Sloty u Společníka

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Corp.13, 23/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přidat společníkovi 1 slot pro normální drahokam, tedy na 3+1?

Anketa uzavřena 4/6/20.
  1. ano

    41 hlasy(ů)
    75.9%
  2. ne

    13 hlasy(ů)
    24.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Dobrý den , setkáváme se s řadou návrhů a proto přidám taky jeden. Jedná se o Sloty u Společníka , vzhledem k pokročilosti hry si myslím , že by nebylo špatné mít u Společníka 3 sloty a ne 2 jak jsou ted- myšleno jsou 3 obyčejné Sloty + 1 slot na spec. kámen. Aspon u mě ten 1 slot chybí a myslím si , že tuto změnu by uvítali všichni hráči. Je to na Vás Přátelé. ;)
    Dodatek:
    Ps: Tento návrh je o tom , aby měl Společník celkem 4 Sloty (v úvodu jsem to špatně předepsal a neumím to opravit ) : 3 na normal + 1 spec. kámen. Je vidět, že to někdo nepochopil když dává Ne , je to šance pro všechny jak zlepšit svoje vlastnosti a není to nic co by podporovalo(znevýhodnovalo) ostatní . Vím , že Hlavní část lidí kteří dávají NE - je z řad těch , kteří se mě mstí. Což je nepochopitelné , nebot to s tímto nemá nic společného. Příjemný den.
     
    Naposledy upraveno: 24/5/20
    ČIERNA_PERLA*SK a Canabis-cz tohle ocenili.
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Název je malinko matoucí, protože celkově má společník 3 sloty.
    Slotů je vždycky málo takže za mě ano.
     
  3. -Dallas-

    -Dallas- Pisálek fóra

    Corpe , výborný nápad mít u spoločníka 3+1 slot. Divím sa , že to ještě není.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Společníci jsou jen doprovod, proto nemají stejný počet slotů jako loď.
     
  5. Mühend1s.

    Mühend1s. Pisálek fóra

    to není kvůli tobě je to jen v tobě jsi prostě .... :D
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Corp.13 název ankety jsem ti upravila, může být takto?

    Mühend1s. bez napadání. Pokud máš něco proti hráči řešte si to mimo chat a forum.
     
  7. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Leo - ano může a moc za to děkuji.
    Muhend1s. -Bavíme se o Anketě a výsledek této Ankety může být přínosem pro všechny i pro Tebe a to , že myslím na ostatní a ne na sebe tady nepatří a tak to tu neřeším. Příjemný den.
     
  8. Mühend1s.

    Mühend1s. Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    je to stjně k ničemu za rok budeš chtít znova další sloty? :D 15 slotu na mazla rovnou ne? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
     
  9. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    ne - stačí 1 a tím to končí. :D
     
  10. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Pro moderátory : Uzavřena anketa a děkuji všem za spolupráci . Příjemný den.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Anketu jsem uzavřela a bude poslaná na centrálu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.