Sezóna

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Patris012, 3/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo a nebolo tak že klíče máš v každé sekcii ako odmenu na konci? Či sa mi to iba zdálo že tam bol vždy 1 kľúč :rolleyes:
     
  2. Tom

    Tom Magnát fóra

    Jako odměnu ano , ale nemusíš otevírat truhlu. Tedy je to jeho poznatek odzkoušené to není a uvidíme co spustí až to upraví :)
     
  3. Nuž už by to mohli veru zapnúť :) :) Nemáme nejaké info k tomu stále? :rolleyes:
     
  4. Tom

    Tom Magnát fóra

    Zatím ne hned jak nějaké bude tak to bude zveřejněno na foru :)
     
  5. Primangelo1

    Primangelo1 Pisálek fóra


    Myslím, že předevčírem jsem napočítal 9 klíčů, které lze získat, z celkových 26 zámků. Některé truhly mají více zámků a za dokončení 2. sekce (kterou odemykáš po 20ti mincí úsilí) nebyl na konci žádný klíč.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přesně jak píše Primangelo1. Je potřeba mnohem víc klíčů než kolik jich ze sezóny dostaneš, navíc jen málokdo dokáže sezónu dokončit. Na dokončení je podle informací od kolegy, který si dal tu práci a vše pozjišťoval a spočítal (za což mu děkuju) potřeba 3 500 mincí a získáš jen 9 klíčů, ale některé truhly vyžadují více klíčů abys ji otevřel. Ne každá loď bude schopná dokončit všechny úkoly, protože buď na to nebude mít level a nebo čas.
    Podle mě je Sezóna krok vpřed a spousta hráčů začne znovu aktivně hrát.
     
    Dark_COBRA_CZ1 a Tom tohle ocenili.
  7. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Sezona je super nápad už tu měla být dávno. Viz jiné hry od BP kde toto funguje už několik let. Navíc nabízí mnoho možností pro další úpravy a přídavky. Škoda jen toho zpackaného startu.
     
    Sanroh-ČR tohle ocenil(a).
  8. ߀A-_-ЀV

    ߀A-_-Đ€V Pisálek fóra

    Třeba na Darkorbit DNESKA pustili test server a testují to tam to same je videt že na sea kašlou a jen tu chtějí po lidech prachy :)
     
  9. Elopsoid

    Elopsoid Pisálek fóra

    Sezonu vidím jako krok vpřed a hlavně jako pokus vylákat hráče z bonusek které stejně jezdí na botu na hru na moře ( i když většinou zase na botu . Stále se divím že si nechá BP utíkat peníze které hráči dávají buh ví komu za licenci na sea bota .
    Myslím že by bylo nejfunkčnější vydat oficiálního bota /kormidelníka / ,takovou loďku označit jako NPC a normálně to brát jako součást hry.
     
    Canabis-cz a aver tohle ocenili.
  10. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Tež už sem se sklukaba bavyl že by BP mohlo oficialně neco vytvořit čistě jen na svitky a možna by na tom i vydělali ale vždy se najdou takovy co to pusti na moře třeba někdo změni nazor a třeba to při sezoně vypne ale pochybuji jen mě zajima jak ta sezona bude končit kdy začne dalši jestli bude navazovat nebo bude nějaka doba pauza pro uravu odměn ukoli nebo tak něco
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    do konce sezóny je ještě moc dlouho, je to první spuštění takže se ještě budou dolaďovat drobnosti, ale podle mě to bude stejné jako liga nebo trhlina. Jedna skončí a druhá začne a nebo bude několik dní pauza a nová začne se začátkem dalšího měsíce. Uvidíme, za mě velké + pro hru.
     
  12. Veľké + pre hru to áno,....ale ďalšie veľké - pre programátorov....veď keď si to vezmeme tak VŽDY čo sa niečo pridá tak je rovnaký problém v prípade bugovania - to nevedia otestovať pred vložením do hry základné bugy ??? Ja mám pocit že oni to dajú vždy úmyselne aby si hráči nabugovali na pár hodín a pak to vypnu a daju už opravenú verziu.....veď tento bug odhlas prihlas je skoro pri všetkom čo si spomínam tak vždy bol rovnaky sposob zneužia na všetkom......buď vymenit programátorov alebo zapnut betu system a testovať to tam.....
     
    aver a Groot tohle ocenili.
  13. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    ♖.єχρєят..!. Mas uplnou pravdu souhlasim s tebou ale nakonec mas jedno vetsina to najezdi na botu tak oco jde .
     
  14. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    furt řešite programy :D už tu bylo psane sezona je na 90 dni myslim že i za 90 dni velmy slaby hrač něco dokaže nahrat to že to boteři daj zachvylku je jejich problem pak nebudou mit co dělat takhle si to aspon mi normalni hrači užijem
     
  15. Tom

    Tom Magnát fóra

    cz¤REBELS¤cz podle mne nemluvil o nepovolených programech ve hře ale o programátorech hry. Nýbrž tohoto tématu se zdržte je to pořád dokola.
     
    leny023 tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖ co se týče testování tak samozřejmě ano, mělo by se. Máme několik beta serverů a ne všechny jsou přístupné hráčům. Programátoři běžně testují věci před tím než je pustí živě aniž by o tom běžný hráč věděl. Beta servery se k testování hráčům otevírají pouze pokud BP potřebuje zátěžový test nebo jinou formu testu. Na jejich obranu ne všechny bugy se dají hned předvídat.
    A co se týče úmyslného puštění s chybou aby si mohli hráči nabugovat tak to určitě ne. Už jsem tu psala, že těm, kteří takto využili chyby a získali tak několikrát stejnou odměnu budou jejich pokroky smazány a odměny navíc odebrány.
     
  17. Ja nehovorím že nebudú zmazané odmeny atď ale povedzme si Leo pravdu a úprimne. Táto chyba Login / Logout je skoro pri každom jednom probléme stále to isté a to vieme všetci či to už boli delá, akcia, predmety atď :rolleyes::D:D

    P.S: Nie nehovoril som o boteroch ale o prográmatoroch hry presne ako Tom píše :p:D:D
     
  18. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    můžu se zeptat lidí mnel jsem 100 mincí +- teď mám 19 kupa úkolů lehčích hotová. zkrouhly vám to všem o tolik mincí? nastřílel jsem 100 mega do věže jen za to bylo 25 mincí teď nevím. dik
     
  19. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Ja o nic nepřišel jestli si přišel o mince tak si využival bug a tim padem si o to přišel :)
     
  20. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    ne nevyužíval
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.