sekání ve hře

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧ-šincekCZ-1-UEK, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    Proč se to pořát seká? Vám se to taky seká, že popojedeš a npc jen do tebe střílí? A mapa naběhne 20% a je konec. Toto vše by mělo Bp opravit jinak se to opravdu nebude dat hrát
     
  2. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    ted my to tak nejde hruza :(
     
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    jo jo, seká se to proto, že se střílí elitou a hodně lidí na ráz, server je přetíženej, pak padne nehlášenej restart a půlhodiny se nedostanem na mapu, to asi abychom nemohli vydělat nějakou tu perlu :)
    ještě maličkost, chtělo by to zajistit, aby se bylo možné po restartu plynule dostat zpět na moře, už skoro dvacet minut trávím snahou se znovu dostat na mapu, to je skutečně zábavné. Případně by mi mohl někdo poradit, jak se mám vyvarovat v této sitauci sprostých slov na adresu provozovatele.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/14
  4. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    no hlavně jsme měli rozestřílené Kalypsó :\
     
  5. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No to je sranda, před pátou odpoledne restart a do teď sem se nedostal na mapu, to je ftip? nebo úmysl? Asi páni programátoři mobilizujou, aby uchránili krym :).
     
  6. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    ted momentálně je hra nehratelná takže to byla fakt super akce BP !!!!! Když se to furt sekalo ze začátku tich 6 dní to šlo ale potom se to sekalo a sekalo a nešlo to vůbec!
     
  7. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    BP jsou neschopní
     
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,to je ale stále dokola,pořád se tady píše,jak je hra nehratelná a pořád se s tím nic nedělá,hlavně když se první den objevoval calypso stále tak to opravili hned;),jak říkám BP nás jen oblbuje,je jedna chyba která je ve výhodě hráču a už je to opravené a co těch cca,několik 10tek chyb na které se poukazuje několik měsícu,to máte na háku,že??:mad:
     
  9. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    o sea se sstara jen par lidi mozna jedine co umi jedine o 5te ran okliknout tlacitko restart :) tu se chyby neopravujou jen se zbiraji:)to je jak ked upratuje zla upratovacka prach smeti necistoty bordel vse zahadzuje pod koberec a tam se to jen zbira a zbira :p
     
  10. Dračice.cz

    Dračice.cz Pisálek fóra

    a co nepřipisování odměn..., jen odpověď bylo nahlášeno, na odstranění se pracuje...
     
  11. *Cannon*

    *Cannon* Zelenáč fóra

    Bože můj,jak to někdo může nechat zajít tak daleko??? co to je za amatery?? a ještě jsou tak drzí a chtěj prachy.... tak to vypněte a máte klid vy i my,protože tohle je výsměch všem co kdy čuchli k této hře,která byla super... a pár tajtrlíků,co snad ani neví jak vypadá PC to překope do doby kamené. Fakt nemám slov a ještě se čertíte,že nadáváme,poškozujeme dobré jméno spol.... čím je dobré to jméno?? tímhle?? jak tato spol. mohla vyhrát oné ocenění za online hry??? to je asi taky nějakej vtip..se proberte okurky!!!!!!!!!!!!!!
     
    thunderdome81CZ tohle ocenil(a).
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    takže stále dokola,restart a nejde se přihlásit:(
     
  13. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    tohle už znám nazpamět-20% - init view manager:rolleyes:
     
  14. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    Chci se přihlásit na mapu a zapnu mapu a je tam 0% je to normální nebo to dělá i vám nebo já mám uplně na .... net už se těším na konec měsíce, protože budu mít nový net a doufám že mi půjde chat jinak mi to BP bude muset opravit i když je to stejně jejich chyba, že mi nejde jinak akce by byla dobrá, kdyby se to tolik nesekalo. A ještě ty ful lodě 600k hp a 270k vb to ho nestopí ani tři lodě ze základem 200k hp a 200k vb to se na to rovnou mužou ..... a nervat do toho žádný prachy !!!!!
     
  15. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    Hlavne at udelaj poradny chod hry ktera neseka nic jineho at to neblbne a neseka.
     
  16. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.