Chyby Samovolné přechody na doporučený server.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem RayenCZ, 4/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RayenCZ

    RayenCZ Zelenáč fóra

    Dobrý den před nedávnem jsem začal opět hru hrát. Normálně jsem se znovu zaregistroval přihlásil na server .

    První krok jsem vstoupil na moře.
    Uvědomil jsem si že nejsem na serveru který chci tak jsem se odhlásil a přešel na GA1
    chvíli jsem hrál a odhlásil se.

    Druhý den nebo možná ten samý jsem se znova přihlásil a jelikož jsem poprvé hrál chvíli tak mi ani nedošlo že jsem zpět na doporučeném serveru. cca po pár dnech hraní jsem si teprve uvědomil že celou dobu hraji na serveru GE6 !!

    Nerozumím tomu proč mě systém vrátil na doporučený server a nenechal mě na mé volbě GA1 .

    Tímto bych chtěl zjistit jak mám postupovat při přesunu svého učtu takhle z raného začátku na GA1 . (vybavení, perly, chci přesunout.. Ostatní jako lvl,eb si mohu zajistit znovu)

    Opravdu jsem netušil a ani nikde jsem nenašel že server mě automaticky přesune zpět na GE6 . Nevím proč nevím jak ale určitě z logů zjistíte že jsem se přihlásil na GA1 kde jsem chtěl hrát.. (chattool)

    Za normálních okolností bych tohle vůbec nepsal ale jelikož jsem si koupil sice jen za cca 350 korun balíčky ale i tak to jsou peníze které jen tak nenajdu na chodníku.

    Chtěl bych tuhle situaci vyřešit co možná nejdříve.

    Děkuji s pozdravem Rayen
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
  2. RayenCZ

    RayenCZ Zelenáč fóra

    GE6
    RayenCZ

    ID hráče: 1216/122472


    GA1
    RayenCZ

    ID hráče: 85/41919166


    Parametry účtu
     
    Naposledy upraveno: 4/12/16
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj RayenCZ, zde opravdu toto nevyřešíme to musíš zkusit podporu.
     
  4. RayenCZ

    RayenCZ Zelenáč fóra

    Napsal jsem uvidíme co mi na to napíší. A vy tady nemáte admin panel ? Myslel jsem že od minulého roku se dával všude.
    Ty jakožto Board nevím jestli na to máš přístup ale Team Leader určitě.

    Proto jsem psal tady abych to nemusel řešit přes podporu.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj RayenCZ, ne zde opravdu přístup na herní účty nemáme tuto možnost má jedině podpora, která musí mít z důvodu bezpečnosti i o všem záznam.
     
  6. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    :D

    Kámo já ti říkal, že to tady nemá cenu ani psát :)
     
  7. RayenCZ

    RayenCZ Zelenáč fóra

    Téma můžeš zamknout. Nevidím smysl nechat to tady když mi nemáte jak pomoct :)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na přání zakladatele zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.