SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    na normalnej verzii dam ladona dutou bez opravy, na magickej, 1,2 opravy, nevidim problem
    pri každom evente pišeš kolko zarobiš a tak a ako ked nemaš čas a tempo šneka?
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    nechapem proste pomne ten ladon suti moc vela nechapem ma sunda do 2 minut a neviem ani jak toho keto tam dat na alexandra a prave ma sundal :D
    2015-03-18 21:57:54Byl jsi potopen hráčem Ceto Normal.
    nehovorim ze nezarobim vsak akcia este len zacala elita zadara truhly super atd ale len nerozumiem tomu ladonovi a ketovi nvm co mam presne robit naj robim co robim sunda ma to jak nic a keto ne a ne na toho alexandra postavit
     
  3. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    tréning, video sa mi robiť nechce
     
  4. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    :D no nesom tak evidentne gymnastickopruzny jak ty tak to bude dlhsie cvicenie no snad sa postasti a zistim jak na to i tak dik za info
    2015-03-18 22:36:10Byl jsi potopen hráčem Ceto Normal.
    :D hrozne po mne to suti cez 30k + ceto 6k ci jak :D :D
    teras m ito dalo pekne ze 49 998 :D nvm neco robim zle no to je fuk uz po 4x tam nejdem :D idem radsej spat
     
    Naposledy upraveno: 18/3/15
  5. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Jak normální tak magická boss mapa jde dutou a keto se zasekne kdekoliv na mapě stačí zdrhat po mapě on se někde sekne ne jen u alexandra;);)
     
  6. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    omg sundal som tu boss mapu za tých 6 erov a žiadny desing nedalo iba blbé kryštále
    -18 22:51:23Potopil si loď Ladon Hexxed.
    2015-03-18 22:51:23Získal si 20 kryštálov.
     
  7. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    na toho keta uplne jednoduse.pouzivej raketky a krouzi kolem ostrova on jak se zasekava tak te nestiha a pak s malym hp ho uz dodelas vpohode.
     
  8. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    a ked sa zasekne hocikde a vystreliš do bossa tak tam aj ostane? bo pri alexandrovi je stale, a ja osobne to robim dutou, niečo pri tom pozeram.
     
  9. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    No jednou přijel ke mě ale stačilo zas kroužit po mapě sekl se a byl klid:):)
     
  10. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    Ten nový mazel je na monstra. Na jaké monstra??? Na harpunování??
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    reper nevim co sice na mape delas ale me Ládon ubíra maximalne 5400
    JEZUS-CR
    ty topis monstra jinak nez harpunama?

    jen pro info dodelal jsem bosse (to "velkeho") a odmena
    2015-03-19 01:25:03Bylo ti připsáno 200 perel jako dnešní přihlašovací bonus.200 Perly
    2015-03-19 01:23:25Potopil jsi loď Ceto Hexxed.
    2015-03-19 01:20:54Potopil jsi loď Ladon Hexxed.
    ano spravne nic ( mel jsem dostat krystaly nebo mesec)..dizajn uz jsem mel
     
    Naposledy upraveno: 19/3/15
  12. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Arrow tak to sme na to stejně taky nic asi bp škudlí pro sebe

    2015-03-18 17:44:42Potopil si loď Ceto Hexxed.
    2015-03-18 17:42:18Potopil si loď Ladon Hexxed.
     
  13. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    hele lidišky,viděl někdo už Typhona...:)
     
  14. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    2015-03-18 14:20:15
    Získal jsi 1 x Caspio .
    2015-03-18 15:28:39
    Získal jsi 1 x Mordacia .
    2015-03-18 16:14:49
    Získal jsi 1 x Geotria .
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    lukas-reper1, ty se mi líbíš. V jiném příspěvku tady na foru píšeš, že nechceš aby tu někdo psal, jak nastavit lodičku na nejlepší možný výdělek, protože ty to víš a nechceš, aby ti někdo ubíral se stejným nastavením tvůj výdělek. A najednou, když něco nevíš, tak tady vyzvídáš, jak na to. Z každé boss mapy dostávám 3 magické erby, ale jen kvůli tobě tady nebudu psát, jak na to.
    PS: Typhoon bude až ve druhé fázi. Teď ho ani vidět nemůžeš.
     
