Seafight discord - CZ/SK místnost

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem Leo., 24/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete na mezinárodním Seafight discordu založit CZ/SK místnost pro komunikaci v rodném jazyce?

Anketa uzavřena 7/6/22.
  1. ANO

    100.0%
  2. NE

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight



    Mezinárodní Seafight discord byl nyní aktualizovaný, bylo přidané info o akcích, soutěže a různé role. Můžete zde hlásit chyby a ptát se adminů.


    Anketa slouží ke zjištění zájmu o CZ/SK místnost!!!!


    V hlavních místnostech je povinná angličtina, ale požádala jsem o speciální překladač, který Vám označený text přeloží do Vašeho jazyka.
    P
    okud by byl zájem je možné vytvořit místnost pouze pro CZ/SK jazyk kde by jste komunikovali se mnou a Poseidonem. My by jsme případné hlášení chyb (stejně jako hlášení na foru nebo na chatu) přeložili a předali DEV týmu.

    Link pro přihlášení: https://discord.gg/ZqzfQzYQQY

    Postup pro překlad:
    U zprávy, kterou chcete přeložit kliknete na emotikony (Přidat reakci) v horní pravé části zprávy

    Screenshot_2.png

    buď zadáte nebo najdete CZ/SK vlajku a kliknete na ni

    Screenshot_3.png

    Pod překládanou zprávou se objeví ikona vlajky a v levé části discordu se Vám oobjeví místnost s překladem

    Screenshot_4.png

    Kliknutím na tuto místnost ji otevřete a můžete si přečíst přeložený text

    Screenshot_5.png
     
  2. Đavidos

    Đavidos Pisálek fóra

    dal jsem ano, bohužel jedinný hlas zatím
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Protože už po jednom dni je hlasování jednoznačné je na Discordu vytvořena CZ/SK místnost v jazykové části. V této místnosti můžete mluvit česky a slovensky. Pokud by jste mě nebo Poseidonovi posílali soukromé zprávy tak samozřejmě také můžete použít CZ nebo SK jazyk.

    upload_2022-5-25_9-0-30.png