Chyby Seafight nefunguje!

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem cskomando, 27/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cskomando

    cskomando Pisálek fóra

    Dobrý den, co se stalo s loděma ? Na fóru nic psáno není, že by byla nějaká úprava -maintenance- nikdo nic neřekl co se děje ??
     
  2. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Tady se to dozvíš až tak kolem 5 hodiny odpolední... KLASIKA
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Bascot, zdrž se prosím zbytečných narážek. Pakliže nemáme žádné informace nemůžeme je logicky dát.
     
  4. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Já narážel hlavně na oznámení svobody které příšlo 15hodin po startu :D :D :D
     
  5. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    server error?
     
  6. kto by to bol povedal, však že? :D

    To že oznamko o akcií sa dostavý až po 16h je normálne a to že nefunguje seafight už je REALITA :D
     
  7. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,tak je 8.32.hodin a server error.Opravdu super,včera jsem po dlouhé době dostala z truhly přízen a mám jí na nic:(,protože provozovatel hry neumí zajistit normální chod hry.Myslím si,že při takové chybě by se tyhle věci měli automaticky prodlužovat.Ale to bych asi chtěla po těch doktorech co se tam stále v tom vrtají a neumí ani po 14dnech dát do pořádku žebříček asi hodně.:D
     
  8. .Doriana.

    .Doriana. Pisálek fóra

    No proste to maj rozbity :-D

    Sem zvedava zda to stihnou opravit nez dolezu do prace...
     
  9. poskyt

    poskyt Zelenáč fóra

    Server error to je pěkný zase jim to nejde ,to se v tom hrabaly a po...... vto
     
  10. poskyt

    poskyt Zelenáč fóra

    místo server error je tam krásných 51%. To teda pokročily.
     
  11. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Prihlaseni bez problemu, jen sem asi nemel v noci tolik pit vsem sem vzal ostrovy asi:))))
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jak je v technickém oznámení na opravě se pracuje, více informací v současné době zatím nemáme.
     
  13. .Doriana.

    .Doriana. Pisálek fóra

    No uprimne doufam ze to vyresej rychle. Prece nebudu v praci pracovat! Blah!
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Patří, k těm šťastným, kteří se na moře dostali. Jen bych chtěl "potešit" ty, kteří mají 51% - hrát nemůžete, ale lodičku máte na moři, jdete stopit i okrást - další skvělá vychytávka od BP :)
     
    Bascot tohle ocenil(a).
  15. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    sem na mori ale mam 50% a vidim jen mazla a to jeste z blizka :)
     
  16. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    já jsem taky potopen Židi z BP to je v kelu

    Doufám že dají odškodnění. Já vím že jsem padlej na hlavu ale toto už je trochu moc když se ti největší BOTEŘI do hry dostanou a slusný hráč se nedostane a je i přes to stopen.
     
  17. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    já jsem nikdy nebutoval a na mapě moře normálně jezdím..ostrovy nefungují nemaj žádný věže a nikomu nepatří
     
  18. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    ted bude restart za 30 minut
     
  19. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    ted si tě smlsne admin fora

    Aspon že mám plné VB :D :D
     
  20. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    to jste fakt frajeři,na moře se nedostanu,mám ho potemnělé,ale stopený jsem a 6 mg zlata pryč,zcela nepochybně nám nahradíte ztráty a prodloužíte boostery
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.