Sezóna/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 31/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. u PVE by jste mohli zohlednit i přídavné mapy lví a či-či do počtu místo PVP kam nejde mnoho hráčů , proto uděláme věže a par hráčů a to je tak vše do sezony
     
    Svijanskákněžna tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    jenže oni BP si všichni myslí že každý už je má :-D
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    recepty pro nižší stupně jsou v truhlách
     
  5. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    to jako sezonu ukončili posledním dnešním resetem ? No podle FAQ by měla končit o půlnoci ,mně chybí pár vraků v některých lokacích a střílím je a nepříčítá to , ono to tam mimo jiné není ani vizuálně , takže nám páni z BP udělali Apríla o cca 7 hodin dřív ? Nevím jestli to je jen u mně ,ale při posledním resetu se mi změnila i ikona na ploše i verze klienta 2.1.3
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to u všech, už je to hlášené a DEV tým to prověřuje
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  7. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    ještě na to nepřišli ? rada bych si dodělala sezonu
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zatím žádná reakce, asi je to větší problém.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  10. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    Jaká je změna v sezoně pro servery PVE a PVP , vždyť PVP se nedá v PVE dělat jen pár hráčů náhodných střelit a nebo střílet ostrovy ,něco málo přepadů to je vše.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    njn to je nevýhoda PvE serveru, ale změny se v tomto směru nejspíš dělat nebudou. Sezóna se dá dodělat i bez této sekce
     
  12. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Rys na ge7 vubec není problém splnit i bojovú čast sezony stačí sledovat hru a mapu 24/1 vo večernych hodínach presný čas neuvediem aby si mal trebárs potrebu hladat cech aby si sa dozvedel viac . Jasne ani tu nie je problém urobit viac ako sto hráčov za den bezne ich robím kolko 120 priemerne. Pokial však budeš len strielat npc a nepozerat sa ani napravo ani nalavo tak to asi nesplníš peknú hru ja-pumu
     
  13. Kingof

    Kingof Zelenáč fóra

    Nemyslíte vazne ty odmeny v sezone:DDDD
     
  14. Nehrajeme GE7 a dělat si kvůli sezoně nové lodě kvůli sezoně taky ne ,to by bylo nadlouho ,ale dík za radu
     
  15. Proč jsou někteří admirálové v Zabij admirály starého věku a poškoď admirál.starvěku a někteří ne ,myslel jsem že to bude jednotné nebo je to chyba
     
  16. nazgul

    nazgul Zelenáč fóra

    Ten sezóní pas je jen ke získání jednoho designu navíc? Nebo k čemu že to vlastně je? Proč jsou v sezóně předpotopní děla, které se hodí akorát tak na rozebrání? Já nevím, to je fakt retro tohle. Hlavně že do vraku v akci cpou nadvladce 2 stupně. Jako dík za ně, ale do sezóny takové hrůzy dají, legrační tohle.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na získávání dobrých děl jsou bokor a balíčky. Slabší děla, která můžeš rozebrat pro jádra jsou v truhlách a sezoně zadarmo.
    Dobrá děla se nikdy zadarmo moc nedávala. V akcích jich získáváš jen trošku.
     
  18. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Chtěl bych se zeptat ,ty odměny s tou prmanentkou se mi otevřou i dodatečně , když už jsem některý mince úsilí použil a některý lvl otevřel ?
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jj dostaneš najednou i starší odměny, který jsi už otevřel