šepot

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem ORП!§, 18/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    Dobry večer, chci se jen optat má někdo stejný problém jak já, šeptnu x lidem nějaký mi šeptnou z5, pak šeptnu x lidem polovine z nich jim nepřijde šepot nebo si to myslim, protože od určitych lidi já jim pošlu šepot oni ho vidi pak mi chtěj šepotem odpovědět, ale mě to prostě nepřijde zkoušel sem to v cechu, přišel sem jen na tohle cely chat je o ničem, hlavně že furt to upgratuou mě strašně zajímá že skočil imperalni chlouba tam a tam, to samé proč na klientu funguje úkol na 22/1 kde jsou surky a na 33/1 a 45 /1 + akcni a atlantida se musim logovat na prohlížeč, který to nedává, jo hned mě tu ukamenujte a tvrďte si to své za baličky, myslím moderatory atd chci hru co funguje né patvar
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    program pro chat není od BP, je to program třetí strany a věř, že když jsme na něm začínali nefungovalo skoro nic. Postupně jsme s moderátory jiných zemí vynutili některé funkce, které v programu původně nebyly a týmy jiných her, které tento program používali už před námi je za x let nedokázali přimět tyto funkce do programu přidat nebo změnit. Moderátoři šepot nevidí a evidentně to dělá jen některým hráčům takže nejlepší by bylo nějakým způsobem to zdokumentovat (screeny obou hráčů kdy jeden zprávu napsal ale druhému nedošla například), ID hráčů, kteří si psali a kterým to nefungovalo jak mělo a poslat to na podporu. Ta pak chybu i s popisem a screeny pošle centrále.

    Úkoly se souřadkama stačí v prohlížeči přijmout, pak jen odloguj (křížknutí hry může způsobit "lost connection") a naloguj na klienta kde můžeš úkol plnit i odevzdat.
     
  3. ORП!§

    ORП!§ Pisálek fóra

    ja chapu ze se tech sasku budes zastavat furt at napisu co napisu stale ses leadrem tyhle skupiny moderatoru atd co ani nevi co vlastne hrajou chapu to dostanes zaplaceno v penizich ci nejakym balickem, ze je to tvuj chlebodarce,
    ale me fakt nebavi furt preklikavat furt na dva nebo dalsi ukoly v atlatntyde ci akcnich ukolech na prohlizeci, skoda ze toho neni vic ty by si obhajila i to ze musime prelognout na dalsi vec, kvuli harpunovacce, a chat
    fungoval dobre hraju to 12 let to jen ten vas sQQlej klient je furt na nic
     
    Naposledy upraveno: 19/10/21
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkus si znovu přečíst můj příspěvek a prosím pomalu.

    "Úkoly se souřadkama stačí v prohlížeči přijmout, pak jen odloguj (křížknutí hry může způsobit "lost connection") a naloguj na klienta kde můžeš úkol plnit i odevzdat."

    V tomto není žádná obhajoba BP ale návod jak můžeš úkol splnit. Kdybych je chtěla hájit napsala bych třeba "úkoly jdou splnit aspon prohlížeči takže je všechno v pořádku". Chápu, že se na někom potřebuješ vyzuřit ta chyba je protivná, ale mě laskavě vynech. Tahle chyba s úkoly je hlášená už několik měsíců a několikrát urgovaná. To, že ho BP není schopné opravit není moje chyba.
     
  5. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Leo k odkazu 2 k tomu ze moderatori sepot nevidia tak ako my vysvetlis ze jeden hrac na hernom chate chcel pomoct z niecim tak som mu sepotom poradil a nepametam si uz ktory moderator mu odpisal ze ma spravit tak ako som mu poradil. Asi preto ze vidia aj sepot;) Inac ja hram cez klienta a idu my vsetky ukoly aj suradnicove, nemusim chodit na prehliadac:)
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    víš kdy to bylo (datum a čas)? V novém chatu, který je spuštěný několik měsíců už šepot moderátoři nevidí, proto je tam funkce Report, přes kterou můžou hráči nahlašovat nevhodné chování v šepotu.
    Dřív CM viděla šepot, ale teď už ne. Taky se mohlo stát, že jsi myslel, že šeptáš,a le šlo to veřejně na chat.
     
  7. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    me prijde logicke ze moderator vedel uplne stejne jako ty a ne ze opisoval :D
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžeš mi tu poslední větu přeložit? :D
     
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ondraz.cz nie viem presne ze CM moje sepkanie videl, kedze tomu dotycnemu povedal ze ma spravit tak ako som mu povedal ja. Leo mozno to bude tak ako pises ,je dost mozne ze to bolo este v starom chate tesne pred novym sytemom .
     
  10. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    ted nevim jestli to bylo na me,či na kolegu :D
     
  11. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    hele moderator neni blbej,tudiž si nemyslim ze to psal podle tebe,proste to taky vedel. to je uplne jednoduchy
     
  12. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Poviem ti to polopate teda. Moderator napisal dotycnemu hracovi nech spravi to co mu radil hrac ktory mu septal. Pochopil si? Ja osobne chat nepouzivam ale sem tam sa tam pozriem a ked niekdo z novych hracov nieco nevie a nikdo na neho nereaguje tak poradim mu poseptam . Normalny chat ktory vidia vsetci pouzijem maximalne 5x do roka
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zatím se mi nestalo, že bych někomu šeptal a jemu to nepřišlo, ani obráceně, ale co mě štve je, že když někomu šeptám, tak před zprávou je, že já šeptám. Já vím, že šeptám, ale mělo by tam být komu, ne kdo. Asi každému se už někdy stalo, že šeptnul někomu jinému a tady to ani nezjistíte. Nevíte komu jste šeptal.
     
  14. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    vsak ti to rikam,proste moderator taky vedel a napsal. urcite neceka co zaseptas aby to od tebe opsal.a pokud sepot nevidi,tudiz nevidi ze jsi mu to psal tak to napsal take. uplne jednoduche a logicke ale ty z toho delas vedu a z moderatora hlupaka... jinak souhlas gerald,ja septal u ztolika lidem aniz bych chtel :D
     
  15. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    dobre Ondrasku vidim ze si chapavy:)
     
  16. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    ha a ted se omlouvam,ta predposledni vec od tebe napsana,sem spatne cetl ja :D to vis no,hodne rumu vcera.narodila se mi dcerka :D takze se omlouvam za nepochopeni
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 zkusím navrhnout změnu popisu, ale A-chat je externí program a protlačit tam nějaké změny je docela masakr.
    ondraz.cz gratulace, tak máš zase plno práce a radosti.
     
  18. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    děkuji.njn ale vypada to ze syn bude rad pomahat tak to nejak zvladneme vse :D
     
  19. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    nevím , jak Vy , ale tady se řeší kraviny - o ničem , šepot neřeším ,mám FREE TELEFON , místo TEAM SPEAKU , ale řešíte tu nesmysl , místo toho by se mělo řešit - branmí úkolů ,logovaní : projhlížeč vs. klient a naopak , ... Mně osobně to otravuje , všechno scodit a nahodit tbova a několáikát děnně , KV"LI neschopnosti BP
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pro někoho je důležité i to, že neví komu šeptá a zpráva může dojít někomu úplně jinému. To neznamená, že se ostatní chyby neřeší. Tohle je diskuze a ne technické oddělení. Chyby se hlásí a pak už je na BP kdy a v jakém pořadí je opraví. To ale neznamená, že si tu hráči nemůžou psát o jiných tématech.