Sebedestrukce

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem fromhell666.cz., 19/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fromhell666.cz.

    fromhell666.cz. Zelenáč fóra

    zdravím Vás..měl bych takový nápad a zajímá mne Vaše reakce..co by jste řekli na sebedestrukci??..když Vás někdo střílí..a už neni úniku..tak se sám zničit..aby nedostal žádný bodíky...co vy na to??..
     
  2. ses ti asi jen něco zdálo takoví nápad je k ničemu :) budte rádi že už nemusíte opravovat za perle. a navíc omylem se na to klikne třeba u admirála a nebo eventu a bode to víš kde a kort jak ta hra občas blbne by to bylo celkem častý. opravdu špatný nápad
     
  3. Ahoj fromhell666.cz.:),
    já si myslím že tohle opravdu neprojde, protože sebedestrukci můžeš udělat i tak když zajedeš do ostrova který neovládá tvůj cech a nebo tak že když už máš málo hp střelíš do tentacle a když to dobře načasuješ tak ti to vyjde a tvůj protivník žádné body nezíská;)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/13
  4. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Jako by nestačilo že 90% lodí když už ví že budou potopeni , co nejrychlejš jedou k ostrovu aby dotyčný nedostal body.

    Myslím ,že to jako Sbedestrukce stačí ne :D
     
  5. *SantaMaria*-cz

    *SantaMaria*-cz Zelenáč fóra

    zdar...zase tak uplně špatnej nápad to neni..hlavně by se to nechalo použít na ty ubožá.. co si jezdí při akcích dělat bodíky dolu na slabé lodičky...
     
    kywa tohle ocenil(a).
  6. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Je to názor každého ...
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    vetší nesmysl jsem tady už dlouho nečetl, co radši udělat atomovku, po jejimz odpaleni by se potopili všechny lodě na mape......

    na co by ta sebedestrukce jako byla, souper kterej te topi protoze chce tvoje zlato,body za tebe, by na tobě vystrilel tisice kouli a ty by sis jako dal sebedestrukci a on by mel smulu???? ani body,ani zlato??
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jasně, provedeš sebedestrukci a pak se nejmíň hodinu nepřihlašuj do hry. Mockrát se mi totiž stalo, že mi enemák provede sebedestrukci u ostrova, ale pak ho stejně párkrát potkám na mapě, jak se snaží opravit a body nakonec dostanu :)
     
  9. Baronek

    Baronek Pisálek fóra

    Rozhodně to není dobrý nápad!
     
  10. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Chce to jiné nápady do hry než Sebedestrukci ...
     
  11. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    nesouhlas .. už takhle hráči "utíkaj" k ostrovům
     
  12. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    S čím nesouhlas , s tím že to chce jiné nápady do celkové hry ? nebo s tou bláznivou sebedestrukcí ?
     
  13. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    sebedestrukcí ... :)
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Prosím tvorcu návrhu, aby návrh založil opäť aj s hlasovaním

    Ďakujem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.