Sezona 8

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Geralt64, 12/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Docela jsem byl zvědavý, na novou sezonu č. 8, poté, co jsem si v části "Novinky" na hlavní stránce přečetl toto:

    Připrav se na 8. sezónu!
    Vrhni se do sezóny zbrusu nového obsahu! Otestuj své odhodlání a prokaž svou odvahu s novými výzvami, úspěchy a bohatými odměnami!

    Může mi někdo sdělit, kde je ten zbrusu nový obsah a nové výzvy? Řekl bych, že sezona je úplně stejná, jako všechny předchozí.
     
    aver a Techlovec_CZE-DC tohle ocenili.
  2. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    Geralt64 a ty jsi si nevšiml novinky-aby jsi mohl plnit akční truhly - nebyly za perly ,ale za prachy
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Techlovec_CZE-DC za peníze byly jen během akce Marauder. Během některých akcí jsou klíče k truhlám jen v platební oblasti. Během většiny akcí jsou ale klíče za perly, takže se dá úkol bez problémů dokončit a vždycky šel.
     
  4. aver

    aver Pisálek fóra

    Leo, odpovedelas na nepodstatny prispevek, proc neodpovis Geraltovi? Taky jsem cekal, ze bude v te sezone nejaka inovace, po tom jejich oznameni v novinkach. Ale jako obvykle, skutek utek :D
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je zbytečné odpovídat na něco k čemu nemám info. K většině akcí i když se opakují se píše podobný text jako, že "skvělá nová akce se spoustou odměn" a přitom je to akce jako každá jiná.
    Další věc je, že úkoly nijak moc obnovovat nejdou, je v nich většina akcí, které běžně hráč dělá a už není moc dalšího co by se dalo doplnit nebo změnit. Taky nevím jestli Gerald myslel právě úkoly nebo odměny.
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myslím nové úkoly (nový obsah a nové výzvy). Určitě by se něco nového vymyslet dalo, např. získej bojové body, získej zlato z přepadů, použij světelnou munici, použij dutou munici, použij fosforovou munici atd.
     
  7. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Leo pokud si myslíš že toho víc vymyslet nejde tak to je z pohledu TL hoodně smutný..
    Např. poškození do admirála na lví mapě, chi chi mapě, atd, atd.
    Chtělo by to jen občas zahrát tu hru..
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přečti si znovu co jsem napsala a nepřekrucuj to. Urážet umí každý ale ne každý to považuje za nutné. Svědčí to o výchově a slušnosti, ale ta nejspíš většině tady chybí. Možnosti samozřejmě jsou, ale byly by už velmi specifické. Základní úkony jsou v úkolech dané.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak napsala TL, spousta akcí má uvedené tyto hlášky a popisky jen k nalákání hráčů, ale většinou tam nic nového není. Nicméně by se dalo říct, že tam nově byla například akce Pirátští vládci a ještě není konec sezóny, takže třebas se něco ukáže.
     
  10. PuK147325

    PuK147325 Pisálek fóra

    ak poslem niekam flotylu zapocitava sa jej dmg do sezonnej ulohy ? poskodenie do vezi
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nezkoušel jsem to, ale z hlediska logiky ne. Zadání úkolů je "Způsob škody věžím" . Ale to je už nezpůsobuješ ty, ale tebou najatá flotila.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Věže na mapě škorpion se počítají do tohoto úkolu sezony.