sekání a nehratelnost

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *Dr.HOUSE*, 31/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    • Vulgarita
    nazdar to uz je vrchol jak je ta hra EDIT po prihlaseni se to kouše jak chlupatá deka nic nefunguje npc do mne stril ale lod v klidu stoji a nereaguje po relogu co trval tak 20 mim se to opakuje tak po dalsim zase 20 min to same vymejslite EDIT ale tohle spravit neumite a nepište EDIT ze je to pripojenim a podobně samej sekanec a zadna zabava vzpamatujte se uz konečně BUG POINTE. po opetnem relogu cca zase20 min haleluja sem na mori ale svete div se lod stoji a opet nereaguje a uz nepomaha vubec nic to si proboha myslite ze ti lidi vam to budou hrát leda exkrement tuponi
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/15
    ___Ellisse___ tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, v prvé řadě nevím o jaký se jedná server. V druhé řadě vyzkoušej některou z rad ZDE což také dost často pomůže. Nicméně pakliže jsou na daném serveru CM, není nic snažnějšího než je požádat o nahlášení restartu. A dále tě prosím o příspěvky dle pravidel bez vulgarity děkuji.
     
  3. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    ahoj Poseidon global amerika stací.no ty rady jsou opravdu bezva asi mne mas za stoupu ne to si mohl rovnou napsat at profouknu káble nebo ze mam suk na wi fi a podobne a nebo jak uz ste jednonu z ameriky poradili mega věc prej at jde na jinej server !!! no to dik je jasne ze nikdo neudela vubec nic jo a mimochodem seka se nam to tu na usa uplne všem takže co tet odepíšeš treba neco v tom smyslu ze me pc je z doby kamene nebo ze je zima a je to hrozna dalka no to dík čau.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/15
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, spousta hráčů si stěžuje a následně centrála řekne, že na serveru žádný problém není, takže vždy se radí nejprve toto. Takže to ještě vyzkouším a případně poprosím o kontrolu i jiné země spolu s předáním. A jaká Globální Amerika?
     
  5. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    ahoj Globální Amerika 1
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, jedná se o konkrétní nějaké mapy či čas. V tuto chvíli sice zatím s malinkou lodičkou jsem zkoušel měnit směry a nic.
     
  7. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    ahoj. mapy od 10-20 níž sem nebyl a čas od odpoledne ale hlavně večer cca 18h+ a to radeji nekteří z nas zabalí protože se to neda nekdy vubec hrát. a teda tet mam zprávy ze dnes se to kouse uz i rano cca seky 10sec ale to nic neni proti tomu to to predvádí večer tam i minuta a víc
     
    Naposledy upraveno: 2/2/15
    Remiel tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, v tom případě jestli tě mohu poprosit zkus v danou dobu i nějakou nižší mapu. V tuto chvíli nic ani dole ani na mapách 16.
     
  9. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    ahoj. je 14.28 a opět kousanec jak blázen mapa 16.1 takze jestli je ti je 10 map na kerejch se to kouse malo tak se na to radeji vy... kašli stejne to tak dopadne a uplně to k tomu spěje nikam na nižši mapy jezdit nebudu nejsem za to placenej nestací ti to co pišu uz 4 dny
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, nicméně moje dobrá volá je také si tam udělat lodičku a vyzkoušet to, každopádně zkusím to předat dál 2 hráči mi napsali o nesekání jedinej [-F-] Darth亗Savage亗Opress psal, že se mu to seká. Takže divné.
    A pokud ti jde opravdu jen o to do mě rejt, pak se nediv, když to nebude chtít nikdo řešit jestliže si děláš třebas srandu
    [-F-] *Dr.HOUSE*: a budu do nej rejt dal
     
  11. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    srandu si delate vy z nás porad se jen vymlouvate na to a na to a rejt budu na to tu ses ne aby ta hra fungovala
     
  12. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak já už to sekání moc nevnímám, protože se to seká pořád jen někdy je to už prostě neúnosný a na forum nepíši, protože to nemá vůbec význam a cm to berou spíš jako rýpání. Ale ted třeba jsem měl 3 minutový sek a celá hra mi spadla, ale hlavně že budem mít nový ostrovy například.
     
  13. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    azi nerej do nej bude peklo zase jak piše mne jim to napsat jednou nestačí ! to musis porad dokola jak malejm dětem a jak rika azlab radeji si zvyknout nema to cenu tu se to bere jako rejpaní pomoc jak komunismus taky na nic
     
    Naposledy upraveno: 2/2/15
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, nemíním tu povídat interní postupy, ale rozhodně to nic nevyřeší ba naopak to může být na škodu a já jsem raději ať se problém vyřeší.
     
  15. to je ještě zatim dobrý jsem řekl že se to tr... kdyby se to sekalo tak to radši vypneš a nechceš mít s bp nic společnýho
     
  16. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    ahoj POSEIDONE no zatím se neresí vubec nic a podle toho co sem se dovedel od ostatních hráču co uz maj s timto forem zkusenosti tak ani nevyresi. priklad -----je to už prostě neúnosný a na forum nepíši, protože to nemá vůbec význam a cm to berou spíš jako rýpání. -- co víc dodat lidi kupuji premka a podobne ale pro ne se nedela vubec nic jen z nich BP tahá prachy co na tom ze hra nefunguje hlavne at solej co je nam po nich že klasickej pristup od nich. jo a kdiž si byl na chatu usa1 proc si se nezverejnil a nezeptal lidí by ses asi divil co by ses dovedel jen si dokazal z chatu okopirovat tohle ---- [-F-] *Dr.HOUSE*: a budu do nej rejt dal ----- to te zajima že a ostatni je asi uplně u hnědky hlavne at uz da Dr.HOUSE pokoj co.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, kdo co opraví nebo neopraví už nevyřeším. Já jsem předal opět server Asie a spolu s ním Globální Amerika 1 s prosbou o sledování.Ale Ok když mi to je podle tebe tam kde jsi napsal napíšu, že se na to klidně můžou vykašlat. Já jsem problém neznamenal a zatím nikdo další o tomto problému nenapsal, víc pro to udělat nemohu já hru nedělám.
     
  18. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    jj to sem bohužel čekal a kolik lidi musi napsat na forum abyste aspon neco udělali aspon mega co nikomu se to neseka a vše je naprosto v poradku podle vas. a tu na usa1 je 20 lidi sem tam vsteky bez sebe ale dit se vlastne nic nedeje priste se zase obratim s prosbou o pomoc je vam to proste uplne fuk zvykám si jeste mohs napsat radu jak jednomu od nas jdi hrát na jini server.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, kolikrát budu opakovat my opravy neděláme já situaci předal dále. Nicméně když víš, že jsi nám podle tebe fuk, tak proč vlastně píšeš. Pro nás práce méně něco řešit když to budu tedy brát vše jak tvrdíš. A jsou i další teamy tady nejde jen o CZ/SK team.
     
  20. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    jj nedelate vubec nic
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.