Rychlý lodní deník/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 11/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. BARY69

    BARY69 Pisálek fóra

    no katastrofa nelíbí se mi to a ani to není praktické
     
  2. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mě to teda pěkně otrávilo. Ta tabulka se akorát plete na obrazovce. Proto už ani nepožívám chat
     
  3. casper81

    casper81 Pisálek fóra

    Za mě taky katastrofa. Proč další okno? Akorát se to plete a je to za mě nekonfortni.. Asi nikdo nemá čas koukat, rolovat zda sundal hráče či npc třeba do úkolů.. Radši mě osobně opravte Špicla, který mě opět nejde. A toto si nechte a vraťte zpět. Děkuji
     
  4. BP vymyslelo i lepší věci ,ale toto je totální nesmysl , tak si myslím ,že vrátit to nazpátek je jediná možnost , jinak mi to připadá ,že místo toho abych tu relaxoval , tak se ještě více nakakám a nemám chuť tady býti než je nezbytně nutné
     
  5. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    takže pri strielani NPC/Admirala ta hrač potopí,chceš sa vrátit k danemu objektu,ale vlastne ani nevieš či máš ísť,lebo nevieš či si z neho dostal odmenu alebo nie...a by ma zaujímalo, akých hráčov to obťažovalo,že videli na mori stále odmenu,,, max keď človek vyhadzoval perly do kotla... Leo daj návrh na to,aby si hráč mohol zapnuť tuto novu možnosť a vrátiť aj starú
     
  6. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    ahoj všichni , bych to viděl jinak , podle mne to vypadá tak ,že BP by potřebovalo jen hráče na automatech ,který se cca 1 za měsíc přihlásí , zkontrolují stavy , poladí loď ,aby mohla hrát dál na automatu . A NEJLÍP NA JEJÍCH AUTOMATU / PLACENÝM/ nejlíp vydělaný peníze z IBIZI atd. Proto dělají vše , aby normální hráče odradili od hraní . Poctivost hry , na to se nehraje , dnes jde jen o mamon , prachy . Dnes už v on -line hrách nejde o zábavu - o prachy ( ... smutný je tento svět , ať už reálný nebo virtuální ...
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... to nejspíš nepovede, ale budou se dělat úpravy
    Sparrowsak[TEC] možnost zapnout/vypnout už je v hlasování na DC, ale nemyslím, že je to technicky možné
     
  8. hami

    hami Perspektivní autor

    Ničí vše staré a dobré za chvíli bude plocha plná tabulek a to nemluvím o těch chybách co trvali do včera brzy tato hra zemře tím co dělají ji kazí víc s víc neumí udělat žádnou věc pořádně jeden paskvil za druhým tuto hru každý znás miloval 2006-2017 a váš team i z BP JI ZabiJÍ
     
  9. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Ty vl co to je??:eek:...jim už úolně EDIT:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/7/23
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  11. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    a seká sa to riadne,kým sa k tomu dostaneš,tak sekne okno na 2-3 minuty
     
  12. Nejlepší úprava je vrátit se na původní stav
     
  13. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    ANO ANO
     
  14. Slovan-Liberec

    Slovan-Liberec Pisálek fóra

    Taky si myslím ,protože tento rychlík je pomalejší ,zastavuje hru a pokud ho hrajete jako já na noťasu ,není ho kam dát a vypnout a zapnout viz nervy v kýblu ,největší blbost co páni v BP vymysleli
     
  15. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Vpráci jedu též na NTB,nevidím ani prd skrz další okno...hra se seká,dejte to proboha pryč už!
     
  16. Raptor3000

    Raptor3000 Pisálek fóra

    Mne sa to tiež nepozdáva, navyše mi ďalšie okno obmedzuje hru. Radšej nech to dajú tak ako bolo.
     
  17. naky333

    naky333 Rádoby autor

    další blbost z dílny bp
     
  18. .Čaroděj.

    .Čaroděj. Zelenáč fóra

    Já myslel ze je to chyba ve hře když jsem neviděl co jsem dostal s truhel , lodi atd.. a ona je to chyba u BP.. zase nějaký génius něco nedomyslel
     
  19. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Hrozná kravina ten nový deník....BP se zase předved. Na co šáhnou to pokakaj. Nejlíp by udělali kdyby to vrátili zpět.
     
  20. hami

    hami Perspektivní autor

    leo :D čteš si to přesně tak to pošli dal :D