Sezona

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *****štěpánek*****, 6/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Ahoj
    Z bible jsem zkopíroval obrázek sezony: http://prntscr.com/qjvqx9
    Ví někdo , jak lze získat šedivé odměny. A popřípadě co skrývají otazníky?Protože v minulé sezoně jsem myslím ani jednou nedostal po splnění mincí a rozkliknutím určitého okénka šedivou odměnu.

    Díky
     
  2. Kraken-52

    Kraken-52 Pisálek fóra

    tie šedive odmeny su hore na lište a na to potrebuješ kluč aby si ich dostal
     
  3. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    http://prntscr.com/qjvxb3

    tady mám šedivý přízen krále a otazník.Nahoře ale není videt přízen krále az budu mít klíč.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    postup v sezoně je následující. Plníš úkoly a získáváš mince úsilí. Za mince úsilí otevíráš okénka (v každé sekci je jich 5). Ve všech okénkách je dole buď otázník a nebo šedá ikona nějakého bonusu. Jakmile za pomoci mincí otevřeš okénko s takovým bonusem, ten se ti přesune nahoru vedle truhly. V posledním okénku většiny sekcí je jako odměna klíč, kterým pak truhlu nahoře otevřeš. Jakmile otevřeš všechna okénka v sekci, tak se ti všechny bonusy přesunou nahoru k truhle. Jsou to bonusy, které ta daná truhla obsahuje. V každé sekci je truhla, ke které je potřeba různý počet klíčů podle počtu zámků. Jakmile nasbíráš dostatek klíčů můžeš truhlu otevřít (není třeba otevírat všechny, někdy je lepší si klíče schovat a pak si vybrat, která truhla má lepší obsah).
    Na screenu máš přízen krále, kterou zatím nemáš nahoře u truhly. Je to proto, že jsi to okénko za mince ještě neotevřel. Až ho otevřeš král se ti přesune nahoru k truhle.
     
  5. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Děkuji.Parádně vysvětleno.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to jsem ráda :D a není zač
     
  7. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    to vazne nepripisali eli body :D
     
    crabat tohle ocenil(a).
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ne, ale myslím že nastřílet EB za 3 měsíce každý stihne.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.