Návrhy "Sezónní tržnice"

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem Geralt64, 4/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro vytvoření "Sezónní tržnice"?

  1. Ano

  2. Ne

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Skoro při každé sezóně se mi stává, že jí kompletně dodělám a zůstávají mi mince úsilí, které jsou už k ničemu. Dokonce i přibývají, protože i nadále střílím NPC, dělám úkoly a samozřejmě střílím i akce.
    Mám proto návrh, aby byla vytvořena nějaká "Sezónní tržnice", kde by se za tyto mince dalo nakoupit. Vzhledem k tomu, že dodělat kompletně sezónu není zase úplně jednoduché, tak bych tam viděl ne úplně běžné věci, např. děla, recepty, ale třeba i možnost koupit přímo fragmenty na jádra, protože rozebíráním děl se jich moc nezíská. Každý rozebral co mohl a dál už děla a tím i úlomky přibývají hodně pomalu.
    Vstup do "Sezónní tržnice" by byl až po kompletním dokončení sezóny, všech 10ti úrovní, dříve by v ní nakupovat nešlo. Myslím, že by to bylo výhodné i pro BP, protože v současné době hodně hráčů hraje sezónu jen do doby, než získá design a dál už ho víceméně nezajímá.
    Tak hlasujte, ať už pro nebo proti a v případě, že pro, tak i dávejte návrhy, co by bylo podle vás dobré v této tržnici mít.
     
    mightyduck86 a juraj888 tohle ocenili.
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jsem pro, ale otevření tržnice až po dokončení celé sezóny mi nepřipadá spravedlivé. Ne každý chce nebo může dokončit celou sezónu ať už kvůli slabé loďce nebo málo času. Já třeba dokončila sezónu jen jednou, nemám čas se jí plně věnovat.
    Možná by se to dalo upravit tak, že tržnice by byla otevřená už od začátku se všemi nabízenými položkami, které by byly od odstupňované od slabých amuletů třeba až po fragmenty, ale přístupné by měl hráč jen některé podle toho, jakou sekci v sezóně by měl dokončenou.
    Pro příklad kdo by měl dokončenou jen první sekci měl by v nabídce dělo ohnivá bouře lv 0 kdo by měl dokončených 5 sekcí měl by už v nabídce Baštu lv 3 a kdo by měl všech 10 měl by v nabídce Nadvládce lv 4. Takto by to bylo spravedlivé a myslím, že i jednoduché na zavedení.
     
    mightyduck86 a juraj888 tohle ocenili.
  3. cesilko

    cesilko Zelenáč fóra

    Skvělý nápad.Určitě by to motivovalo k zapojení do akcí a dodělání sezony.Dobrá možnost bavit se hrou a pracovat na svém vylepšení.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To mě nenapadlo, souhlasím Leo.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zkus udělat reklamu tomuhle návrhu, je dobrý tak je potřeba aby o něm vědělo co nejvíc hráčů.