Sezona

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem dzina29, 30/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dzina29

    dzina29 Pisálek fóra

    Dobrý deň ja som sa chcel opýtať že v akci sezóna bolo napísané že kľúče od sezoni budú vymenené za predmety do hry po skončení akce nie ja kluce ešte mám
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dostali jsme zatím jen tuto informaci nemáme další.
     
  3. Tom

    Tom Magnát fóra

    Jen doplním kolegu , dnes by se měl spouštět script který klíče vymění za předměty do hry jak bylo avizováno. Jaké předměty to budou se můžeš podívat do sekce patch.
     
  4. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, v sezone je ukol na elitni body, bohuzel je to nenacita. Resi se to ?
     
  5. Tom

    Tom Magnát fóra

    Ano. Je to nahlášené mezi chybami.
     
  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ona se jim nějak zapomněla i přeložit , ale to snad za těch pár měsíců stihnou
     
  7. Bear

    Bear Pisálek fóra

    Tak člověk žije v domnění, že akce jsou copy paste kvůli sezoně, na které zcela jistě makají a oni pustí do éteru tohle. Naprosto stejnou záležitost, kde pozmění pár úkolů, které stejně nefungují :D Co tam proboha celé dny dělají v pracovní době ? Nevím jak vy, ale já výsledek nikde nevidím.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano pindrusec víme, v rámci sezóny je toho hlášeno více ať už překlady, nepočítání věcí některé věci v podstatě vůbec nepopsané atd. Ale i věci, které si myslíme, že se počítají nevhodně. Nyní záleží čistě na centrále kdy a jaké věci se rozhodne opravit či pozměnit.
     
  9. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    A které věci se počítají nevhodně.Možná ,že je to výhodné.A většina hráčů se to dozví až při opravě ,ale někteří si nahrabou mince jako minulou sezooonu během pár dnů!
    Děkuji
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mince si získali využitím chyby a byli za ní potrestání.
     
  11. HUCUL

    HUCUL Zelenáč fóra

    Prajem pekný deň.Mám prosbu, mohli by ste preložiť akciu Sezona do našej reči? Mýslím češtinu alebo slovenčinu.Prd rozumiem čo tam píšu.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mimo jiné jsme nahlásili i jako chybu to, že použití raket se vždy počítá jako 1x ať už vystřelíme 1 nebo 10 raket najednou. Pravděpodobně nejde o chybu, protože se počítá použití, ale ti, kteří investovali do opevnění a raketmistra jsou v tomto znevýhodnění. Možná to centrála změní, ale tuto sezónu bych s tím nepočítala.
    Co se týká úkolů je toho hlášeno dost jak psal kolega, různorodost je omezená a nevidím příliš možností na obměnu. Za mě je ale celkově Sezóna dobrý update.
    Hráčům, kteří podvodem nebo zneužitím chyby získali velké množství mincí byly tyto mince odepsány do minusu a nedostanou se do plusu dokud tento deficit nedorovnají. To znamená, že musí plnit úkoly bez zisku mincí a otevírání okének do té doby než se dostanou opět na 0.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hucul, kdyby jsi četl všechny příspěvky viděl bys, že překlad spolu s dalšími chybami je už hlášený na centrále. Kdy dojde k opravě zatím nevíme. Když najedeš kurzorem na řádek úkolu máš tam popis v CZ nebo SK.
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo napsala: "Mimo jiné jsme nahlásili i jako chybu to, že použití raket se vždy počítá jako 1x ať už vystřelíme 1 nebo 10 raket najednou. Pravděpodobně nejde o chybu, protože se počítá použití, ale ti, kteří investovali do opevnění a raketmistra jsou v tomto znevýhodnění. Možná to centrála změní, ale tuto sezónu bych s tím nepočítala. ... "
    O jakém znevýhodnění píšeš? Do opevnění i raketmistra jsem investoval, ale žádného znevýhodnění jsem si nevšimnul. Jestli myslíš to, že vystřelím 10 raket a počítá se jen jedna za použití, tak: 1. to se dá vypnout na moři u raketmistra a střílet jen jednu, 2. do sezóny to počítá nejen Nebeský oheň (škody), ale i Eliášův oheň (zpomalení) a myslím, že těch má většina hráčů dost, protože, na rozdíl od Nebeského ohně, je furt dostáváme a tolik se jich nepoužije. Takže stačí dávat furt zpomalováky :)
     
  15. HUCUL

    HUCUL Zelenáč fóra

    Ja som to priatelu čítal ale nahlásiť chybu a opraviť ju je velký rozdiel. To je ako heslo.Nikto Vám nedá tolko, kolko Vám mi môžeme slúbiť. Mňa zaujíme kedy to bude opravené.
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak píše Leo: nemyslím si, že je to chyba, ale že je to tak schválně nastavené.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj HUCUL, to ti nikdo nepoví, některé chyby neopraví ani za X let a některé opraví během pár hodin. Jde také o to, že my bereme něco jako chybu neznamená, že jí bere tak i BP u nich to může být záměr.
     
  18. Tom

    Tom Magnát fóra

    To jsou pořád stížnosti , ano chyby tam jsou a jsou hlášené snad se co nejdříve opraví. Na druhou stranu za mě je sezona velký přínos i pro slabé hráče kde jinde by sehnali ,,zadarmo" taková pěkná děla a další odměny.

    Geralt64 Leo určitě myslela znevýhodnění v tom že když máš opevko a raketmistra tak vystřelíš 10 raket tudíž aby se přičetlo 10 bodů.
     
  19. alka50

    alka50 Pisálek fóra

    Každý kdo tu píše o překladu najedeš myší na jednotlivé úkoly a čteš to česky
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dovolím si nesouhlasit u několika věcí jsou jen texty jako akční položky a podobně. A pak jsou samozřejmě hráči, kteří posílají cm do patřičných míst, že to bylo přeložené dříve tak to má být i nyní. I když zato CM nemohou protože za překlady také zodpovídá BP.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.