Chyby Samovolné rolování mapy

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem ~ZOUBEK~, 5/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ~ZOUBEK~

    ~ZOUBEK~ Zelenáč fóra

    Už delší dobu mi začne sama rolovat mapa.
    Rady z podpory nepomáhaj,jediné co pomůže je odlognutí.
    Docela to kazí hru a už mně to začíná s...t,vadit,doufám že stím jde něco udělat,vím o víc hráčích kterým to dělá také.
     
  2. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    mam to same :mad:. v trhline je to vazne super:mad:
     
    aver tohle ocenil(a).
  3. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ano, dělá to jak v prohlížeči, tak i v klientovi ( v tom méně často ) , pokud se podaří přeskočit na jinou mapu, bud to přestane, nebo to začne rolovat v jiné ose
     
  4. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mám stejný problém.
     
  5. Já se též přidávám je to vážný problém
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tohle se mělo psát do Chyby ve hře. Mě to udělalo kdysi párkrát, ale stačilo kliknout myší a táhnout šipku do protisměru kam se mapa rolovala. Máte nějak vysledované kdy to dělá, jestli to něco spouští? Sice ej to problém, ale pokud ho nemáme jak zreprodukovat nebo nemůžeme nahlásit co ho způsobuje tak těžko programátoři zjistí něco víc, protože jim to dělat určitě nebude. Bylo by fajn zkusit zjistit co to spouští jestli kombinace tlačítek, určitá činnost nebo otevření některého okna.
     
  7. ~ZOUBEK~

    ~ZOUBEK~ Zelenáč fóra

    Dnes dopolko,mi to událo asi pětkrát během hodiny,hraju jen myší takže tlačítkem to není,a dělá to nepravidelně, takže kdy to dělá nezjistím,prostě nepravidelně
     
  8. Tomasek0000

    Tomasek0000 Pisálek fóra

    Též se mi to děje a půl roku už my přes Klienta nejde brát úkol na 45 souřadnice
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Braní souřadnic bych řekl, že trvá ještě déle. Tento problém je hlášený a uznaný. Ale kdy bude opraven bohužel nevíme o to horší, že dle komunikace je to pouze CZ/SK problém. Nićméně by chtělo zjistit nějaký způsob, jelikož pakliže to není jak kloudně dokázat nějak a hlavně pořádně opakovaně je to problém.
     
  10. Tomasek0000

    Tomasek0000 Pisálek fóra

    Mě osobně se to děje když přeskočím lištu a nebo s oblibou mi to dělá když se snažím skočit na bonusovou mapu s truhličky.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tam by chtělo přijít čím to je. Jsou věci, jako otevření nového okna, které se stane při zmáčklé klávese a podobně. Mně se to dělo jak psala leo při seknutém tlačítku. Ale pokud nahlásíme problém, který se nepovede nějak reprodukovat dopadne to tak, že hlášenou situaci zavřou protože se neprojevila.
     
  12. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    osobně si myslím , že než chyba hry, je to vastnost prohlížeče,.Stejný efekt se mi děje na řádku s nabídkou na ebay. Vzhledem k tomu, že i klient používá jádro nějakého prohlížeče, bude problém nejspíš tam.
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    jen tak mimochodem , v Firefoxu to dalo pokoj po vypnutí těchto položek

    [​IMG]
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podobné nastavení je i v možnostech hry přímo na moři tak si to zkuste proklikat. Pokud vím, je tam taky Plynulé rolování mapy, takže to může způsobovat problém.