SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    Ahoj ☢Arrow☢,

    pěkné, klobouk dolu

    jen jedna drobnost pro doplnění, zelená zóna u Ládona téměř 2 násobné poškození naopak červená zóna prodlužuje dobu střelby na 2 násobný čas, kdo má dostřel může neustále přejíždět na dostřel a půjde mu to ještě rychleji (v zelené stát před červenou utíkat).

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 19/3/15
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    dík doplním do příspěvku nebyl jsem si uplne jistej co ta červena zona dělá
     
  3. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Mě spíš zajímá jestli když udělám magickou boss mapu tak zas nic nedostanu:(:(
    Už nemusíš odpověd už jsem dostal
    2015-03-19 03:45:37Potopil si loď Ceto Hexxed.
    2015-03-19 03:44:48Potopil si loď Chéli.
    2015-03-19 03:43:02Potopil si loď Ladon Hexxed.
    zase nic ale zajimaví co pročítám fora tak někteří dostávaj odměny zase akce o ničem
     
    Naposledy upraveno: 19/3/15
  4. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    ešte 25 mega a poviem ti :)
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak podle toho co vím(lidi v cechu ostatní fora), pokud není v deníku zapsáno nic jde o odměnu v kyrstalech není v deníku ale připíše se, zkusim to ověřit
     
  6. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    vzdycky kdyz chci aby se Keto kousnul tak se nokousne :(
     
  7. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    chtelo by to navysit odmeny v dusich.tohle je strasne malo oproti jinym akcim.Takhle se nevyplati setrit a kupovat za to dela..
     
  8. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    reštartom opravili keto ? nedokážem ho už zaseknúť :(
     
  9. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    byl jsem na obyč boss mapě a šel seknout;);)
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jj odzkoušeno a jde zaseknout
     
  11. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    ako pls obyčajnú končím ale nepodarilo sa mi ho seknuť ani hore ani pri liečiteľovi pritom tam to vždy šlo o_O
     
  12. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    V případě že se vám nepodaří seknout kéta je ještě 1 snad 100% fígl..
    natáhněte ho do leveho horního rohu a jakmile tam bude šupněte mu kouřovou bombu a nahoďte kamen rychlosti a hola pryč..ještě se mi ze 7 pokusu nestalo žebych mu neujel na poprvé.. je to jistější než zpomalovak :)

    ..Emkos..
     
    [-Bender-] a ☢Arrow☢ tohle ocenili.
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    Geralt ja sem nepsal o nastaveni lodicky ze se bojim aby mi neubirali perly to je hloupost ja sem psal o boji....fight boj war enemaci stity dmg atd nepsal sem o zarabani ale v poho
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ..Emkos.. kouřovka je zbytečně drahá, ale je pravda že funguje 100% ))) a hned
     
  15. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    ☢Arrow☢ ahoj, vím že je drahá :) ,ale pro některé kterým to jinak nejde je to 100% úspěch, bohužel na úkor cennosti :)
     
  16. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    2015-03-19 14:14:01Získal si 1 x Caspio.
    Páni Ďakujem za cenné rady s dymovkou to zabralo hneď a mám ich dosť takže neriešim ;)
     
  17. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Dostal už někdo ten královský měšec nebo to tam bp má jen aby se neřeklo a šance abych ho dostal nulová?
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    2015-03-19 15:46:28Získal jsi 80 krystalů
    a kdeje ten mesec ? hmm
     
  19. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    2015-03-19 15:46:12Byl jsi potopen hráčem Ladon Hexxed.
    To je tak hrozně nudné dělat to tak dlouho že sem se podíval na asi 1 minutu jinam ( z 30 mega mu zbývalo jen asi 2 mil. ) a on měsejmul ... fakt super.
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    dostal jsi krystaly co by jsi ještě chtěl?

    Co dostanu za dokončení čarovné verze mapy bosse?
    Po dokončení čarovné verze mapy bosse budete mít šanci získat jeden ze tří zbrusu nových lodních designů nebo krystaly:
    Perfektní výkon: lodní design Caspio (nebo královský měšec s kořistí, pokud už tento design máte) nebo 80 krystalů

    jinak jsem dostal od podpory odpověď na mé sdělení že jsem nedostal za mapu Bosse odměnu...nejsem jedinej a vše je v řešení ))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.