    Naposledy upraveno: 19/3/15
    †—Đrake®—† a crabat tohle ocenili.
  16. socient

    socient Komisař fóra

    ne a stačí číst F.A.Q
     
  17. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    občas keď to tu čítam je mi do plaču
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Níže návod jak získávat erby a poté bonusy (dizajny,měšce,krystaly)

    Na boss mapu I. potřebujete 1 prastarý erb,ten se dá najít v truhle (šance bude asi malá, ze 120 truhel jsem ho našel 1x, nebo z NPC Theseus, tomu ale musíte ubrat 1% HP, což znamená 200 000HP)

    Z bosse dle zvoleného postupu můžete získat 1,2 nebo 3 magické erby, na bosse II potřebujete 6 magických erbů (tady pozor prastaré erby můžete mít max 3 a magických 10ks)

    Získání magických erbů:
    je odzkoušeno, že všechny 3 varianty ( pro získání 1,2 nebo 3 magických erbů) lze získat jen za použití duté munice, nemusí se bát ani malé loďky (u nás v cechu získala dizajn i loďka s HP 230 000 a na normální mapě s DMG 4500)

    Varianta 3 magické erby
    -po nalogování najděte NPC "Keta" je někde uprostřed mapy, toto NPC "tahejte" kolem ostrova co je těsně nad jeho startovací pozicí a poté směrem do levého horního rohu kde je Alexandro, v tomto místě ale i na dalších se Keto většinou sekne a neotravuje vás, odzkoušeno a nejlépe funguje dát Keta u Alexandra spomalovačku nebo kouřovku a rychle vyrazit k Ládonovi.

    Poté najděte Ládona a začněte jen střílet (já osobně stojím u něj a jen střílím) U Ládona se mění "zóny" .Zelená zóna u Ládona téměř 2 násobné poškození (ale zároveň i vetší škody od NPC do vás) naopak červená zóna prodlužuje dobu střelby na 2 násobný čas.

    Poté co Ládona sestřelíte si dojeďte pro Ketu, a dotáhněte si jí k místu potopeni Ládona, kde zůstala světlemodrá zóna, do té postavte svou loď a střílejte Ketu. Normálně dutou střílím 9400, v této zóně střílím 160 000, elitní konfetou 600 000 !!!

    Občas se stane ze se Keta "uvolní" ze "záseku", stačí jí zase odtáhnout pryč a zase se sekne, je to zřejmě chyba a jsem si téměř jistej, že je to díky zavedení pohybu v 8 směrech, je tedy otázkou zda to BP opraví nebo ne....

    Varianta 2 magické erby
    nejdřív potopíte Ketu (tahám si jí kolem ostrovů, hlavně mimo Ládona, kde červená zpomaluje střelbu a zelená zvyšuje poškození) , poté Ládona.

    Varianta 1 magický erb
    musíte jako první uvolnit tu loď co opravuje Aceso


    Postup pro perfektní výkon
    (tedy ten kde máte šanci získat Caspio (nebo královský měšec s kořistí, pokud už tento design máte) nebo 80 krystalů)
    Tady jen upozornuji, už několik hráčů hlásí že když dostali na poprvé dizajn, při druhém pokusu nedostali nic, osobně jsem to psal na podporu.

    Postupujete stejně jako na mapě boss I, s tou výjimkou že u Ládona se nestřídá červená a světla zóna, objevuje se u něj "Chéli" - toho když sestřelíte kolem vaší lodě vyskočí zóna ve které po krátkou dobu (cca 30s) způsobujete větší škody (musíte stát v zóně), pak se u Ládona objevuji 4 malé zóny, ve kterých když stoji vaše loď Ládon nezpůsobuje žádné škody), poté co sundáte Ládona opět do zóny co zůstane po jeho potopení nalákáte Ketu.




    P.S. :než vlezete do přístavu (nastřelte si 200 000 HP do NPC Theseus) většinou než doděláte bosse ho někdo sestřelí a máte do zásoby další prastarý erb
    a nezapomňte si vyzvednout před vstupem úkoly (pokud je samozřejmě máte)
     
    Naposledy upraveno: 20/3/15
  19. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    k tomu zaseku keta- myslim že to neni chyba, ked ho zavedieš k tomu druhemu pomocnikovi tak tam tiež stoji ale ho striela, alexandra nejde zostrelit tak len stoji
    a prepač, na predchadzajucej stranke som daval navod, sice krátky ale aj z toho sa to dá pochopiť
    a ešte keď sme pri ketovi, ak chcete aby tam ostal stáť na prvý krát dajte mu spomaľovák a s rýchlosťou k ladonovi, tým že sa rýchlo vzdialim tak keto si nájde najbližšší cieľ a to je alexandro, niežeby som im tu nechcl písať návod ale keď to každý dostane zadarmo a jednoducho tak sa nič nenaučia, a to myslim všeobecne, nielen sea.
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    postup si sem sice psal ale sam vidis, plno hracu ho od tebe nepochopilo)

    klasika at se v tom ostatni placaj, zadnej navod psat nebudu....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.