Sezóna/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 31/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Tady můžete psát své názory, poznatky, nápady a chyby týkající se Sezóny.
   
 2. Sanroh-ČR

  Sanroh-ČR Stálice fóra

  Tak jako uz jsem fakt nasr.ny, nebot jiz nekolikaty den nejsem za 1,5 hodiny schopny udelat v poradi 2. ukol na trhlinu, protoze na mape vyskakuji jen 2 NPC Aurelianus a vzhledem k poctu hracu na mape je pro normalniho pracujicicho cloveka udelat si erby z trhliny, abych si mohl udelat sezona na trhlinu :( P.S. Pokud udelam jen jeden ukol = 1 erb, pokud nebudu skakat 2x denne na trhlinu, tak ji nedodelam do sezony, na coz je ale potreba 3 erby. A to se ani nebavim o ziskanych erbech do sezony, ktere musi clovek udelat kazdy den vsechny, kazdy den po cele tri mesice (coz se mi jeste nikdy nepodarilo). Nekdy by si programatori mohli skusit tu sezonu udelat (ale ve volnych chvilich, aby vedeli, co to je pro normalniho pracujiciho cloveka :(

  Prosim akutne pridat Aurelianuse. Predem dekuji
   
  亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).
 3. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Problém není jen Aurelianus, ale i Stříbro a někdy je problém i přepadnout Zlatovlásku. Teda najít jí. Chtělo by to ty npc přidat, jinak jsou to momentálně úkol na hodinu.
   
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  o zvýšení počtu NPC se žádalo, ale pochybuju, že ho zvýší. Tohle je už desátá sezona a podmínky jsou pokaždé stejné. Každý se hned nahrne na NPC takže je jich málo.
   
 5. hami

  hami Perspektivní autor

  ano ale sloučili se servery se zapomělo že
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  nezapomnělo, žádali jsme někilikrát o zvýšení, ale možná zatím jen sledují situaci a brzy dojde k úpravě. A nebo taky ne. :D
   
 7. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Sledují situaci a neberou ohled na informace od hráčů, to je celé BP. Upravili už třeba rychlost vyskakování Pozlaceného lva a myslím, že i něčeho jiného, tak přece nemůže být problém přidat pár npc. Ovšem muselo by se chtít.

  A šlo to, dokonce i celkem rychle ;)

  Ale další věc: abych v určité oblasti dostal za stopení hráčů 25 mincí úsilí, musím jich sundat 648. To jde, došlo i ke snížení, bylo myslím 800. Ale ten potřebný počet na 125 mincí je co? Sranda? 5832 hráčů v jedný oblasti, to nedá nikdo, jedině, že by se vykašlal na všechny ostatní úkoly. Tady by to chtělo taky snížit.

  30.11.22 - mohl by mi sem někdo napsat, jestli ví o někom, kdo těch 5832 hráčů stopil a dostal těch 125 mincí? Já v jedné oblasti udělal nejvíc 1564 ;)
   
  Naposledy upraveno: 30/11/22
 8. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Abychom mohli sezónu vylepšit potřebujeme Vaši zpětnou vazbu. Pište názory a návrhy na vylepšení, nové úkoly a celkovou spokojenost/nespokojenost se sezónou.
   
 9. Cadam

  Cadam Pisálek fóra

  Lepšie recepty na dela bašta 4,5,6

  O svetoborce nikdo ani nemrkne
   
 10. AKLAKL

  AKLAKL Perspektivní autor

  Přesně tak,začínající hráč stejně nemá 1,2 světoborce na ubgrade,takže recepty 3,4,5 jsou mu k ničemu
   
 11. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  nižší stupně bývají v truhlách myslím.
   
 12. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Na co je zpětná vazba od hráčů, když na ni BP stejně většinou nereaguje? Třeba mnou zmiňovaných 5832 hráčů na 5ti mapách se prostě nedá nastřílet. Přesto to v sezoně zůstalo. Nevěřím tomu, že by to byť jeden jedinej hráč dokázal splnit.
   
 13. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  však sepiš body a znovu je pošlu. To, že něco hráči navrhnou nebo chtějí ještě neznamená, že to BP zavede nebo změní. Zpětná vazba jim ukazuje co není vyvážené, co hráčům vadí atd, ale změny se musí taky řídit podle nějakých jejich představ, plánů a technických možností. Úkoly sezony jsou nastaveny od jednoduchých po těžké. Je jich tolik, že se dají dokončit všechny sekce a ještě ti zbydou úkoly. S otevřením úkolů v Atlantidě se to ještě zjednodušuje, takže není nutné plnit všechny. Ale pokud jsou nějaké nevyvážené sepiš seznam a pošlu ho.
   
 14. Sparrowsak[TEC]

  Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

  Geralt, úprimne dá sa to spraviť, ja naháňam boťákov a skáče to, ale k čomu mi to vlastne je? keď dokážem sezónu spraviť po posledné okno, čo dokážem aj bez potopení hráčov. Ale boťáci to majú jednoduchšie , tí dajú strieľať všetko všade a majú sezónu spravenú za mesiac :) ale sme si zvykli, že tu sa s nimi robiť nič nejde :) to by na ultra zostalo 200-300 hráčov :)
   
 15. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Samozřejmě sezonu komplet dodělám i bez nastřílení 5ti tisíc hráčů, ale je to podle mně úkol dost nesplnitelnej. Teda pokud se nesoustředíš jen na něj a na ostatní se nevykašleš. Nastřílet věže ostrova na 125 mincí uděláš za den. Docela nepoměr ve složitosti úkolů na zisk stejného množství mincí.
  Na co psát seznam? Jde konkrétně o úkoly, kde je potřeba nastřílet 5832 hráčů. Už při minulé sezoně jsem se ptal, jestli někdo ví o někom, kdo tento úkol splnil. Nikdo se neozval. A to, že ten úkol stejně nepotřebuju, abych sezonu dokončil, není řešení nesplnitelnosti toho úkolu.
   
 16. zlajanule

  zlajanule Zelenáč fóra

  Na PVE je nesplnitelné porazit ty hráče na různých mapách
   
  乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
 17. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  o tom se samozřejmě ví a měnit se to nebude. Úkoly jsou stejné pro všechny servery, není možné je měnit jen pro PvE server. Hold je to daň za klid.
   
 18. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Geralt64 nevím kolik hráčů na 125 mincí na vysokých mapách je ted, ale už se to jednou snižovalo, původně bylo 8 000
   
 19. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  To si nemyslím. Pokud se nepletu, byla možnost udělat 125 mincí poprvé při minulé sezoně a to už bylo 5832. Na 8000 si nepamatuju, ale hádat se nebudu, já už si nepamatuju víc věcí ;)
   
 20. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  vzhledem k tomu, že na foru máme 8 000 a bylo to dělaný podle asi druhé nebo třetí sezony tak jo, na začátku bylo 8 000. Poslala jsme k sezoně feedback mimo jiné i s počtem hráčů na 125 mincí