SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    a na jakym si serveru? na GE4 to jede v poho.
    jinak tamten specialni bonusovy kod jste dostali za clenstvi v TGC?
    uz abych tam byl :)
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    no takže + su tie truhličky je ich veľa a dá sa z nich získať aj dosť munície
    + 500.000 hp a 1500 municie je primerane mnozstvo - na mape sú max. 4 ks
    to že sú 2 rebríčky je na jednej strane pekné, ale ak sa chceš umiestniť na prvom mieste v hociktorej z nich je treba tam zainvestovať min. 5 mega perál čo je smiešne vzhľadom k množstvu diel čo dostaneš (15ks) a musíš tu presedieť každý jeden deň desiatky hodín.
    čo sa týka mešcov tak kniežací a aj kráľovský si môžu nechať ( max. st. 11 a 12 pre velku lod je zbytocnost ) a tie krystale su dobre pre tych co este nemaju na full talenty. a to že dali aj kryštálové požehnanie aspoň na deň z úloh tiež hodnotím pozitívne
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mne zase na čarovnej mape bosa vypadol Net. naštastie ma NPC strielalo a mal som dost HP tak som znova sa prihlasil a ešte som to zachranil. V peslednom čase nejak moc nam pada signal vo večernych hodinach:) Fanka1 asi malo sleduješ forum:( Remiel hrava na azijskom serveri;)
     
    Naposledy upraveno: 22/3/15
  4. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    nesuhlasim.... ja nemam full talenty ani full 60l.... som momentalne v rebricku 5. na gb1... a v minuse z perlamy vobec niesom tak nekecaj ze treba minut 5 miliony peral aby si bol prvy

    mne osobne sa akcia paci... zatial zarobenych 5000 krystalov co je celkom dost a 15 mescov tiez potesi aj ked su to slabsie drahokamy ale nevadi

    ỵαмαʟ_SVK[†]
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    3x se mi stalo, že při přeskoku na boss mapu se mi to seklo někde mezi přístavem a mapou (viděl jsem i zadavatele úkolů z přístavu, i eventy na boss mapě) a nešlo nic dělat. Přišel jsem o 2 prastaré a 6 magických erbů. Sekání na boss mapě se taky objevuje častěji, aspoň u mně.
    Jinak tady někdo psal, že dostal hodně kamenů spěchu z truhel, tak to musím ze své zkušenosti potvrdit. Dostávám je minimálně 5x z 10ti truhel. Ze začátku akce tomu tak rozhodně nebylo.
    diament1 tobě závidím. Odjel jsem asi 15-20 silnějších boss map - 3x design, 2x měšec a jinak stále krystaly. Mně měšce nechodí.
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    hej ? veď uvidíš na konci akcie ako im rýchlo budú skákať body a to že si 5. je krásna vec a keď to valíš iba dutou tak tu musíš byť 15-20h denne a nič iné nerobiť len tie mapy ... malú robiš minimálne 25-30 minut dá ti 3 body a velkú cca 1 hodinu a dá ti 6 ... ak urobiš 16 malych a 8 velkych vychadza to len na cisty cas 15-16 h + ešte vyhradiť si čas na truhlice/theseusov kde ziskas erby a ak sa budeš chcieť tam aj udržať nebudeš moct strielat typhonov to je hneď 2-3 m perál a ďalších 1-3 m perál pojde na municiu. Ak si stale myslis ze sa ti to oplati tak smelo do toho a co sa tyka toho celkoveho tam tiez musis minúť do theseusov pár miliónov munície a keď bude typhon ako minulý rok len na 4 mapách tak potrebuješ aspoň 287 diel a k tomu byť v aliancii. Keby za prvé miesto je takých diel 50 tak by to bolo úplne niečo iné
     
  7. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Neviem ako vám, ale mne sa v poslednej dobe darí keto zaseknúť bez spomaľovačky alebo dymovej bomby.

    Hneď na začiatku idem jednu šupnuť ladonovi a potom točím ľ horný. Nad alexandrosom je malý ostrovček tak sa zaparkujem presne nad ten ostrov.

