Leo píše aby si mohli někteří v klidu udělat denní úkoly, tak to třeba omezit jen na 1-2 mapy v každém sektoru kde se ty úkoly dělají a zbytek map nechat normálně...
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemyslím si, že aury budou k odstání každý den a i kdyby byla z každého přihlašovacího bonusu aura na 1 h tak to furt je jen chvilka a ne celý den. Nevidím v tom žádný problém, prostě si hráče přijdete potopit o hodinu později.
     
  13. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    jasně že nevidíš... jaké překvapení :D
     
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Tak si myslím,že určitě budou v balíčkách.To zas budou chudí Turci nažvejknutí aurama.:eek:
     
  15. ҎӊλҊҭѳӍ

    ҎӊλҊҭѳӍ Zelenáč fóra

    Leo, vzhledem k tomu kolik hráčů ted je na Ultra servru po spojení, tak se vždycky najde někdo kdo bude prudit s ochranou a až se to naučí používat/zneužívat, spousta hráčů bude zralých na prášky :), u velkýho eventu se to vždy popralo čí bude, ted tam bude věčně spousta hráčů s ochranou a je po srandě, už ted je to vidět u obyč admirálů na 31/1 apod.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    k tomu ale ta aura je, aby jste si všichni mohli na hodku nebo 3 odpočinout od boje. Malé lodky si v klidu udělají aspoň pár úkolů bez šnorchlování a Vy co už nemáte co jinýho na práci než hledat někoho koho by jste potopili si hold najdete někoho kdo auru mít zrovna nebude.
     
  17. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Prostě kravina, která pomůže boterům... Já myslel že děláte vše proti nim a ne pro ně :)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to, že buff budou používat i booteři přece neznamená, že byl dělaný pro ně. Byl dělaný především pro menší hráče, kteří kvůli neustálému topení po sloučení nemohli ani hrát. Booterům buff určitě nijak výrazně nepomůže, protože je jen na hodinu a jednou za čas na 3h. To není celodenní ochrana, takže zkuste trochu přemýšlet předtím než něco napíšete.

    Budu posílat zpětnou vazbu na nový buff, bylo by fajn, kdyby tu napsal i někdo, kdo byl předtím topený a tenhle buff mu pomůže, at to není jen neustálé stěžování si jako vždycky.
     
  19. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Já jsem topený pořád a píšu že je to nesmysl.
     
  20. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Pořád chceš názory a teď píšeš,že si stěžujeme.Zkus tedy forum chudých Turků,ti jsou určo spokojený:eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.