    Keď príde keto ide zdola takže sa sekne na alexandrosovi, potom už len vkľude odplávam doprava a vybavené ;)

    Rýchlosť lode 839, kameň náhlenia nepoužívam.
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    fanka1 hraju na asii, problém se serverem ve večerních hodinách přetrvává již od řijna(ale o tom je jiné vlákno). Ale ze začátku akce to fachčilo v pohodě, tak jsem naivně doufala, že je po všem :(
    †—Đrake®—† tak to gratulka, mě se to stalo 20 minut před restartem mapy a i když jsem se opravovala a zvládla bych to, na mapu jsem se opaakovaně připojit nemohla :( apak už jsem byla na klasické mapě full opravená
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tvému příspěvku asi nerozumim nebo ty spíš vůbec nerozumíš této akci.
    Caspio již mám,tak jsem se pokoušel o Mordácia.Vždy jsem nejprve sejmul Ládona a pak Ketu.Asi 3x jsem to takto udělal a dostal jsem vždy měšec s drahokamy.To se nedivim ze jsi nedostal Mordacia, aby jsi ho dostal musiš nejdřív sundat Ketu a pak Ládona , tento postup totiž zaručuje "vynikající výkon" a tedy odměnu Mordacia (nebo knížecí měšec s kořistí, pokud už tento design máte) nebo 40 krystalů

    Jednou jsem se nalogoval do mapky a bylo to nějaké zmatené.Červené a zelené pole se celou dobu vůbec neobjevovali.Pak po potopení Ladona jsem přitáhl Ketu a ta sestřelila toho hádka co tam jen zavází má myslím kolem 10HP.Při tomto pokusu jsem dostal krystaly.

    Opět neznalost, červené a zelené pole se objevuje jen na základní Boss mapě. Mapa kde je "hádek" je čarovná verze boss mapy. Ten hádek co tam podle tebe zavazí po sestřeleni aktivuje pole, ve kterém když stojíš dáváš 2xpoškození, takže rozhodně není zbytečný a rozhodně nezavazí.....

    občas stačí číst forum
     
    Naposledy upraveno: 23/3/15
    O2tu a Remiel tohle ocenili.
  10. Baronek-Ten-skutečný

    Baronek-Ten-skutečný Pisálek fóra

    Co se týká toho bonusovýho kódu. Není z TGC, ale za 9 odkroucených let na moři ;)
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  11. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj Arrow.
    Děkuji za upozornění na mé omyly.Máš ve všem pravdu.Ty zony jsem poplet a s těma dezignama .Je těžké vědět co střelit nejdříve a co potom ,aby to byl vynikajicí nebo slabší výkon,pár variant se tam dá vytvořit ,ale kterou BP má na mysli ,jako slabší nebo perfektní nikde nepíšou.No neva všechny dezigny už mám,jen jsem někde četl,že snad 1 z nich by mohl mít drahokam rychlosti o ten mi šlo především,škoda no.
    Díky Ahoj
     
    °亗°INeverDie°亗° tohle ocenil(a).
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    . Inač neviem prečo nedali nejaky špecialny drahokam na design Caspio. už tam niečo mohli dat:(
     
    °亗°INeverDie°亗° tohle ocenil(a).
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    da sa vam zaseknut keto pri nejakom npc ? vraj to zmenili
     
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    nedá
     
    °亗°INeverDie°亗° tohle ocenil(a).
  15. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    Po restartu se mi nedaří seknout Keta dělám něco špatně nebo to taky někomu nejde?
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    taky taky nejde to jedine kdyz to udelas tak ze ti odjede nekde jinde ale furt se vrati az se nekdy smeju kdyz uz vidim jak leze zamnou :-D
     
  17. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    • nevhodné výrazy
    Píp píp píp píp .... Dělám prokletou verzi. Mám hotovou Ladon a spadne mi sea .... a světe div se nalogovat šlo až když mě keto utopilo!!!! Dem... jedni poje.... To jste SMAZÁNO. Strčte si další restarty do SMAZÁNO. ještě víc to SMAZÁNO nešlo..... Jo a banán si dám klidně sám. Za tohle mi to stálo!!!!! a účtů mám víc !!!!
    SMAZÁNO ... 6 magických erbů v hajzlu a dvěhodiny práce
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/15
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ta kto si teda dal :)
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    nejde to zastavit po rešterte. to spravili špiny naročky aby sa im viac minalo elitnej municie, lebo to nikdo elitnou nerobil
     
  20. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    ja jsem to ted dodělal dutou v pohode.je pravdou že trošku jinak ale jde to;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.